Monster Truck

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Police Monster Truck

31.10.2013
94%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá
Jednoduchá závodní hra, ve které musíte přejet po nerovném terénu s policejním monstertruckem. V cestě vám navíc budou stát auta, která je potřeba přejete a nejlépe i rozdrtit.

Race Monster Truck

16.5.2023
80%
Hra - Race Monster Truck
Video se načítá

Truck Wars

2.11.2012
76%
Hra - Truck Wars
Video se načítá
Závodní hra Truck Wars potěší všechny, kteří mají rádi silná auta a hry s pořádnou dávkou akce. V této hře se totiž ocitnete s obrovským truckem na trati plné překážek, přičemž díky zbrani na přední části auta můžete snadno zlikvidovat všechny vaše soupeře.

Desert Monster 2

16.12.2013
62%
Hra - Desert Monster 2
Video se načítá
Desert Monster 2 je závodní hra, ve které si vyzkoušíte jízdu přes rozlehlou poušť na úžasném monster trucku. Svůj truck si můžete neustále vylepšovat, avšak nejdůležitější je zkontrolovat si před každým kolem, zda máte dostatek paliva. Podaří se vám nasbírat všechny upgrady?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.