Zoo hry

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video se načítá
Vaším úkolem v této pěkně zpracovaná hře bude postarat se o tři roztomilé dinosaury. Aby byly dinosauři šťastní, musíte jim nosit vodu, jídlo a také se starat o jejich čistotu. Podaří se vám docílit, aby všichni dinosauři byli dokonale spokojeni?

Zoo Heaven

12.7.2013
84%
Hra - Zoo Heaven
Video se načítá
Máte rádi zvířátka? Pokud ano, tak tako hra je přesně pro Vás. Budete mít totiž za úkol ošetřovat 4 zvířátka v zoologické zahradě. Každý den je pustíte do jejich výběhu, kde je krmíte a ošetřujete. Výběh musíte uklízet a i zvířátka se občas zašpiní, takže je musíte vykoupat. Někdy se stane, že…
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video se načítá
Vydejte se s princeznou Juliet do Zoo a pomozte jí splnit různé úkoly a minihry. U každého zvířátka si můžete zahrát jednu hru a pokud se vám ji podaří splnit, získáte jako odměnu ovoce. Dokážete splnit všechny úkoly a tím nasbírat potřebné ovoce?

The Animal Zoo

27.12.2014
80%
Hra - The Animal Zoo
Video se načítá
Zábavná hra z prostředí zoologické zahrady. Nebudete se však momentálně starat o zvířata, ale o její návštěvníky. Musíte zaručit, že se každý návštěvník dostane tam, kam potřebuje. Nesmíte však nechat zákazníky dlouho čekat.

City Zoo

11.7.2013
80%
Hra - City Zoo
Video se načítá
Vyzkoušejte si skvělou zvířecí hru, ve které budete mít za úkol postarat se o zvířata a o návštěvníky, kteří se na ně chtějí podívat. Každý zákazník chce vidět jiné zvířátko a vy musíte zákazníka vždy umístit ke zvířátku. Co se týče zvířátek, tak těm budete muset dávat krmení a čistit klec.

Zoo Park

2.8.2013
80%
Hra - Zoo Park
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se stanete ošetřovatelem v zoologické zahradě. Každý den budete mít na starost více a více zvířátek, které potřebují nakrmit, vyčistit klec, vykoupat nebo ošetřit. Pokud se Vám bude dařit, dostanete mnoho bodů navíc.

Safari

5.8.2015
79%
Hra - Safari
Video se načítá
Vydejte se na Safari a pomozte hlavní hrdince provázet turisty po cestě plné divokých zvířat. Vaším úkolem bude každého turistu dovést džípem ke zvířeti, které si chce vyfotit a následně zpět na začátek trasy. Cestu je potřeba plánovat efektivně, aby se vám podařilo uspokojit všechny návštěvníky.

Youda Safari

1.6.2012
79%
Hra - Youda Safari
Video se načítá
Dokážete se postarat o vlastní safari zoo? Hlavním úkolem bude správně a rychle provádět návštěvníky a ukazovat jim krásná exotická zvířata. Když se Vám dobře povede, budete si moct zoologickou zahradu i vylepšovat a rozšiřovat.

Kids Zoo Pole

19.10.2015
78%
Hra - Kids Zoo Pole
Video se načítá
Jako ošetřovatelka v Zoo, která se specializuje na zvířata typické pro chladné oblasti si budeš poradit se vším co potřebují. Musíš je nakrmit, uklízet po nich a také pečovat o jejich zdraví.

Menagerie Manager

12.3.2016
77%
Hra - Menagerie Manager
Video se načítá
Zvládnete se postarat o zvířata v zoo a návštěvníky? Nebude to jednoduché, protože každým levelem budete mít k dispozici více zvířat a zákazníků. Zvířata potřebují vaší péči a návštěvníci lístky.

Baby Zoo Jurassic

29.7.2015
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video se načítá
Pokuste se postarat o miminka dinosaurů, kteří žijí ve Vaší zoologické zahradě. Musíte si poradit také s některými zákroky, jako je zkrácení rohu a podobně. Hlavní však bude krmení a další péče.

Líbání v zoo

21.12.2012
77%
Hra - Líbání v zoo
Video se načítá
V podobné grafice jako jste již mohli vidět dvojici na golfu teď doprovodíte jeden zamilovaný pár do zoo. Zvířata ale nejsou to, co je hlavně zajímá a jako každí zamilovaní se chtějí věnovat hlavně sobě navzájem ;) Pomozte jim vystihnout správné sutace kdy se nikdo nedívá, aby se mohli v klidu…

Kids Zoo Tropical

28.10.2015
76%
Hra - Kids Zoo Tropical
Video se načítá
Pokuste se pečovat o zvířata, která jsou v Tvojí malinké zoologické zahradě. Pokuste je nakrmit, starat se o jejich zdraví všechny další potřeby. Je potřeba dávat pozor na všechny zvířata najednou.

Zoo Breakout

30.5.2011
74%
Hra - Zoo Breakout
Video se načítá
V zoologické zahradě došlo ke zmatkům a všechna zvířata se ztratila z míst, kde měla být původně. Pomozte s hledáním a zkuste najít ukrytá zvířat v místech, kde by je nikdo nečekal. Vybírejte ovšem pečlivě místa, kde zvířátka jsou, pokud označíte místo, kde zvířátko není, přijdete o body.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.