Kuličky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Fluffy Ball

7.9.2013
89%
Hra - Fluffy Ball
Video se načítá
Logická hra, ve které budete pomáhat kuličce dostat se do cíle. Kulička je stále v pohybu, takže musíte být opravdu rychlí, abyste jí dostali do bezpečí, kde se dostanete do dalšího levelu. Čeká vás spousta levelů zábavy a přemýšlení.

Bubble Dress Up

27.5.2012
89%
Hra - Bubble Dress Up
Video se načítá
Bubble Dress Up je super hra která nadchne milovnice módy i ty, kdo mají raději postřehové a logické hry. Abyste totiž mohly svou modelku obléct a vybrat si z nejlepšího oblečení, budete si muset vyhrát body na zaplacení ve hře připomínající hry bubble shooter.

Suma

30.11.2012
89%
Hra - Suma
Video se načítá
Zahrajte si další super hru typu ZUMA. Opět bude Vašim úkolem zlikvidovat všechny kuličky v hracím poli a nedopustit, aby se dostaly až k otvoru který hlídáte. Kuličky zmizí tak, že vystřelíte barevnou kuličku a spojíte tím minimálně 3 kuličky stejné barvy. Všechny, kdo rádi soutěží, jistě nadchne i…

Balls Brothers

20.10.2013
88%
Hra - Balls Brothers
Video se načítá
Balls Brothers je bezva logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat míček do cíle (míček v kleci). Hra vám možná přijde jednoduchá, ale posledních pár levelů už bude opravdu o něco těžší. Podaří se vám osvobodit všechny míčky?

Fruit Faces

26.1.2013
88%
Hra - Fruit Faces
Video se načítá
Užijte si krásnou bubble shooter hru s povedenou grafikou, kde budete odstřelovat nejrůznější ovoce s vtipnými obličeji. Cílem je ystřelením jednoho pomeranče, jablka, hrušky nebo jiného ovoce vytvořit minimálně úplně stejnou trojici, která tak zmizí. Důležité je pečlivě mířit a dávat pozor, aby…

Blob's Story

22.8.2013
87%
Hra - Blob's Story
Video se načítá
Máme tu pro vás logickou hru, ve které bude vaším hlavním úkolem dostat vaši kuličku k té druhé. Šikovně odřízněte lano tak, aby kulička po cestě k té druhé vysbírala nejlépe všechny 3 kytičky. Zvládnete v každém levelu sesbírat všechny 3 a šťastně se shledat s tou druhou?

Rakeťácký Bubble ShooterNÁŠ TIP

25.2.2013
86%
Hra - Rakeťácký Bubble Shooter
Video se načítá
Velmi zábavná hra, kterou Vám navíc přináší Raketka.cz. Princip této parádní postřehovky je jednoduchý, stačí sestřelit všechny barevné kuličky. K tomu Vám slouží kuličky, které vystřelujete a snažíte se je spojit se stejně barevnými kuličkami. Spojit musíte minimálně 3, aby odpadly.

Magical Bubble Shooter

24.2.2020
85%
Hra - Magical Bubble Shooter
V této roztomilé hře budeš muset zachránit všechny příšerky uvězněné v barevných bublinách vystřelováním kuliček stejné barvy. Tato jednoduchá hra se spoj 3 tématikou tě určitě nadchne a zabaví na dlouhé minuty.

Marblelicious

13.8.2014
84%
Hra - Marblelicious
Video se načítá
Zahrajte si tuto povedenou logickou hru, ve které bude vaším úkolem správně poskládat kuličky. Musíte zvolit správné pořadí. To si můžete kontrolovat podle teček, které se nachází vedle kuliček. Zvládnete je všechny seřadit tam, kam patří?

Sort IT

15.5.2020
83%
Hra - Sort IT
Dokážeš přesunout barevné kuličky vždy do stejné baňky takovým způsobem, aby v každé báni byly vždy kuličky stejné barvy? Na první pohled to zní velmi jednoduše. Hned po pár tazích se ale přesvědčíš, že to tak lehké není. Hru ovládáš myší.

3D Tilt

6.11.2014
83%
Hra - 3D Tilt
Video se načítá
Dokážeš si poradit s bludištěm v této hře? není to tak složité. Stačí pouze ovládat spodinu, kterou nastavuj podle potřeby. Vždy je třeba dostat kouli do cíle, aniž by se kdekoli zasekla.

Jungle Shooter

30.1.2013
83%
Hra - Jungle Shooter
Video se načítá
Jungle Shooter je moc povedená hra typu booble shooter, ve ktekré se seznámíte se dvěma hlavními hrdiny, kterým budete pomáhat zbavovat se padajícího ovoce. Podle klasického principu zmizí ovoce vždy, když se Vám podaří spojit tři a více kusy od stejného druhu. V každém kole dostanete zadaný…

Bubble Mix

12.6.2013
82%
Hra - Bubble Mix
Video se načítá
Bubble mix je velmi neobvyklý bubble shooter, protože se zde střídá více her, není to pouze jenom míření a spojování, ale v každém levelu na vás čeká pokaždé něco jiného. Takže si otestujete své reakce a postřeh. Není to taková sranda, jak se zdá, protože hra s každým levelem je těžší. Podaží se vám…

Jolls

16.11.2013
82%
Hra - Jolls
Video se načítá
Ve hře Jolls si užijete mnoho zábavy, přesto si procvičíte i logické myšlení. Musíte rozmísťovat barevné kuličky tak, abyste s nimi zasáhly menší, stejnobarevné kuličky, které jsou rozmístěny na mapě. Jakmile se Vám podaří dotknout se všech kuliček, postupujete do dalšího kola.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.