Vesmírné

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Milkyway Market

27.1.2013
92%
Hra - Milkyway Market
Video se načítá
Milkyway Market je super obsluhovací hra, která Vás zanese až do hlubokého vesmíru, kde budete přijímat od prolétávajících vesmírných lodí zakázky na zboží. To musíte vždy přesně nachystat, zabalit do krabic a teleportérem odeslat zákazníkovi. Teprve potom dostanete zaplaceno. Každý den musíte…

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou strategickou hru Solarmax2. V této hře budete mít za úkol obsadit prázdné či nepřátelské planety. Dávejte si pozor, protože nepřítel dělá to samé. Podaří se vám vymyslet lepší taktiku?
Hra - Intergalactic Fashion Show
Obléknětě se dobře i do vesmíru. Princezny se vydávají na dobrodružnou výpravu do vesmíru a při této příležitosti chtějí udělat nové kostýmy vesmírných obleků. Pomůžeš jim v jejich snažení?

Magical Bubble Shooter

24.2.2020
85%
Hra - Magical Bubble Shooter
V této roztomilé hře budeš muset zachránit všechny příšerky uvězněné v barevných bublinách vystřelováním kuliček stejné barvy. Tato jednoduchá hra se spoj 3 tématikou tě určitě nadchne a zabaví na dlouhé minuty.

Space Jumper

28.10.2013
85%
Hra - Space Jumper
Video se načítá
V této super logické hře bude vaším úkolem rozmisťovat prvky tak, abyste dostali kosmonauta až do cíle. Nebude to nic jednoduchého, později budete muset vysílat i dva zároveň. Zapojte logické myšlení a vyřešte tuto zábavnou hru.

Pong Command

30.5.2014
83%
Hra - Pong Command
Video se načítá
Máme tu pro vás super unity3D ping pong. Odpalte asteroid ze Země a snažte se ho nasměrovat přímo na druhou planetu. Máte na to pokaždé vyhrát?

Astronaut Slacking

20.1.2016
83%
Hra - Astronaut Slacking
Video se načítá
Sara se dostala do vesmíru, ale ani tam si nedá pokoj a neustále musí vymýšlet něco nového. Pomozte jí s dalšími úkoly, které si pro vás připravila. Musíte dávat pozor na její kolegu, aby vás neviděl. Zvládnete to?

Cluck-O-Nauts

29.11.2014
82%
Hra - Cluck-O-Nauts
Video se načítá
V této vesmírné logické hře budete mít za úkol dostat slepici do rakety. Přitom se snažte po cestě posbírat co nejvíce vajíček. Aby se slepice pohybovala správným směrem, musíte využít gravitaci okolních planet.

Starship Commander

11.7.2013
80%
Hra - Starship Commander
Video se načítá
Parádní strategie, ve které budete kolonizovat planety a stavět na nich vlastní města a rozšiřovat populaci. Dávejte si však pozor na nepřátelské kolonie, které budou chtít obsadit Vaše planety. Takže dolujte suroviny, zkoumejte, stavte a budujte armádu!

Star Struck

16.11.2012
80%
Hra - Star Struck
Video se načítá
Star Struck je povedená postřehová hra, ve které se dostanete do vesmíru a se svou malou lodí budete přerušovat vlákna mezi jednotlivými hvězdami. Když se Vám podaří některou hvězdu úplně osamostatnit, tak se zmenší. Pokud ale na některou zapomenete, bude se naopak zvětšovat. Pozor abyste do hvězd v…

Space Disposal

20.12.2013
79%
Hra - Space Disposal
Video se načítá
Máme tu pro vás super postřehovku, ve které máte za úkol uklízet jaderný odpad. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Čeká na vás spousta nástrah a nebezpečí jako třeba, lasery, řízené střely, chemikálie a další, kterým je lepší se vyvarovat. Podaří se vám zdolat všechny levely?

Solarmax

1.3.2012
79%
Hra - Solarmax
Video se načítá
Ponořte se do nekonečného vesmíru ve výborné strategické hře Solarmax. Vaším úkolem bude obsadit co nejvíce planet tak, že k nim ze svých domovských planet budete vysílat sílu a části populace. Když Vaše populace převýší tu původní na cizí planetě, tak ji získáte. Ale dejte si pozor, abyste nepřišli…

Goodgame Galaxy

12.1.2013
79%
Hra - Goodgame Galaxy
Video se načítá
Vybudujte vlastní vesmírnou stanici v další výborné strategické hře z dílny Goodgame. Abyste na nic nezapomněli, hrou Vás budou provádět postupně úkoly a mise, které Vás připraví na všechny nástrahy a nebezpečí. Tentokrát se totiž kromě rozšiřování základny budete muset připravit i na útoky…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.