Draci

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá
Zahrajte si i vy tuto hru, ve které budete ovládat draka, sbírat diamanty a vyhýbat se různým překážkám. Diamanty, které jsou ve hře mají různou sílu, například vám dodají rychlost nebo naopak zpomalí. Podaří se vám projít nejdelší úsek?

Dragoniada

22.2.2013
87%
Hra - Dragoniada
Video se načítá
Velmi zábavná hra, ve které musíte malému dráčkovy pomoci se dostat se na zasněženou horu. Na cestě však můžete narazit na spoustu pastí a nepřátel.

Cute Dragon Recovery

13.5.2020
86%
Hra - Cute Dragon Recovery
V této hře budeš pečovat o roztomilého malého dráčka, je po celodenní výletu je chudák celý špinavý a od listí. Postaráš se o něj? Nejdříve ho očisti od všech nečistot, poté jej dobře omyj a vykoupej. Můžeš jej také obléci do něčeho pěkného a dát mu najíst. Zkrátka postarat se o něj takovým…
Hra - How To Train Your Dragon Swamp Accident
Video se načítá
Postarejte se o trojici zraněných výletníky a poskytněte každému patřičnou péči, aby se mohli pustit do jiné dračí poutě.

Dragon Maker

4.9.2013
85%
Hra - Dragon Maker
Video se načítá
Draci jsou překrásná, hrdá a mocná stvoření. Teď si můžeš jednoho takového vytvořit. Vyber mu vše, nejen barvu, ale hlavně tvar hlavy, končetin, křídel a dalších částí těla. Až budeš spokojená, můžeš si obrázek uložit do počítače.

Outcast Attack

8.11.2013
81%
Hra - Outcast Attack
Video se načítá
V této postřehovce budete hrát zdraka a vaším úkolem bude doletět co nejdále. Nebude to tak lehké, jak si myslíte. Po cestě sbírejte mince a zachraňujmalé dráčky. Nevěřte na pohádky, draci nejsou nezranitelní, takže si dávejte velký pozor pří letu.

Knight War Coloring

15.10.2020
80%
Hra - Knight War Coloring
Občas je potřeba trochu si odpočinout a jen tak si sednout a kreslit si. Přesně to můžete udělat i v této odpočinkové hře, ve které si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků rytířů nebo draků a prostě si kreslíte. Hru ovládáte myší.
Hra - Cute Unicorns and Dragon Puzzle
Někdy je lepší si prostě jen zapnout hru a s klidem si složit nějaké to puzzle. A právě to budete v této hře dělat. Skládat puzzle roztomilých nádherně barevných dráčků a jednorožců. Postupem času se budete proskládávat k složitějším a krásnějším puzzlím, které si jen říkají o to, aby je někdo…

Hopy Go Go

21.4.2013
80%
Hra - Hopy Go Go
Video se načítá
Hopy Go Go je skvěle zpracována skákačka, ve které se s malým dráčkem vydáte na dobrodružnou cestu. Překonejte všechny nástrahy, za pomoci plamene zničte všechny nepřátele a hlavně posbírejte všechny drahokamy, které vám umožní kupovat různé užitečné vylepšení.

Drake and the Wizards 2

14.5.2014
80%
Hra - Drake and the Wizards 2
Video se načítá
Hrajte za mocného draka! Chrlete oheň, překonávejte překážky a nástrahy. Bojujte s mocnými příšerkami, najděte záhadný krystal, který se dostal do rukou zlého čaroděje. Dokážete najít poklad a zničit temného čaroděje?

Drake And The Wizards

17.11.2013
80%
Hra - Drake And The Wizards
Video se načítá
Skvělá skákačka, ve které hraješ za draka. Zlý čaroděj nechal zkamenět všechny tvé kamarády. Naštěstí se objeví hodný čaroděj, který z tebe udělá velkého draka a ty tak máš šanci kamarády zachránit. Budeš moct chrlit oheň a snáze tak překonávat překážky. Cestou nezapomeň sbírat mince!

A Dralien Day

20.12.2014
77%
Hra - A Dralien Day
Video se načítá
Zahrajte si parádní logickou hru s dráčkem v hlavní roli. Když byl dráček ještě ve vajíčku, tak byla jeho matka unesena. Vaším úkolem je se vylíhnout a zachránit svoji matku. Podaří se vám překonat plno překážek?
Hra - Drake in Winterland Competition
Video se načítá
Zahrajte si tuto zábavnou skákačku. Hrajete za draka, který závodí na trati plné nástrah a nepřátel. Skákejte, chrlete oheň na nepřátele, sbírejte krystaly, s kterými později můžete svého draka vylepšovat. Doporučujeme přepnout na anglickou klávesnici (alt+shift), protože Z je moc daleko od X, místo…

Run Hopy Run

8.11.2013
77%
Hra - Run Hopy Run
Video se načítá
V skákačce Run Hopy Run se s dráčkem vydáte na dobrodružnou cestu, abyste od zlověstného monstra získali ukradené pamlsky. Aby se vám to podařilo, musíte po cestě zničit desítky různých protivníků. Využít k tomu můžete svůj ohnivý dech.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.