Spiderman

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaile

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video se načítá
V roli spidermana máte za úkol porazit nebezpečného protivníka. Bojovat proti němu však budete slovy, protože musíte vytvářet anglická slova z písmen. Navíc máte i bonusové kolo, kde písmena pouze doplňujete do slov.

Spiderman Concentration

19.1.2014
71%
Hra - Spiderman Concentration
Video se načítá
Ve hře Spiderman Concentration se setkáte s pexesem, které je laděno na téma Spiderman. Najdete v něm mnoho zajímavých obrázků. S postupem do vyšších kol se připravte také na zvýšení obtížnosti.
Hra - Spider Man 3 Rescue Mary Jane
Video se načítá
Staň se na chvíli slavným komiksovým hrdinou a zachraň svou lásku Mary Jane. Aby se ti to ale povedlo, musíš podstoupit náročnou cestu velkoměstem. Při své cestě budeš samozřejmě po budovách správně skákat. Nebude to ale tak snadné, čeká tě spousta nástrah a nepřátel.

Spiderman Villains

18.1.2014
70%
Hra - Spiderman Villains
Video se načítá
Ve hře Spiderman Villains musíte bojovat proti Vašim nepřátelům, kterými jsou Goblin, Symbiont a také ředitel novin. Naopak pokud trefíte Vaši milovanou Marry Jane, přijdete o body, takže miřte přesně a dávejte si pozor, kam střílíte.

Spider Man 3 Memory

10.4.2012
65%
Hra - Spider Man 3 Memory
Video se načítá
Prověřte svou paměť na skvělém pexesu s obrázky z filmu Spider Man 3. Hra má tři úrovně obtížnosti. A poslední je díky časovému limitu opravdu obtížná.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.