Arkanoid

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Aleinoid

4.3.2020
85%
Hra - Aleinoid
V této povedené arkanoid hře bude tvým úkolem zničit všechny bloky, které představuji mimozemské jednotky. Pomocí odrážení míčků nič nepřátelské kostky a vyčisti celé pole. Zároveň si můžeš pomoci kanóny umístěnými na bocích tvé platformy. Dokážeš vyčistit celé herní pole?

Fairy Treasure

19.3.2012
82%
Hra - Fairy Treasure
Video se načítá
Zahrajte si tento skvělý arkanoid, ve kterém bude vaším úkolem zničit všechny kostky na herní ploše za pomoci letícího míčku. Ze zničených kostek vám navíc budou padat různé bonusy, jako silnější či rychlejší míček.

Ninja Bricks

22.12.2013
81%
Hra - Ninja Bricks
Video se načítá
Vyzkoušejte si tuto super pařbu, ve které si otestujete svůj postřeh. Není to tak jednoduché, jak se zdá. Hrajete za ninju a vaším úkolem bude přežít co nejdéle. Ostatních ninjů si nevšímejte, myslete na to, že musíte přežít. Tak komu z vás se povede nahrát TOP skóre?

Anoix

6.10.2015
81%
Hra - Anoix
Video se načítá
Odrážejte míček za pomoci plošiny, abyste ničili jednotlivé bloky, které stojí uprostřed. Jakmile budou zničeny všechny, postupujete do dalšího kola. Jak daleko se dostanete?

Breakit 4

21.7.2013
80%
Hra - Breakit 4
Video se načítá
Máme tu pro vás postřehovku, ve které je vaším cílem v každém levelu zničit veškeré cihličky v poli. Dávejte si pozor, odrážecí plocha se hodně naklání, takže mění balónku směr letu. Hra vám samozřejmě nabídne i zlepšováky, které vám pomohou. Ohnivý balónek, který se provrtá vším, na co narazí,…

Lederoid

14.10.2014
78%
Hra - Lederoid
Video se načítá
Pro ty z vás co mají rádi arkanoidy tak si vyzkoušejte tuto hru. Cílem je robít kuličkou všechny překážky, samozřejmě ne všechny půjdou rozbít.

Twistanoid

22.4.2015
78%
Hra - Twistanoid
Video se načítá
V netradičním arkanoidu si můžete vyzkoušet, jak náročné je ničit jednotlivé bloky v 3D prostoru? Kuličku se pokuste pokaždé odrazit tak, aby nepropadla mimo Vaši odrazovou desku.

Cool Ball

15.3.2015
78%
Hra - Cool Ball
Video se načítá
Odpalujte od malinké plošiny míček tak, aby narážel do jednotlivých bloků. Tím je zničí a vy můžete získat další bonusové body za sbírání padajícího ovoce.

Greemlins Fireman

20.4.2012
78%
Hra - Greemlins Fireman
Video se načítá
V této postřehové hře, která je založená na stejném principu jako hry typu Arkanoid, budete mít za úkol jako pohádkoví hasiči osvobodit z hořícího domu všechny hračky. Dva hasiči vždycky z natažené plachty vystřelí (šipkou nahoru) jednoho zachránce a ten se musí trefit do hraček. Důležité je také…

Break a Wish

1.4.2012
77%
Hra - Break a Wish
Video se načítá
V této super hře typu arkanoid vyzkoušíte svůj postřeh i rychlost. Budete vystřelovat malého chlapíka a ničit jím obdélníčky v horní části hracího pole. Důležité ale je, aby se Vám ho podařilo vždycky zase chytit. To nebude zase tak snadné, protože chlapík se bude různě odrážet a skákat. Abyste…

Ball BreakerHra na skóreHra o medaile

2.10.2014
75%
Hra - Ball Breaker
Video se načítá
Odpalte míček a rozbijte všechny cihly. Z cihel vám mohou padat i různé bonusy, které sbírejte. Dávejte si však pozor, abyste nechytli bombu, která vás připraví o životy. Pokud se vám po dohrání hra neuloží, musíte v 10 kole umřít.

Chili Breakout

12.3.2015
75%
Hra - Chili Breakout
Video se načítá
Pokuste se posbírat všechny mince a samozřejmě také rozbít všechny bloky na hrací ploše. Nafukovací ryby Vám budou trochu kazit postup, protože odrážejí kuličku do nečekaných směrů.

HeartBeat

16.4.2015
75%
Hra - HeartBeat
Video se načítá
Pokuste se zničit všechny bloky, které jsou mezi polovinami srdce. Musíte proto odrážet míček a jakmile se srdce spojí, postupujete do dalšího kola. Využívejte také mnoho vylepšení, která můžete posbírat. Dokážete si poradit?

Doli Nasty Brick Attack

25.12.2015
74%
Hra - Doli Nasty Brick Attack
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete muset zachránit kočičku Doli, kterou unesla zlá cihla. Vaším úkolem bude kočičku zachránit tak, že budete ničit všechny cihly v každém kole.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.