Prasátko Pepa

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Peppa Pigs Will Fly

14.6.2014
79%
Hra - Peppa Pigs Will Fly
Video se načítá
Máme tu další skvělou logickou pařbu s prasátkem! Vaším úkolem bude odstranit všechny překážky a dostat prasátko k lektvaru. Vždy vyberete barvu lektvaru podle toho, jakou kostku potřebujete odstranit. Tah se uloží do paměti, a jakmile vyberete jiný lektvar, tah se nahraje.

Peppa Pig Ambulance

28.12.2014
78%
Hra - Peppa Pig Ambulance
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru s prasátkem Pepou v hlavní roli. Prasátko se nám ošklivě zranilo a vaším úkolem bude jej ošetřit. Má velikou třísku na čumáku, kterou mu musíte vytáhnout. Také musíte zkontrolovat celkový jeho zdravotní stav.

Peppa Pig Bejeweled

19.5.2014
75%
Hra - Peppa Pig Bejeweled
Video se načítá
Peppa Pig Bejeweled je další skvělá hra s prasátkem Pepou. Tentokrát budete mít za úkol spojovat vždy stejně kameny. Pro úspěšné spojení musí být minimálně 3. Čím více jich však spojíte dohromady, tím více dostanete bodů.

Peppa Pig Solitaire

5.6.2014
75%
Hra - Peppa Pig Solitaire
Video se načítá
Další hra s naším prasátkem je tady! Tentokrát budete s Pepou hrát klasický Soliter. Karty, ve kterých na sebe skládáte hodnoty od nejmenší po nejvyšší a musíte střídat barvy.

Peppa Pig Tetris

18.5.2014
74%
Hra - Peppa Pig Tetris
Video se načítá
Zahrajte si skvělý tetris v podání prasátka Pepy. Jednoduše musíte na sebe skládat padající kostky tak, aby nebyla nikde mezera. Můžete si zvolit i obtížnost hry.
Hra - Peppa Pig - New House Decor
Video se načítá
Zahrajte si další hru s prasátkem Pepou. Vašim úkolem bude rozmístit nábytek a jiné drobnosti v domě, který si Pepa postavil. Uděláte prasátku příjemný domov?

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video se načítá
Zahrajte si společně s prasátkem Pepou pexeso a vylepšete si tím svou paměť. Abyste ve hře zvítězili musíte najít všechny páry v čas. Dokážete to?
Hra - Peppa Pig 35 Differences
Video se načítá
Pomozte prasátku Pepině s nalezením všech rozdílů. všechny jsou velmi dobře ukryté proto musíte být na pozoru.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.