Traktorové

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Tractor Parking

2.8.2013
83%
Hra - Tractor Parking
Video se načítá
Řídili jste někdy traktor? Ne? Tak si zkuste tuto parkovací hru, která otestuje vaše reakce a přesnost. Není to taková sranda, jak to tak na pohled vypadá. První level zvládne každý z vás, ale další kola budete táhnout vozíky plné sena a tak dále. Dávejte pozor, abyste nesrazili žádný dobytek po…

Farm express 2

18.5.2012
71%
Hra - Farm express 2
Video se načítá
V této hře se stanete farmářem, který převáží svou vypěstovanou zeleninu. Musíte se svým traktorem jet velice opatrně, abyste v nerovném terénu žádné cenné zboží nevysypali.

Ben 10 Tractor

6.3.2012
65%
Hra - Ben 10 Tractor
Video se načítá
Staňte se správným traktoristou a zdolejte na svém stroji nelehký terén. Aby se Vám to podařilo budete muset vyrovnávat traktor pomocí šipek nahoru a dolů. Dokážete projet celou trasu, aniž byste se vybourali?

Tom And Jerry Tractor

29.8.2014
64%
Hra - Tom And Jerry Tractor
Video se načítá
Jerry má za úkol posbírat do svého traktoru sýr a odnést ho na určité místo. Pomozte mu s touto prací a dávejte si pozor, aby vám z traktoru žádný nevypadl.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.