Rytíři

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Action Heroine Creator

27.2.2014
94%
Hra - Action Heroine Creator
Video se načítá
Action heraoine Creator je další kreativní hra, ve které si můžete obléknout vlastní bojovnici. Vybrat jí můžete účes, oblečení a všemožné doplňky, které můžete barvit a kombinovat.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video se načítá
Další skvělá hra od společnosti Goodgame. Můžete znát již Empire nebo Big Farm. Tentokrát se vydáme do fantasy doby, kde proti sobě bojují lidé, elfové, trpaslíci a zlý skřeti a orkové. Vytvořte si vlastní pevnost a dobývejte rozsáhlá území.

Carcassonne

14.1.2014
84%
Hra - Carcassonne
Video se načítá
Ve skvělé strategii Carcassonne si užijete zábavu i napětí. Musíte rozmístit hrací kartičky tak, abyste získali co nejvíce bodů za uzavřená pole, cesty a města. Umístěte na ně sedláky, rytíře či šerifa a dostanete více bodů.

Knight War Coloring

15.10.2020
80%
Hra - Knight War Coloring
Občas je potřeba trochu si odpočinout a jen tak si sednout a kreslit si. Přesně to můžete udělat i v této odpočinkové hře, ve které si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků rytířů nebo draků a prostě si kreslíte. Hru ovládáte myší.

Water Knight 2

3.11.2014
80%
Hra - Water Knight 2
Video se načítá
Další parádní hra, ve které budete zachraňovat princeznu. Musíte však projít mnoho úrovní, které jsou plné bonusů, překážek či nepřátel. Hlavně si musíte dávat pozor na kameny, po kterých se pohybujete. Kameny totiž mizí.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.

Battle CaveHra na skóreHra o medaile

4.6.2014
76%
Hra - Battle Cave
Video se načítá
Moc bojových her pro slečny není, tahle však neublíží. Ve hře Battle Cave budete udatným rytířem, který se musí probít skrz monstra až do cíle. Po cestě budete sbírat mince a životy. Narazíte však i na chlapce, princezny či dívky na létajícím obláčku, kteří vám dají zvláštní bonus.

Super Castle Sprint

14.1.2015
75%
Hra - Super Castle Sprint
Video se načítá
V této postřehové hře budete mít za úkol pomoci rytíři uprchnout před nebezpečným kostlivcem. Během běhu se musíte vyhýbat různým překážkám, které vám stojí v cestě. Kromě toho se snažte posbírat co nejvíce zlatých mincí.

Stolen Sword

28.1.2015
70%
Hra - Stolen Sword
Video se načítá
V této akční skákací hře se staneš rytířem a pustíš se na dobrodružnou cestu do podzemí. Máš speciální schopnost, která ti pomůže - umíš měnit gravitaci. Je však samozřejmě potřeba využívat ji co nejlépe. Dostaň se ke zlatému klíči, abys mohla do dalšího levelu.

Reverse Boots

16.2.2014
70%
Hra - Reverse Boots
Video se načítá
Ve hře Reverse Boots si zahrajete za statečného rytíře, který se musí vypořádat se všemi nástrahami. Při každém skoku dojde k přesunutí bodáků nebo ostrůvků, na které musíte skákat. Předem si tedy promyslete cestu, která se každým krokem mění, abyste nebyli překvapeni. Dokážete projít všechna kola a…

Surplus Soldiers

14.9.2013
70%
Hra - Surplus Soldiers
Video se načítá
Hra Surplus Soldiers prověří Váš postřeh a také schopnosti přesného míření. Ze speciálního děla budete totiž vystřelovat rytíře. K postupu do dalšího kola je potřeba, aby se rytíři dotkli pokladu. Jakmile se Vám podaří poklad otevřít, pak vyhráváte a můžete se těšit na další dobrodružství.

Twin Cat Warrior

10.9.2013
70%
Hra - Twin Cat Warrior
Video se načítá
Jestliže se ti líbila hra Fireboy and Watergirl, bude se ti dozajista líbit i tahle. Funguje totiž na stejném principu - k dispozici máš dvě postavy, tady jsou to kočičí rytíři, a každou ovládáš jinak. Musí spolupracovat, aby se zvládli dostat skrz 40 těžkých levelů až do zámku.

FWG Knight 2

10.8.2012
68%
Hra - FWG Knight 2
Video se načítá
FWD Knight 2 je druhý díl bojové hry, ve které se s vaším hrdinou vydáte do boje proti zlu, které zužuje celou vaši zemi. Systém vylepšení a upgradů vám umožní porazit i ty nejsilnější nepřátele a tak porazit zlé síly jednou provždy.

Trigger Knight

9.4.2013
66%
Hra - Trigger Knight
Video se načítá
Trigger Knight je akční postřehová hra, ve které budete s hlavní hrdinkou bojovat proti různým monstrům, vylepšovat své schopnosti a získávat nové zbraně. Hra se však ovládá jen za pomoci myši a to tak, že musíte klikat na budovy kolem kterých právě běžíte a mohou zlepšit vaše schopnosti.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.