Náročný terén

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Police Monster Truck

31.10.2013
94%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá
Jednoduchá závodní hra, ve které musíte přejet po nerovném terénu s policejním monstertruckem. V cestě vám navíc budou stát auta, která je potřeba přejete a nejlépe i rozdrtit.

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video se načítá
Zahrajte si další díl parádní pařby, ve které se budete prohánět na šílených tobogánech. Budete sbírat peníze a body. Za peníze si pak můžete nakoupit různé vzhledy pro člun nebo panáček. Jezdit můžete v noci nebo ve dne.

Neptune Buggy

8.11.2012
93%
Hra - Neptune Buggy
Video se načítá
Zachraňte všechny kosmonauty z povrchu Neptunu, kde stavěli naši novou základnu. Ve speciální vesmírné bugině zdolejte všechny nebezpečné nástrahy terénu, posbírejte kosmonauty a dopravte je k raketě, aby mohli odletět zpět na Zemi.

Monkey Kart

30.9.2012
89%
Hra - Monkey Kart
Video se načítá
Je tady super závodní hra s pěknou grafikou i dobrou ovladatelností. Vaší hrdinkou může být roztomilá opička v růžovém autě a tak určitě ani ty nejnáročnější slečny nebudou zklamány. Zvolit si můžete z několika prostředí závodů i jejich náročností, tak s chutí na start.

Thrill Rush 2

27.7.2013
86%
Hra - Thrill Rush 2
Video se načítá
Thrill Rush 2 je druhý díl postřehové hry, který vás opět zavede do zábavního parku, kde si můžete spolu s hlavním hrdinou či hrdinkou zajezdit na horské dráze. Dávejte si přitom pozor na různé překážky, které vám stojí v cestě a také se pokuste posbírat co nejvíce peněz.

Uphill Rush 8

13.11.2021
85%
Hra - Uphill Rush 8
Výborná hra, ve které musíte v co nejkratším čase přeplavat celý bazén. Hru ovládáte šipkami a mezerníkem.

Atom Heart

27.4.2012
85%
Hra - Atom Heart
Video se načítá
Atom Heart je závodní hra, ve které se na motorce vydáte na cestu plnou překážek. Kromě toho je však potřeba v jednotlivých levelech plnit i různé úkoly, abyste postoupili do dalšího kola. Takovým úkolem může být například zneškodnění bomb či zombie.

Stunt Bike Deluxe

16.5.2014
84%
Hra - Stunt Bike Deluxe
Video se načítá
Stunt Bike Pro je hra podobná Elastomanii, až na to, že tady máte více možností. Můžete otevírat nové motorky a čtyřkolky. Cílem je překonat všechny překážky a nespadnout. Kdyby, jste se zasekli v nějakém levelu, zkuste vyměnit motorku, občas to pomůže. :-)

Motor Cross FMX

1.3.2012
84%
Hra - Motor Cross FMX
Video se načítá
Zajezděte si na motorce v pěkně zpracované hře Motor Cross FMX. Čeká vas trať plná překážek, která je však jako stvořená na dělání těch nejdivočejších kaskadérských kousků. Za každy dobře provedený trik získáte body.

Dora Winter Ride

19.1.2014
82%
Hra - Dora Winter Ride
Video se načítá
Dora je holčička, která se ve světě neztratí a umí snad všechno. V díle Dora Winter Ride nás přesvědčí o tom, že umí dokonale ovládat i motorku. Musí překonat velmi náročnou cestu, která je navíc pokrytá sněhem. Po cestě se snažte sbírat dárečky.

Angry Birds Crazy Racing

29.6.2014
81%
Hra - Angry Birds Crazy Racing
Video se načítá
Angry Birds jsou zpět a chtějí závodit! Vaším úkolem bude jim pomoci vyhrát každý závod. Vyhýbejte se překážkám a ničte po cestě zlá prasátka. Dávejte pozor na náročný terén, protože jakmile otočíte váš povoz na střechu tak musíte začít znova.

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video se načítá
Zkuste si, jaké to je jezdit na skateboardu. V této hře to nebude žádný problém. Užijte si super grafiku a náročné tratě, které vás pobaví. Podaří se vám pokaždé zvítězit?

Paintball Racing

21.10.2014
82%
Hra - Paintball Racing
Video se načítá
Parádní závody, ve kterých budete doslova bojovat se soupeři o první místo. Vaše auto je vylepšené o dělo, kterým střílíte kuličky s různými vlastnostmi. Kuličky mohou soupeře buď zpomalit nebo úplně zneškodnit. Nakupujte nová auta a vylepšujte je.

Upstream Kayak

24.3.2012
81%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá
Zdolejte nástrahy divoké řeky na kajaku! Trasa je nebezpečná a skýtá mnoho nástrah, avšak s trochou zručnosti a tréninku se vám určitě podaří přijet až do cíle. Hra Upstream Kayak vás nadchne svojí grafikou a skvělou hratelností.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.