Šmoulové

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Smurfette School Style Makeover
Video se načítá
Šmoulinka je velmi oblíbená dětská postavička, kterou zná snad každý. Je typická tím, že nosí bílé lodičky, šaty a čepici, pod kterou ukrývá zlaté vlasy. Vymysli Šmoulince nový vzhled, aby vypadala moderněji.

The Smurfs Ocean Cleanup

3.11.2021
85%
Hra - The Smurfs Ocean Cleanup
Dokážete vyčistit pokud možno co nejvíce nepořádku, který na vás čeká pod mořskou hladinou

Smurfs Adventure

14.3.2012
82%
Hra - Smurfs Adventure
Video se načítá
Smurfs Adventure potěší malé i velké milovníky šmoulů. Posbírejte se šmoulou všechny předměty a vraťte se zpět do domečku. Musíte si však dávat pozor na nepřátele a také musíte být rychlí, protože na každý level máte omezený čas.
Hra - Šmoulové v nesnázích
Video se načítá
Šmoulí vesnička se ocitla v nebezpečí a Vašim úkolem je pomoci jednomu malému modrému hrdinovi najít všechny důležité věci a správně je použít, aby bylo zase všechno v pořádku. Dokážete to?
Hra - Dekorace šmoulího domečku
Video se načítá
Oblíbení šmoulíci jsou zase tady. Tentokrát jim pomůžete s jejich domečkem a okolím. Vyberte podle sebe tu nejhezčí střechu, komín, okna i dveře. Nezapomeňte ani na přístupovou cestičku a plot.

Smurfs Baby Bathing

28.11.2013
75%
Hra - Smurfs Baby Bathing
Video se načítá
Postarejte se o toto rozkošné miminko od šmoulů. Aby se nerozbrečel a nebyl smutný, musíte mu splnit všechna přání z bublin. Budete se s ním hrát, koupat ho, sušit, krémovat a nakonec mu vyberete pěkné oblečení.

Šmoulí restaurace

22.5.2012
75%
Hra - Šmoulí restaurace
Video se načítá
Vítejte u oblíbených malých modrých hrdinů, kteří si tentokrát otevřeli vlastní restauraci. Dokážete je všechny správně a včas obsloužit? Pokud se Vám podaří vydělat dostatek peněz, postoupíte do dalšího levelu :)

Sumrfs 2 Puzzle

26.5.2014
74%
Hra - Sumrfs 2 Puzzle
Video se načítá
Moderní puzzle najdete pod názvem Sumrfs 2 Puzzle. Vyberte dílek, který si myslíte, že patří do příslušného okénka. Dílky se na okénku otáčejí, takže se můžete přesvědčit, jestli tam patří opravdu. Pozor na chyby, protože maximum jsou 3.

The Smurfs MahjongHra na skóreHra o medaile

26.5.2014
73%
Hra - The Smurfs Mahjong
Video se načítá
Cílem hry The Smurfs Mahjong je odebírat kameny tak, aby na konci nezbyl ani jeden. Jsou na nich vyobrazení šmoulové, kteří vykonávají zajímavé činnosti. Dokážete si poradit se všemi kameny?

Indi Smurf

2.8.2014
70%
Hra - Indi Smurf
Video se načítá
Jak daleko doběhnete v jeskyni, která se začíná hroutit? Musíte si dát pozor na překážky jako jsou sopky, ledové plošiny a mnoho dalšího.

Obleč Šmoulinku

24.5.2012
70%
Hra - Obleč Šmoulinku
Video se načítá
Určitě znáte jedinou šmoulí slečnu. Myslíte že by jí slušelo i něco jiného, než její klasické bílé šatičky? V této super oblíkačce to budete moct vyzkoušet :)

Smurfs World Cup

17.1.2014
67%
Hra - Smurfs World Cup
Video se načítá
Volejbal není hra pouze pro lidi. Ve hře Smurfs World Cup se přesvědčíte, že jej umí hrát i Šmoulové. Klíčem k úspěchu je předvídat trajektorii míče, protože jinak nemáte šanci na dobrý úder. Snažte se mířit do částí, kde není protivník. Jinak Vás čekají dlouhé výměny.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.