Středověk

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Jacksmith

2.11.2012
96%
Hra - Jacksmith
Video se načítá
Staňte se výrobcem zbraní a zásobujte armádu a vojáky přesně tím, co potřebují ve strategické hře Jacksmith. Ve vaší dílně musíte každou zbraň vyrobit s co největší přesností, protože jen tak získáte dostatek peněz na další vylepšení.

Trojan War

11.12.2012
93%
Hra - Trojan War
Video se načítá
Zahrajte si tower defensovku Trojan War a poražte všechny nepřátelské jednotky. Vhodným rozmístěním různých věží kolem cesty, je potřeba zajistit, aby se žádný nepřítel nedostal na vaše území. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, které vám poslouží na stavbu dalších věží.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video se načítá
Další skvělá hra od společnosti Goodgame. Můžete znát již Empire nebo Big Farm. Tentokrát se vydáme do fantasy doby, kde proti sobě bojují lidé, elfové, trpaslíci a zlý skřeti a orkové. Vytvořte si vlastní pevnost a dobývejte rozsáhlá území.

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Crush the Castle 2 Player Pack
Video se načítá
Máte rádi středověk a středověké bitvy? Pak je tato hra přesně pro vás. Za úkol totiž budete mít dobít všechna království a to za pomoci středověkého katapultu. Jak budete postupně postupovat, bude se zvětšovat i arzenál nábojů, které máte k dispozici.

Sieger

13.5.2014
84%
Hra - Sieger
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které budete ničit objekty a snažit se v nich pohřbít vojáky. Hra má skvělou fyziku, takže při kombinaci štěstí a dobré trefy se Vám může povést sestřelit celou budovu jednou ranou. Dávat si však musíte pozor na rukojmí, kterým se nesmí nic stát.

1066

3.4.2012
84%
Hra - 1066
Video se načítá
Pokud máte chuť zahrát si super strategickou hru, máme tu něco pro vás. Tato hra vás zavede na bojiště, kde budete muset pomocí vhodně zvolené strategie a taktiky porazit nepřátelské Angličany. Chopte se velení a pusťte se do nich!

TakeoverNÁŠ TIP

14.11.2012
83%
Hra - Takeover
Video se načítá
Ve strategické hře Takeover se stanete velitelem armády, kterou musíte vést k vítězství v nesčetných bitvách. Kromě toho však musíte i spravovat vaši pevnost, kterou je možné postupně vylepšovat a tím zvyšovat její obrannou sílu a sílu vaší armády. V boji je také možné využít kouzla, které časem…

History Viking Age

20.11.2013
81%
Hra - History Viking Age
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete moci obléci vikingskou ženu! Můžete z ní udělat tradiční hospodyňku nebo opravdovou válečnici!

Knightmare Tower

7.11.2012
81%
Hra - Knightmare Tower
Video se načítá
Staňte se odvážným rytířem, nechte se vystřelit z děla, bojujte proti nepřátelským stvořením a pokuste se tak zachránit 10 králových dcer, které byly uneseny. Dostat se na vrchol vysoké věže však bude vyžadovat nejen rychlost, ale i množství upgradů a vylepšení.

Hordes and Lords

6.12.2012
81%
Hra - Hordes and Lords
Video se načítá
Přeneste se do středověku a doveďte vaši armádu k vítězství ve strategické hře Hordes and Lordes. Začínat budete lehkými bitvami, avšak vaši nepřátelé budou postupně silnější a silnější. Proto je nutné dokupovat nové jednotky a ty co už máte vylepšovat.

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video se načítá
V této parádní budovatelské strategii si budete moci postavit hrad a vládnout jako královna! Vybudujte ke svému hradu mnoho důležitých budova a postavte si obří armádu.

History Middle Ages

22.1.2014
79%
Hra - History Middle Ages
Video se načítá
Víte jak se lidé oblékali ve středověku? Pokud to chcete zjistit tak si zkuste zahrát tuto hru, ve které budete oblékat slečnu do těchto oblečení. Napřed začněte účesem a pak pokračujte strojením.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.