Scooby doo

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Scooby Doo 1

13.3.2012
92%
Hra - Scooby Doo 1
Video se načítá
Vrazte spolu s populárním psím hrdinou Scooby Doo a jeho páníčkem za pořádným dobrodružstvím do nebezpečné džungle. Tato hra s moc pěknou grafikou a opravdu promyšleným příběhem Vás určitě nadchne a prověří všechen Váš důvtip. Abyste přežili budete totiž muset správně využívat věci které po cestě…
Hra - Scooby Doo Shaggys Midnight
Video se načítá
Zahrajte si bezvadnou logickou hra na motivy oblíbeného seriálu Scooby Doo. Tentokrát bude hlavním hrdinou jeho páníček Shaggy. Ten se ocitl náměsíčný o půlnoci ve strašidelném domě a jen Vy ho můžete dovést k východu. Jenže to nebude vůbec jednoduché. Cestu mu musíte předem připravit ze směrových…
Hra - Scoobyho dobrodružství 4
Video se načítá
Pomozte Shaggymu a Scoobymu najít keřík plný nejostřejších chilli papriček na světě. Tito známí žrouti chilli se rozhodli navštívit posvátný mayský chrám, ve kterém se podle legendy má tento keř nacházet. Nebude vůbec jednoduché, chrám je plný nebezpečí a nástrah. Řešte různé úkoly, které vám…

Scooby Doo 3

23.6.2013
84%
Hra - Scooby Doo 3
Video se načítá
Zahrajte si postřehovku Scooby Doo 3! Všichni Scoobyho kamarádi kromě Shagyho jsou uvězněni v hradě. Vaším úkolem bude je najít, jenže hrad je plný duchů, kterých se Scooby tak bojí. Máte 3 životySbírejte předměty a ve správný okamžik je použijte. Podaří se vám zachránit všechny?
Hra - Scoobyho dobrodružství 8
Video se načítá
Zahrajte si další pecku se Scoobym a Shaggym, s vašimi oblíbenými postavy! Tentokrát budou muset vlézt do ponorky a najít tajuplný chrám. Zvládnete se tam dostat a rozlousknout jeho tajemství?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video se načítá
Pomozte Scoobymu s jeho novou restaurací, kterou si otevřel. Aby se mu dařilo musí obsluhovat hosty, přinášet jim jídlo a usazovat. Vaším úkolem je, aby byli vaši hosté spokojeni a nečekali dlouho. V každém dni musíte vydělat určitý počet peněz, za ty které vám zůstaly si můžete něco koupit. Tak co…

Scooby-Doo! Fast & Fury

25.12.2014
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video se načítá
Zahrajte se s dvěma kamarády Shag a Scooby, kteří se rozhodli zalétat. Po výběru jednoho z nich bude vaším úkolem sesbírat co nejvíce bodů. Podaří se vám nad tím druhým vyhrát?

Scooby Doo Shag a Snack

22.5.2013
75%
Hra - Scooby Doo Shag a Snack
Video se načítá
Zachraňte Scoobyho! Hrajete za Shagyho a jste drženi v žaláři a váš kamarád Scooby je přivázaný k židli, abyste ho osvobodili, musíte Scoobymu naházet přímo do tlamy pár kusů jídla, aby získal sílu a urval lana. Jakmile se vám toto povede tak postupujete do dalšího levelu. Hra je časově omezena a…

Scooby Perfect Teeth

24.11.2013
73%
Hra - Scooby Perfect Teeth
Video se načítá
Scooby Doo je známá seriálová postava. V naší hře se stanete jeho vrchním zubařem. Cíl je tedy jasný. Snažte se mu opravit a vyčistit všechny zuby, které půjdou. Poté se můžete dát na samotnou dekoraci zubů. Můžete je pestře nabarvit a také na ně nalepit obrázky.

Scooby Doo Beach BMX

12.11.2014
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video se načítá
Skvělá zábava a také adrenalin jsou věci, které budou Scoobyho potkávat v této hře. Pouze potřebuje trochu pomoci s ovládáním kola a také s velkými skoky. Dokážete mu pomoci udržet rovnováhu a dojet do cíle?

Velma Vision

25.9.2015
72%
Hra - Velma Vision
Video se načítá
Dokážete si zapamatovat obličej gaunera a potom ho identifikovat? Nejdříve ho musíte popsat policii.
Hra - Scoobyho dobrodružství 7
Video se načítá
Scoobyho známe všichni z televizních obrazovek. Nyní přichází další hra ze série Scoobyho dobrodružství. Musíte se dostat ze všech problémů, které si na Vás hra nachystala. Jako první úkol je ujet na gondole nebezpečnému duchovy, který se Vás snaží chytit. Dejte si pozor na překážky.

Scooby-Doo Love Quest

30.5.2011
71%
Hra - Scooby-Doo Love Quest
Video se načítá
Scooby-Doo je určitě všem dobře známý. V této hře máte za úkol s jeho pomocí dopravit srdíčka od Daphne k Fredovi. Není to tak snadné, jak by se mohlo zdát - budete potřebovat dobrý postřeh. Navíc se vám plány snaží překazit zlý duch házející závaží, kterému se musíte vyhnout.
Hra - Defend Your Berry Bones
Video se načítá
Zahrajte si zábavnou hru, ve které musíte bránit krabičku s vločkami. Duchové, kteří lítají kolem se budou jednotlivých dobrot snažit zmocnit, vy to však nesmíte dovolit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.