Draci

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá
Zahrajte si i vy tuto hru, ve které budete ovládat draka, sbírat diamanty a vyhýbat se různým překážkám. Diamanty, které jsou ve hře mají různou sílu, například vám dodají rychlost nebo naopak zpomalí. Podaří se vám projít nejdelší úsek?

Dragoniada

22.2.2013
87%
Hra - Dragoniada
Video se načítá
Velmi zábavná hra, ve které musíte malému dráčkovy pomoci se dostat se na zasněženou horu. Na cestě však můžete narazit na spoustu pastí a nepřátel.

Cute Dragon Recovery

13.5.2020
86%
Hra - Cute Dragon Recovery
V této hře budeš pečovat o roztomilého malého dráčka, je po celodenní výletu je chudák celý špinavý a od listí. Postaráš se o něj? Nejdříve ho očisti od všech nečistot, poté jej dobře omyj a vykoupej. Můžeš jej také obléci do něčeho pěkného a dát mu najíst. Zkrátka postarat se o něj takovým…
Hra - How To Train Your Dragon Swamp Accident
Video se načítá
Postarejte se o trojici zraněných výletníky a poskytněte každému patřičnou péči, aby se mohli pustit do jiné dračí poutě.
Hra - Fantasy Creatures Princess Laboratory
Vynikající hra, ve které je vaším úkolem vytvořit přenádherná zvířata pomocí speciálních ingrediencí. Pokud dokážete smíchat tři správné, vytvoříte nádherné zvíře. Dokážete vytvořit všechny?

Dragon Maker

4.9.2013
85%
Hra - Dragon Maker
Video se načítá
Draci jsou překrásná, hrdá a mocná stvoření. Teď si můžeš jednoho takového vytvořit. Vyber mu vše, nejen barvu, ale hlavně tvar hlavy, končetin, křídel a dalších částí těla. Až budeš spokojená, můžeš si obrázek uložit do počítače.

Outcast Attack

8.11.2013
81%
Hra - Outcast Attack
Video se načítá
V této postřehovce budete hrát zdraka a vaším úkolem bude doletět co nejdále. Nebude to tak lehké, jak si myslíte. Po cestě sbírejte mince a zachraňujmalé dráčky. Nevěřte na pohádky, draci nejsou nezranitelní, takže si dávejte velký pozor pří letu.

Knight War Coloring

15.10.2020
80%
Hra - Knight War Coloring
Občas je potřeba trochu si odpočinout a jen tak si sednout a kreslit si. Přesně to můžete udělat i v této odpočinkové hře, ve které si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků rytířů nebo draků a prostě si kreslíte. Hru ovládáte myší.
Hra - Cute Unicorns and Dragon Puzzle
Někdy je lepší si prostě jen zapnout hru a s klidem si složit nějaké to puzzle. A právě to budete v této hře dělat. Skládat puzzle roztomilých nádherně barevných dráčků a jednorožců. Postupem času se budete proskládávat k složitějším a krásnějším puzzlím, které si jen říkají o to, aby je někdo…

Drake and the Wizards 2

14.5.2014
80%
Hra - Drake and the Wizards 2
Video se načítá
Hrajte za mocného draka! Chrlete oheň, překonávejte překážky a nástrahy. Bojujte s mocnými příšerkami, najděte záhadný krystal, který se dostal do rukou zlého čaroděje. Dokážete najít poklad a zničit temného čaroděje?

Drake And The Wizards

17.11.2013
80%
Hra - Drake And The Wizards
Video se načítá
Skvělá skákačka, ve které hraješ za draka. Zlý čaroděj nechal zkamenět všechny tvé kamarády. Naštěstí se objeví hodný čaroděj, který z tebe udělá velkého draka a ty tak máš šanci kamarády zachránit. Budeš moct chrlit oheň a snáze tak překonávat překážky. Cestou nezapomeň sbírat mince!

Hopy Go Go

21.4.2013
80%
Hra - Hopy Go Go
Video se načítá
Hopy Go Go je skvěle zpracována skákačka, ve které se s malým dráčkem vydáte na dobrodružnou cestu. Překonejte všechny nástrahy, za pomoci plamene zničte všechny nepřátele a hlavně posbírejte všechny drahokamy, které vám umožní kupovat různé užitečné vylepšení.

Run Hopy Run

8.11.2013
77%
Hra - Run Hopy Run
Video se načítá
V skákačce Run Hopy Run se s dráčkem vydáte na dobrodružnou cestu, abyste od zlověstného monstra získali ukradené pamlsky. Aby se vám to podařilo, musíte po cestě zničit desítky různých protivníků. Využít k tomu můžete svůj ohnivý dech.
Hra - Editor's Pick: Posing In The Dessert
Video se načítá
Připravte mladou modelku na focení v poušti a vyberte jí na to vhodné oblečení.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.