Winx

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Winx Club Mermaid Layla

29.4.2012
93%
Hra - Winx Club Mermaid Layla
Video se načítá
V této hře se seznámíte s vílou Winx z mořských hlubin. Layla je totiž mořská panna, kterou tentokrát nebudete oblékat, ale podniknete nebezpečnou cestu za krásnými perlami a dalšími cennostmi na v moři. Musíte si dát ale pozor na zákeřné ryby, které Vám můžou ubrat životy a vyřadit Vás ze hry.

Flora Hair and Facial

12.10.2013
88%
Hra - Flora Hair and Facial
Video se načítá
Flora potřebuje celkovou změnu vzhledu, protože ten starý ji už omrzel. Pomůžeš jí a vybereš jí hezké šaty, doplňky s kosmetickými úpravami, ia výběrem účesu, aby zazářila? Jak bude vypadat tvá Flora?

Winx Club omalovánka

15.8.2011
88%
Hra - Winx Club omalovánka
Video se načítá
Omalovánky s tématikou víl z Winx Clubu. Vyber si jednu z mnoha panenek a vybarvi ji různými barvami. Zadání ve hře není, takže záleží jen na tvé vlastní fantazii. Vybarvi ji kliknutím na vybranou barvu a určitý odstín.

Winx Burger Shop

16.6.2012
88%
Hra - Winx Burger Shop
Video se načítá
V této obsluhovací hře, kde budete mít za úkol vyrábět chutné hamburgery, za Vámi budou chodit opravdu zajímaví hosté. Vařit totiž budete pro samotné víly z klubu Winx. Dokážete je dostatečně rychle a přesně obsloužit a vydělat dost peněz na postup do dalšího levelu?
Hra - Winx Girl Magic Accident
Video se načítá
Stella se zranila a potřebuje vaši pomoc, abyste ji ošetřili. Podejte jí pomocnou ruku a vyberte jí i nové oblečení, ve kterém bude vypadat lépe.

Miniwinx Dollhouse

14.5.2013
87%
Hra - Miniwinx Dollhouse
Video se načítá
Pro všechny milovnice krásných víl z klubu Winx je tady bezvadná dekorační hra, ve které můžete úplně podle svých představ přestavět jejich nový dům. Pro každou je v něm nachystaná ložnice a je jen na vás, kde bude která víla bydlet a jak budou pokoje vypadat. Tak uplatňete své estetické cítění a…

Winx Club Just Bloom

26.7.2013
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video se načítá
Pro všechny milovnice puzzle, které mají navíc rády seriál Winx, je tady super hra s Bloom v hlavní roli. Budete skládat krásné obrázky s touto vílou v hlavní roli. Hra je výborná v tom, že si můžete vybrat obtížnost i tvar jednotlivých částí.

Bloom Girl Bathroom

31.5.2013
86%
Hra - Bloom Girl Bathroom
Video se načítá
Připravte dokonalou koupelnu pro víly Winx. Z široké nabídky jednotlivých druhů zařízení zvolte to, co se vám bude nejvíc líbit jako zrcadlo, umyvadlo, vana, sprchový kout, kobereček i barva podlahy a stěn. Nakonec si vyberte, kterou vílu necháte právě koupat ve vaně ;)

Winx Club 3D Puzzle

18.9.2013
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video se načítá
Máš ráda Winx Club? Zahraj si tuhle hru a slož si spoustu obrázků! Skládáš tak, že vyměňuješ kousky, které chceš, a snažíš se poskládat smysluplný obrázek. Jakmile dáš nějaký kousek na správné místo, už s ním nejde hnout. Když klikneš na otazník, ukáže se ti, jak má obrázek vypadat.

Hallowinx Dress Up

1.10.2013
85%
Hra - Hallowinx Dress Up
Video se načítá
I když právě není Halloween, můžeš si zahrát tuhle haloweenskou hru. Oblékni si jednu svou vílu winx, vyber jí vlasy, oblečení i křídla, a samozřejmě čarodějnický klobouk. Je to přeci čarodějnice, lítá na koštěti, ne?
Hra - Winx Club Musa Season 5 Outfits
Video se načítá
Musí se chystá na oslavu a chce vypadat moderně. Poradíte její jaký outfit by si měla vzít, aby se hostům líbila? Nezapomeňte ani na její oblíbené doplňky.

Winx Club Bubbles

11.3.2012
85%
Hra - Winx Club Bubbles
Video se načítá
Osvoboďte co nejrychleji všechny krásné víly Winx z jejich zajetí v letících bublinách. Ale musíte být opravdu rychlé, aby Vám nezmizely a dát si velký pozor, abyste náhodou nevysvobodily i některou ze zlých víl. To by pro Vás hra skončila.

Winx Club Just Layla

2.6.2013
85%
Hra - Winx Club Just Layla
Video se načítá
Máte rádi seriál Winx? Ano? Tak tato hra se vám určitě zalíbí. Poskládejte si vaší oblíbenou Laylu. Máte na výběr z 11 obrázků. Nejste omezeni časem, ale hra je na skóre, takže čím rychleji tím lépe. Pokud by vám hra přišla příliš lehká, tak vlevo máte panel, na kterém si můžete nastavit velikost a…

Chibi Stella Dress Up

3.7.2014
84%
Hra - Chibi Stella Dress Up
Video se načítá
Stella z Winx ve stylu chibi. Jak ji oblečeš a jak bude nakonec vypadat? To je jen na tobě!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.