Rexo

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Abuba The Alien

18.8.2013
88%
Hra - Abuba The Alien
Video se načítá
Vyzkoušej si hru od PencilKids, ve které budeš zachraňovat malého roztomilého zeleného mimozemšťana, který ztroskotal na naší planetě. Chce se dostat domů a ty mu máš pomoci. Jde o velmi náročnou adventuru, ve které musíš umět dobře kombinovat předměty a snažit se vymyslet, jak postupovat dál.

Monkey go happy

7.3.2012
88%
Hra - Monkey go happy
Video se načítá
Jedna z nejoblíbenějších sérií her, ve které máte vždy za úkol rozveselit v několika minihrách roztomilou opičku. Hry jsou založeny na logice, přesnosti nebo postřehu a čím méně kliknutí myškou použijete, tím budete úspěšnější. Tak nenechejte opičku dlouho plakat!
Hra - Chocolate and Banana Muffins
Video se načítá
Chocolate and Banana Muffins je hra jako stvořená pro všechny dívky, které mají rádi pečení. Ve hře si totiž můžete sami vytvořit skvělé banánovo - čokoládové muffiny. V každém kroku máte přesně popsáno co máte dělat, takže se stačí držet návodu a výsledek bude určitě skvělý.

Monkey GO Happy Bats

17.11.2015
80%
Hra - Monkey GO Happy Bats
Video se načítá
V několika minihrách se budete snažit rozveselit smutnou opičku. Budete plnit různé úkoly a hádanky. Také si můžete vybrat vzhled vaší opičky.

Samurai FruitHra s oceněním

26.9.2013
79%
Hra - Samurai Fruit
Video se načítá
Samurai Fruit je velmi rychlá postřehová hra, ve které je tvým úkolem přeseknout všechno ovoce, které lítá nahoru. Za každé ztracené ovoce máš ale život dolů, tak si dej pozor, aby ti nic neuteklo! Povede se ti získat co nejvyšší skóre?

Pumpkin Decoration

29.11.2013
79%
Hra - Pumpkin Decoration
Video se načítá
V této hře budete mít možnost si krásně vyzdobit dýni. Zapojte fantazii a udělejte tu nejkrásnější dýni v širokém okolí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.