Monster Truck

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Police Monster Truck

31.10.2013
94%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá
Jednoduchá závodní hra, ve které musíte přejet po nerovném terénu s policejním monstertruckem. V cestě vám navíc budou stát auta, která je potřeba přejete a nejlépe i rozdrtit.

Race Monster Truck

16.5.2023
80%
Hra - Race Monster Truck
Video se načítá

Truck Wars

2.11.2012
76%
Hra - Truck Wars
Video se načítá
Závodní hra Truck Wars potěší všechny, kteří mají rádi silná auta a hry s pořádnou dávkou akce. V této hře se totiž ocitnete s obrovským truckem na trati plné překážek, přičemž díky zbrani na přední části auta můžete snadno zlikvidovat všechny vaše soupeře.

Desert Monster 2

16.12.2013
62%
Hra - Desert Monster 2
Video se načítá
Desert Monster 2 je závodní hra, ve které si vyzkoušíte jízdu přes rozlehlou poušť na úžasném monster trucku. Svůj truck si můžete neustále vylepšovat, avšak nejdůležitější je zkontrolovat si před každým kolem, zda máte dostatek paliva. Podaří se vám nasbírat všechny upgrady?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.