Modelky

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Fashion Designer World Tour
Video se načítá
Jako proslulá módní návrhářka se vydáváš nabídnout své zkušenosti do dalších zemí. Vyber si tam tři modely a uprav jim vzhled podle tvé fantazie. Jako módní návrhářka však se však musíš snažit, protože na konci budeš podrobena kritice.
Hra - Models of the World India
Video se načítá
Je tady super oblíkačka s pravou indickou kráskou v hlavní roli. Vyberte pro ni podle sebe některé z opravdu stylových šatů, šperků i účesů. Seznamte se tak s módní stránkou této zajímavé kultury 
Hra - Eliza Boomer vs Millennial Fashion Remix
Princezna Elsa se rozhodla, že udělá vlastní módní přehlídku a to z celkem tří různých stylů. Pomůžeš jí? Nejdříve společně oblékněte princeznu do retro stylu, poté se zamysli nad výběrem nejvhodnějšího oblečení moderní doby a závěrem se pokus tyto dva směry zkombinovat. Výsledkem mohou být unikátní…
Hra - Influencer Spring Goddess Makeover
Neodvratně se nám tu blíží jaro. V tomto období přichází mnoho sluníčka a všechny dívky chtějí vypadat krásné a svěží. I naše mladá princezna Noelle chce vypadat krásně. Proto se rozhodla, že si udělá osvěžující výživnou kůru. Pomoz Noelle s přípravami a poté jí udělejte krásný make up. Závěrem naši…
Hra - Princess Girls Safari Trip
Pomož čtyřem kamarádkám s výběrem vhodného oblečení na výlet do Safari. Potřebují od tebe pomoci s výběrem nejkrásnějšího oblečení, výběrem správného make-upu a roztomilými nebo vtipnými doplňky. Pomůžeš jim?

Modern Stage 5

8.3.2014
81%
Hra - Modern Stage 5
Video se načítá
Naše modelky budou na sebe zkoušet šaty z nové kolekce na velké show. Upravte jim vlasy, hezky je naličte, oblečte, aby mohly předvádět tyto krásné nové šaty od světoznámé módní návrhářky.

Traveling Guide Curly

12.6.2020
80%
Hra - Traveling Guide Curly
Vydej se s krásnou modelkou na cestu kolem světa. Ta se rozhodla, že se v každé zemi obleče podle tamějších zvyklostí. Můžeš si tedy vyzkoušet, jak se oblékají například v Paříži, Japonsku nebo dokonce na Bali. Oblékni krásnou modelku do nejkrásnějších šatů nebo obleků, které se v dané zemi nosí.

Urban Safari Fashion

8.5.2020
80%
Hra - Urban Safari Fashion
Zažij dobrodružství s třemi modelkami, které se rozhodly vydat se na poznávací cestu do safari. Nejdříve se ale musí vhodně obléci. Pomůžeš jim? Všem třem modelkám udělej stylový, krásný a zároveň praktický outfit do krás přírody. Hru ovládáš myší.
Hra - Princess Influencer Winter Wonderland
Pomoz dvěma princeznám Annie a Elize správně se obléci a udělej jim make-up. Obě princezny se vyfotí a vloží svoje fotky na instagram. Sleduj reakce jejich sledujících a poznáš, která princezna měla hezčí šaty a která měla hezčí make-up. Hru si můžeš zahrát i se svojí kamarádkou.

Modern Stage 4

10.3.2014
77%
Hra - Modern Stage 4
Video se načítá
Máme tu pro vás již čtvrtý díl této oblékací hry! Opět dostanete dvě nádherné modelky na starost, které budete muset nalíčit, upravit jim vlasy a obléci je do nejnovější kolekce. Nakonec se můžete kochat jejich krásou.

Modern Stage 2

7.3.2014
76%
Hra - Modern Stage 2
Video se načítá
Chystá se další módní přehlídka a hledá se šikovný maskér! Která pak z vás to bude? Napřed musíte začít make-upem, potom přejít na úpravu vlasů a nakonec přijde oblékání do nejnovější kolekce! Samozřejmostí budou i módní doplňky, které nesmí chybět.
Hra - Heute & Bothered NY Fashion Challenge
Video se načítá
Myslíte si, že máte vkus a věděli byste připravit modelky na různé akce. Ověřte si to touto hrou a přečtěte si názor renomované módní návrhářky.

Prada Spring/Summer 2013

11.10.2013
70%
Hra - Prada Spring/Summer 2013
Video se načítá
V této hře budete mít možnost vystrojit krásnou modelkou nejnovější kolekcí od Prady. Budete mít na výběr z mnoha oblečení a účesů, které jí můžete udělat. Samozřejmostí jsou i módní doplňky, které jí dodají šmrnc.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.