Yetti sport

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Yeti Sports 3

24.9.2011
64%
Hra - Yeti Sports 3
Video se načítá
Zahrajte si skvělí díl hry Yeti Sports! Vaším úkolem bude vyhodit tučňáka co nejvýše se vám to povede. Po stranách jsou navíc tuleni, kteří tučňáka popostrčí o něco nejvýše.

Yetisports 1Hra na skóreHra o medaile

8.10.2014
63%
Hra - Yetisports 1
Video se načítá
Podaří se vám odpálit tučňáka co nejdále? Vaším úkolem bude odpálit tučňáka, který seskočí dolů. Na získání největšího skóre máte 5 pokusů, které se sečtou.

Yeti Sports 5

20.5.2013
59%
Hra - Yeti Sports 5
Video se načítá
Máme tu další pokračování série Yeti Sports 5! Tentokrát budete hrát přímo v Africe. Zahrajte si golf se zvířátky, odpalte tučňáka pomocí plameňáka co nejdál. Doporučujeme střílet níž, protože se potom kutálí, když vystřelíte moc vysoko tak vás odnese sup a nemá to takový efekt. Máte 5 pokusů. Tak…

Yeti Sports 4

10.6.2013
58%
Hra - Yeti Sports 4
Video se načítá
V další docela drsné hře s Yetim a tučňákem se dostanete do neobvyklého prostředí australské pouště. Potkáte tady klokany i racky. Yeti pak musí pomocí katapultu vystřelit tučňáka tak, aby doletěl co nejdál. Pomůžou m v tom právě rackové, kterých se může ve vzduchu zachytit.

Yeti Sports 1

19.3.2012
58%
Hra - Yeti Sports 1
Video se načítá
V zemi věčného sněhu a ledu si Yeti našel zajímavou zábavu. Odpaluje ubohé tučňáky kyjem co nejdál to dovede. Pomůžete mu překonat rekord? Jedním kliknutím tučňák skočí ze skály a druhým kliknutím Yeti odpálí. Vše chce správné načasování a jistě poletí opravdu daleko.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.