Zoo hry

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Rodeo StampedeNÁŠ TIP

2.4.2021
90%
Hra - Rodeo Stampede
V této hře bude vaším úkolem naplnit celou zoo různými africkými zvířátky. Postupem času budete rozšiřovat svoji zoo chytáním různých zvířátek. Dokážete naplnit svoji zoo?

Idle Zoo Safari Rescue

30.4.2022
85%
Hra - Idle Zoo Safari Rescue
Klikejte na různá zvířátka v IDLE zoo a vydělávejte peníze, za které vylepšujete stávající zvířátka a kupujete si další. Hru ovládáte myší.

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Povedená hra, ve které je vaším úkolem odpalovat letící mičky od vašeho zvířecího soupeře. Jako hráč máte tři životy a vaším cílem je porazit všechny vaše protivníky, kteří mají stejný počet životů jako vy.

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video se načítá
Vaším úkolem v této pěkně zpracovaná hře bude postarat se o tři roztomilé dinosaury. Aby byly dinosauři šťastní, musíte jim nosit vodu, jídlo a také se starat o jejich čistotu. Podaří se vám docílit, aby všichni dinosauři byli dokonale spokojeni?

Zoo Heaven

12.7.2013
84%
Hra - Zoo Heaven
Video se načítá
Máte rádi zvířátka? Pokud ano, tak tako hra je přesně pro Vás. Budete mít totiž za úkol ošetřovat 4 zvířátka v zoologické zahradě. Každý den je pustíte do jejich výběhu, kde je krmíte a ošetřujete. Výběh musíte uklízet a i zvířátka se občas zašpiní, takže je musíte vykoupat. Někdy se stane, že…

The Animal Zoo

27.12.2014
80%
Hra - The Animal Zoo
Video se načítá
Zábavná hra z prostředí zoologické zahrady. Nebudete se však momentálně starat o zvířata, ale o její návštěvníky. Musíte zaručit, že se každý návštěvník dostane tam, kam potřebuje. Nesmíte však nechat zákazníky dlouho čekat.
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video se načítá
Vydejte se s princeznou Juliet do Zoo a pomozte jí splnit různé úkoly a minihry. U každého zvířátka si můžete zahrát jednu hru a pokud se vám ji podaří splnit, získáte jako odměnu ovoce. Dokážete splnit všechny úkoly a tím nasbírat potřebné ovoce?

City Zoo

11.7.2013
80%
Hra - City Zoo
Video se načítá
Vyzkoušejte si skvělou zvířecí hru, ve které budete mít za úkol postarat se o zvířata a o návštěvníky, kteří se na ně chtějí podívat. Každý zákazník chce vidět jiné zvířátko a vy musíte zákazníka vždy umístit ke zvířátku. Co se týče zvířátek, tak těm budete muset dávat krmení a čistit klec.

Zoo Park

2.8.2013
80%
Hra - Zoo Park
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se stanete ošetřovatelem v zoologické zahradě. Každý den budete mít na starost více a více zvířátek, které potřebují nakrmit, vyčistit klec, vykoupat nebo ošetřit. Pokud se Vám bude dařit, dostanete mnoho bodů navíc.

Safari

5.8.2015
79%
Hra - Safari
Video se načítá
Vydejte se na Safari a pomozte hlavní hrdince provázet turisty po cestě plné divokých zvířat. Vaším úkolem bude každého turistu dovést džípem ke zvířeti, které si chce vyfotit a následně zpět na začátek trasy. Cestu je potřeba plánovat efektivně, aby se vám podařilo uspokojit všechny návštěvníky.

Youda Safari

1.6.2012
79%
Hra - Youda Safari
Video se načítá
Dokážete se postarat o vlastní safari zoo? Hlavním úkolem bude správně a rychle provádět návštěvníky a ukazovat jim krásná exotická zvířata. Když se Vám dobře povede, budete si moct zoologickou zahradu i vylepšovat a rozšiřovat.

Kids Zoo Pole

19.10.2015
78%
Hra - Kids Zoo Pole
Video se načítá
Jako ošetřovatelka v Zoo, která se specializuje na zvířata typické pro chladné oblasti si budeš poradit se vším co potřebují. Musíš je nakrmit, uklízet po nich a také pečovat o jejich zdraví.

Baby Zoo Jurassic

29.7.2015
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video se načítá
Pokuste se postarat o miminka dinosaurů, kteří žijí ve Vaší zoologické zahradě. Musíte si poradit také s některými zákroky, jako je zkrácení rohu a podobně. Hlavní však bude krmení a další péče.

Menagerie Manager

12.3.2016
77%
Hra - Menagerie Manager
Video se načítá
Zvládnete se postarat o zvířata v zoo a návštěvníky? Nebude to jednoduché, protože každým levelem budete mít k dispozici více zvířat a zákazníků. Zvířata potřebují vaší péči a návštěvníci lístky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.