Super Mario

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Super Onion Boy

20.11.2019
90%
Hra - Super Onion Boy
Zachraň princeznu v této retro pixelové skákačce, která je podobná legendárním hrám se Super Mariem. Zachráníš princeznu?

Unicorns Star Race

20.6.2014
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá
Vyberte si jednoho poníka, jeho jezdce a vyhrajte závod. Jediné co budete potřebovat jsou šipky a mezerník na skok.

Super Sandy World

1.7.2021
85%
Hra - Super Sandy World
Legendární Mario přichází v nové plošinovce, ve které je vaším úkolem překonat všechny překážky a dostat se ke své princezně. Dokážete to?

Seasonland

23.2.2020
85%
Hra - Seasonland
V této odpočinkové hře bude vaším cílem s roztomilým panáčkem přeskákat přes všechny překážky a dostat se do cilového portálu, který tě teleportuje do dalšího levelu. Po cestě však však musíš zničit všechny příšerky, které na tebe číhají a přeskákat všechny výšky.

Super Jesse Pink

23.3.2020
85%
Hra - Super Jesse Pink
V této roztomilé skákačce je vaším úkolem projít do cíle a vyhnout se přitom všem překážkám, které zde na vás čekají. Záludní práci a potvůrky se vám budou ve vašem postupu snažit zabránít. Vy je musíte buď oběhnout a nebo přeskočit, čímž je zničíte. Zároveň musíte posbírat i co nejvíce mincí, za…

Mario Spin World

11.5.2015
84%
Hra - Mario Spin World
Video se načítá
V této zajímavé logické hře budete mít za úkol dostat Super Maria v každém kole do cíle. To nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám stojí vražedné ostny a další nebezpečné překážky. Navíc pohyb Maria budete kontrolovat za pomoci otáčení hrací plochy.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá
Pomozte známému Máriovi překonat všechny překážky, zničit nepřátele a dostat se do cíle. Během cesty dbejte na to, abyste sbírali mince a houby, které vám dodají sílu. Podaří se vám vyhrát?

Super Angelo

21.8.2013
79%
Hra - Super Angelo
Video se načítá
Tato skákací hra je taková lepší kopie Super Maria, pokud jste ho někdy hráli, tak budete vědět, co máte dělat. Jinak místo houbiček sbíráte jahody a modrý předmět, který můžete vzít vícekrát (vylepší to vaši střelbu). Čeká na vás spousta nástrah a překážek, které budete muset zdolat. Bojujte s…

Mario the Princess Palace

18.11.2013
78%
Hra - Mario the Princess Palace
Video se načítá
Zahrajte si další parádní hru s Mariem v hlavní roli! Čeká na vás několik úrovní, ve kterých musíte posbírat všechny hvězdičky a dostat se k princezně. Po cestě si však musíte dávat pozor na spoustu nebezpečných překážek.

Mario Jet Ski

15.5.2014
77%
Hra - Mario Jet Ski
Video se načítá
Závodní hra, ve které musíte s Mariem doplout až do cíle. K dispozici budete mít velmi rychlý vodní skútr a spousty skokánků a jiných vychytávek. Ty Vám také pomohou k tomu, abyste překonali spousty nástrah, jako jsou třeba mini.

Mario Mushroom Cupcake

11.6.2015
76%
Hra - Mario Mushroom Cupcake
Video se načítá
Nejprve pomozte Mariovi nasbírat všechny potřebné ingredience a poté se dejte za jeho asistence na pečení. Recept nemusíte znám, protože hra Vám bude pravidelně napovídat.

Mario Pogo Stick

11.10.2014
75%
Hra - Mario Pogo Stick
Video se načítá
Že je cesta k vrcholu jednoduchá? Pak v této hře to nemusí být zcela pravda. Během skákání sbírej mince a také se vyhni nepřátelům. Pokud na ně skočíš shora, pak dostaneš extra odměnu v podobě mnoha mincí.

Super Bunny World

8.7.2016
75%
Hra - Super Bunny World
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru na motivy super maria. V této hře se budete snažit dostat co nejdále to půjde. V cestě vám však bude stát mnoho nebezpečných překážek.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.