Alien

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Abduction

28.3.2012
96%
Hra - Abduction
Video se načítá
V této brutální hře budete řídit ufo, které je vyslané na zem, aby uneslo, co nejvíce pozmešťanů. Ty následně prodáte, jako jídlo a za utržené peníze si můžete kupovat nové vybavení na váš létající talíř. Dávejte si však pozor na předměty, které obyvatelé země budou po vás házet.

Aliens Vs MathNÁŠ TIP

20.9.2021
90%
Hra - Aliens Vs Math
Dokážete v této hře zachránit všechny kravičky a pomoci tak nebohému farmáři? Vaším úkolem je vybrat si jednu z více matematických kategorií a poté rychle počítat zadané otázky, než bude nebohá kráva úplně unesena.

Abuba The Alien

18.8.2013
88%
Hra - Abuba The Alien
Video se načítá
Vyzkoušej si hru od PencilKids, ve které budeš zachraňovat malého roztomilého zeleného mimozemšťana, který ztroskotal na naší planetě. Chce se dostat domů a ty mu máš pomoci. Jde o velmi náročnou adventuru, ve které musíš umět dobře kombinovat předměty a snažit se vymyslet, jak postupovat dál.

Aleinoid

4.3.2020
85%
Hra - Aleinoid
V této povedené arkanoid hře bude tvým úkolem zničit všechny bloky, které představuji mimozemské jednotky. Pomocí odrážení míčků nič nepřátelské kostky a vyčisti celé pole. Zároveň si můžeš pomoci kanóny umístěnými na bocích tvé platformy. Dokážeš vyčistit celé herní pole?

Aliens Like Milk

5.11.2013
84%
Hra - Aliens Like Milk
Video se načítá
Aliens Like Milk je logická hra , ve které musíte pomoci malému mimozemšťanovi dostat kravičky do jeho létajícího talíře, aby si mohl nadojit čerstvé mléko. Ke splnění každého kola bude nutné ve správném pořadí odstranit jednotlivé herní prvky .

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá
Urputný boj, který se rozjede ve hře Sheep vs Aliens 2 potřebuje právě Tebe. Dokážeš namířit ovce tak, aby sestřelili zlé mimozemšťany, kteří se snaží obsadit nové planety?
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
Video se načítá
Cílem této logické skákačky je dostat malého mimozemšťana bezpečně k jeho létajícímu talíři. Aby se vám to podařilo, musíte se vyhýbat ostnům a dalším nástrahám. Kromě toho se snažte vysbírat v každém kole všechny zlaté hvězdičky.

Gogy Mad Launch

16.6.2014
77%
Hra - Gogy Mad Launch
Video se načítá
Skvělá zábava je připravena ve hře Gogy Mad Launch. Malý mimozemšťan bude vystřelen speciálním katapultem. Právě Ty u toho budeš asistovat. Dokážete poté během letu sbírat hvězdičky a další bonusy, které zvyšují Váš výdělek? Po každém kole můžete nakupovat vylepšení.

The Big Escape

15.6.2015
77%
Hra - The Big Escape
Video se načítá
Dostaňte malého mimozemšťana zpět do jeho létajícího talíře v této logické hře. Díky změnám gravitace se můžete pohybovat po zemi i po stropě, což vám umožní zdolat všechny překážky. Pokuste se v každém kole posbírat všechny zlaté hvězdičky.
Hra - The Big Escape Earth Adventure
Video se načítá
Dokážete pomoci tomuto mimozemšťanovi utéct ze Země? Musíte mu pomoci se vyhnout všem, překážkám a vysbírat všechny hvězdičky po cestě.

Wandering Eyes

16.2.2015
76%
Hra - Wandering Eyes
Video se načítá
Zahrajte si parádní skákačku, ve které se budete snažit dostat mimozemšťana zpět do jeho lodi. Budete však muset překonat několik překážek, než se dostanete k teleportu. V postupu vám jistě pomohou mnohé předměty.

Area 44

4.10.2013
74%
Hra - Area 44
Video se načítá
Area 44 je hra, která hráče zavede na planetu malých mimozemšťanů. Vy se je budete pokoušet zachránit pomocí létajícího talíře. Musíte jimi vždycky přeskakovat další mimozemšťany. Zmizí vždy pouze ten, který je přeskočen. Dokážete zachránit celou populaci nebo někteří z nich zbudou a necháte je na…
Hra - Trans Morpher 2 Alien Assault
Video se načítá
Trans Morpher 2 Alien Assault je hra, kde se setkáte s malým mimozemšťanem. Musíte mu pomoci překonávat překážky. Také se snažte sbírat radioaktivní kuličky, díky kterým získáte vyšší skóre. V některých okamžicích se musíte přeměnit na kuličku, která se může pohybovat i po zdech a odporuje zákonům…

Lost Fluid

15.2.2014
70%
Hra - Lost Fluid
Video se načítá
Mimozemská loď ztroskotala na pusté planetě a vaším úkolem tak bude dostat ztraceného mimozemšťana zpět do vesmíru. Nejprve se však musíte zorientovat v podzemních chodbách, které jsou plné překážek, spletitých potrubí a dokonce tu na vás číhá i nebezpečné monstrum.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.