Safari

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Baby Hazel African Safari
Video se načítá
Hazel a její rodiče se rozhodli, že si udělají výlet do Safari. Během této dovolené se Hazel ztratí a pozná nového kamaráda a jeho rodinu. Pomůžete Hazel s nalezením její rodiny?
Hra - Princess Girls Safari Trip
Pomož čtyřem kamarádkám s výběrem vhodného oblečení na výlet do Safari. Potřebují od tebe pomoci s výběrem nejkrásnějšího oblečení, výběrem správného make-upu a roztomilými nebo vtipnými doplňky. Pomůžeš jim?

Urban Safari Fashion

8.5.2020
80%
Hra - Urban Safari Fashion
Zažij dobrodružství s třemi modelkami, které se rozhodly vydat se na poznávací cestu do safari. Nejdříve se ale musí vhodně obléci. Pomůžeš jim? Všem třem modelkám udělej stylový, krásný a zároveň praktický outfit do krás přírody. Hru ovládáš myší.

Elsa Safari Slacking

31.7.2015
77%
Hra - Elsa Safari Slacking
Video se načítá
Pomozte Else na velkém dobrodružství v africkém safari. Bude potřeba pomáhat zvířatům nebo je pouze fotit. Všechno však musíte dělat tak trochu tajně, protože nic takového není v safari povoleno.

Quiz Safari

25.4.2014
76%
Hra - Quiz Safari
Video se načítá
Zábava spojená se vzděláváním je k nalezení ve hře Quiz Safari. Musíte se rozhodnout, kterou cestou jet na základě odpovědi na otázky. Pokud odpovíte dobře, dostanete časový bonus či body. V opačném případě se budou dít věci.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.