Super Mario

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Super Onion Boy

20.11.2019
90%
Hra - Super Onion Boy
Zachraň princeznu v této retro pixelové skákačce, která je podobná legendárním hrám se Super Mariem. Zachráníš princeznu?

Unicorns Star Race

20.6.2014
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá
Vyberte si jednoho poníka, jeho jezdce a vyhrajte závod. Jediné co budete potřebovat jsou šipky a mezerník na skok.

Super Sandy World

1.7.2021
85%
Hra - Super Sandy World
Legendární Mario přichází v nové plošinovce, ve které je vaším úkolem překonat všechny překážky a dostat se ke své princezně. Dokážete to?

Seasonland

23.2.2020
85%
Hra - Seasonland
V této odpočinkové hře bude vaším cílem s roztomilým panáčkem přeskákat přes všechny překážky a dostat se do cilového portálu, který tě teleportuje do dalšího levelu. Po cestě však však musíš zničit všechny příšerky, které na tebe číhají a přeskákat všechny výšky.

Super Jesse Pink

23.3.2020
85%
Hra - Super Jesse Pink
V této roztomilé skákačce je vaším úkolem projít do cíle a vyhnout se přitom všem překážkám, které zde na vás čekají. Záludní práci a potvůrky se vám budou ve vašem postupu snažit zabránít. Vy je musíte buď oběhnout a nebo přeskočit, čímž je zničíte. Zároveň musíte posbírat i co nejvíce mincí, za…

Mario Spin World

11.5.2015
84%
Hra - Mario Spin World
Video se načítá
V této zajímavé logické hře budete mít za úkol dostat Super Maria v každém kole do cíle. To nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám stojí vražedné ostny a další nebezpečné překážky. Navíc pohyb Maria budete kontrolovat za pomoci otáčení hrací plochy.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá
Pomozte známému Máriovi překonat všechny překážky, zničit nepřátele a dostat se do cíle. Během cesty dbejte na to, abyste sbírali mince a houby, které vám dodají sílu. Podaří se vám vyhrát?

Super Angelo

21.8.2013
79%
Hra - Super Angelo
Video se načítá
Tato skákací hra je taková lepší kopie Super Maria, pokud jste ho někdy hráli, tak budete vědět, co máte dělat. Jinak místo houbiček sbíráte jahody a modrý předmět, který můžete vzít vícekrát (vylepší to vaši střelbu). Čeká na vás spousta nástrah a překážek, které budete muset zdolat. Bojujte s…

Mario the Princess Palace

18.11.2013
78%
Hra - Mario the Princess Palace
Video se načítá
Zahrajte si další parádní hru s Mariem v hlavní roli! Čeká na vás několik úrovní, ve kterých musíte posbírat všechny hvězdičky a dostat se k princezně. Po cestě si však musíte dávat pozor na spoustu nebezpečných překážek.

Mario Jet Ski

15.5.2014
77%
Hra - Mario Jet Ski
Video se načítá
Závodní hra, ve které musíte s Mariem doplout až do cíle. K dispozici budete mít velmi rychlý vodní skútr a spousty skokánků a jiných vychytávek. Ty Vám také pomohou k tomu, abyste překonali spousty nástrah, jako jsou třeba mini.

Mario Mushroom Cupcake

11.6.2015
76%
Hra - Mario Mushroom Cupcake
Video se načítá
Nejprve pomozte Mariovi nasbírat všechny potřebné ingredience a poté se dejte za jeho asistence na pečení. Recept nemusíte znám, protože hra Vám bude pravidelně napovídat.

Super Bunny World

8.7.2016
75%
Hra - Super Bunny World
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru na motivy super maria. V této hře se budete snažit dostat co nejdále to půjde. V cestě vám však bude stát mnoho nebezpečných překážek.

Mario Pogo Stick

11.10.2014
75%
Hra - Mario Pogo Stick
Video se načítá
Že je cesta k vrcholu jednoduchá? Pak v této hře to nemusí být zcela pravda. Během skákání sbírej mince a také se vyhni nepřátelům. Pokud na ně skočíš shora, pak dostaneš extra odměnu v podobě mnoha mincí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.