Zoo hry

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Rodeo StampedeNÁŠ TIP

2.4.2021
90%
Hra - Rodeo Stampede
V této hře bude vaším úkolem naplnit celou zoo různými africkými zvířátky. Postupem času budete rozšiřovat svoji zoo chytáním různých zvířátek. Dokážete naplnit svoji zoo?

Idle Zoo Safari Rescue

30.4.2022
85%
Hra - Idle Zoo Safari Rescue
Klikejte na různá zvířátka v IDLE zoo a vydělávejte peníze, za které vylepšujete stávající zvířátka a kupujete si další. Hru ovládáte myší.

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Povedená hra, ve které je vaším úkolem odpalovat letící mičky od vašeho zvířecího soupeře. Jako hráč máte tři životy a vaším cílem je porazit všechny vaše protivníky, kteří mají stejný počet životů jako vy.

Zoo Heaven

12.7.2013
84%
Hra - Zoo Heaven
Video se načítá
Máte rádi zvířátka? Pokud ano, tak tako hra je přesně pro Vás. Budete mít totiž za úkol ošetřovat 4 zvířátka v zoologické zahradě. Každý den je pustíte do jejich výběhu, kde je krmíte a ošetřujete. Výběh musíte uklízet a i zvířátka se občas zašpiní, takže je musíte vykoupat. Někdy se stane, že…

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video se načítá
Vaším úkolem v této pěkně zpracovaná hře bude postarat se o tři roztomilé dinosaury. Aby byly dinosauři šťastní, musíte jim nosit vodu, jídlo a také se starat o jejich čistotu. Podaří se vám docílit, aby všichni dinosauři byli dokonale spokojeni?

City Zoo

11.7.2013
80%
Hra - City Zoo
Video se načítá
Vyzkoušejte si skvělou zvířecí hru, ve které budete mít za úkol postarat se o zvířata a o návštěvníky, kteří se na ně chtějí podívat. Každý zákazník chce vidět jiné zvířátko a vy musíte zákazníka vždy umístit ke zvířátku. Co se týče zvířátek, tak těm budete muset dávat krmení a čistit klec.

Zoo Park

2.8.2013
80%
Hra - Zoo Park
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se stanete ošetřovatelem v zoologické zahradě. Každý den budete mít na starost více a více zvířátek, které potřebují nakrmit, vyčistit klec, vykoupat nebo ošetřit. Pokud se Vám bude dařit, dostanete mnoho bodů navíc.

The Animal Zoo

27.12.2014
80%
Hra - The Animal Zoo
Video se načítá
Zábavná hra z prostředí zoologické zahrady. Nebudete se však momentálně starat o zvířata, ale o její návštěvníky. Musíte zaručit, že se každý návštěvník dostane tam, kam potřebuje. Nesmíte však nechat zákazníky dlouho čekat.
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video se načítá
Vydejte se s princeznou Juliet do Zoo a pomozte jí splnit různé úkoly a minihry. U každého zvířátka si můžete zahrát jednu hru a pokud se vám ji podaří splnit, získáte jako odměnu ovoce. Dokážete splnit všechny úkoly a tím nasbírat potřebné ovoce?

Safari

5.8.2015
79%
Hra - Safari
Video se načítá
Vydejte se na Safari a pomozte hlavní hrdince provázet turisty po cestě plné divokých zvířat. Vaším úkolem bude každého turistu dovést džípem ke zvířeti, které si chce vyfotit a následně zpět na začátek trasy. Cestu je potřeba plánovat efektivně, aby se vám podařilo uspokojit všechny návštěvníky.

Youda Safari

1.6.2012
79%
Hra - Youda Safari
Video se načítá
Dokážete se postarat o vlastní safari zoo? Hlavním úkolem bude správně a rychle provádět návštěvníky a ukazovat jim krásná exotická zvířata. Když se Vám dobře povede, budete si moct zoologickou zahradu i vylepšovat a rozšiřovat.

Kids Zoo Pole

19.10.2015
78%
Hra - Kids Zoo Pole
Video se načítá
Jako ošetřovatelka v Zoo, která se specializuje na zvířata typické pro chladné oblasti si budeš poradit se vším co potřebují. Musíš je nakrmit, uklízet po nich a také pečovat o jejich zdraví.

Baby Zoo Jurassic

29.7.2015
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video se načítá
Pokuste se postarat o miminka dinosaurů, kteří žijí ve Vaší zoologické zahradě. Musíte si poradit také s některými zákroky, jako je zkrácení rohu a podobně. Hlavní však bude krmení a další péče.

Menagerie Manager

12.3.2016
77%
Hra - Menagerie Manager
Video se načítá
Zvládnete se postarat o zvířata v zoo a návštěvníky? Nebude to jednoduché, protože každým levelem budete mít k dispozici více zvířat a zákazníků. Zvířata potřebují vaší péči a návštěvníci lístky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.