Budování cesty

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Snail Bob 5: Love StoryNÁŠ TIP

15.11.2013
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video se načítá
Máme tu opět našeho šnečka Boba a s ním i spousty dobrodružství! Čeká na vás několik desítek úrovní, ve kterých budete muset překonat mnoho záludných překážek. Odměna vás však nemine, vaše cesta totiž směřuje k vaší milované.

Snail Bob 6 Winter Story

22.12.2013
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video se načítá
Snail Bob k nám přichází v dalším pokračování série, které se jmenuje Snail Bob 6 Winter Story. V tomto díle se ocitnete v kruté zimě, které šnekovi nedělá dobře. Proto se snažte co nejrychleji vyřešit jednotlivé hádanky, abyste šneka dostali do domečku.

Snail Bob 4

2.6.2013
95%
Hra - Snail Bob 4
Video se načítá
Již čtvrté pokračování zábavné logické hry Snail Bob ve vesmíru. Vydejte se s Bobem na cestu do vesmíru, na cestu plnou překážek a nástrah, které určitě s Bobem vyřešíte. Kdyby se vám bob zdál moc pomalý, tak v levém horním rohu je tlačítko, které ho zrychlí. Boba ovládejte myší, pokud ho chcete…

Incredipede

17.2.2013
90%
Hra - Incredipede
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem dostat se skrz členitý terén, posbírat ovoce a dostat se až na konec každého kola k zářícímu světlu. Problém je v tom, že stvoření, které ovládáte nemá nohy ani svaly, proto musíte před začátkem každého kola stvoření "sestrojit" tak, aby bylo schopno pohybu.

Snail Bob 8 Island Story

31.12.2014
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat šneka jménem Bob v každém kole do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte si poradit s různými překážkami a nepřáteli. Důležité bude nejen logické myšlení, ale i rychlé reakce a dobrý postřeh.

Fluffy Ball

7.9.2013
89%
Hra - Fluffy Ball
Video se načítá
Logická hra, ve které budete pomáhat kuličce dostat se do cíle. Kulička je stále v pohybu, takže musíte být opravdu rychlí, abyste jí dostali do bezpečí, kde se dostanete do dalšího levelu. Čeká vás spousta levelů zábavy a přemýšlení.

Mouse House

21.9.2013
88%
Hra - Mouse House
Video se načítá
Pomozte malé myšičce dostat se k sýru. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Zdá se to jednoduché, ale musíte ještě po cestě vysbírat zlaté hvězdičky. Zvládnete pokaždé malou myšku nakrmit?

Apple Harvest 2

29.3.2014
87%
Hra - Apple Harvest 2
Video se načítá
Zahrajte si tuto bezvadnou logickou hru, ve které budete dělat cestu pro jablka. Vaším úkolem bude, je dopravit do správných krabic podle barvy. Pouze levým tlačítkem myši musíte namalovat dráhu pro jablka. Podaří se vám vyřešit každý level?

Red Bugs Puzzle

23.5.2011
87%
Hra - Red Bugs Puzzle
Video se načítá
Tato logická hra nefunguje na stejném principu jako klasické puzzle hry. Vaším cílem je umožnit mravenečkovi projít naplánovanou cestu a přitom ho směřovat tak, aby posbíral co nejvíce červených malin. Vyhýbejte se ovšem nepřátelským broukům, kteří by mohli maliny sníst nebo zaútočit na mravenečka.

Need Water!

14.9.2013
86%
Hra - Need Water!
Video se načítá
Otestujte si svoji logiku na této bezvadné hře! Nebude to nic jednoduchého, vaším úkolem bude dostat vodu do elektrárny a později ropu do rafinérií. Provrtejte si cestu až k potrubí a nejlépe vysbírejte všechny kameny. Samozřejmostí jsou i vylepšení, které vám budou během hry hodně pomáhat. Když…

Barbie parkování

23.6.2012
85%
Hra - Barbie parkování
Video se načítá
Pomozte Barbie v jejím růžovém autě dostat se ke svému parkovacímu místu. Aby se jít o povedlo, musíte jí nachystat cestu, na které jsou nejrůznější prohlubně a volné předměty. Vy tyto útvary poskládejte tak, aby mohla v pořádku přejet.

Snail Bob 3NÁŠ TIP

8.12.2012
85%
Hra - Snail Bob 3
Video se načítá
Je tady moc pěkná logická hra s roztomilým šnečím hrdinou Bobem v hlavní roli, kterému bude třeba připravit bezpečnou cestu k východu označenému cedulkou EXIT. Čeká na něj ale spousta nebezpečí a překážek, které bude muset s Vaší pomocí překonat. Dokážete v každém levelu správně pužít všechny herní…

Roads Of Rome 3

8.7.2013
85%
Hra - Roads Of Rome 3
Video se načítá
Máte rádi starověký Řím? Máme tu pro vás super hru, od které se jen tak neodlepíte. Hra je naprosto jednoduchá a zábavná, nabízí i pár vylepšení. Vaším úkolem každý level bude obnovit všechny cesty, odklidit překážky opravit nebo vystavět budovy, které vám budou dodávat suroviny. Doporučujeme začít…

Snail Bob 2

9.2.2013
84%
Hra - Snail Bob 2
Video se načítá
V druhém díle logické hry Snail Bob na vás čekají nové kola, ve kterých musíte opět dopravit šneka Boba do cíle. V každém levelu je tak potřeba najít ten správný postup, abyste pro Boba vytvořili bezpečnou cestu a vyhnuli se všem nástrahám, které by ho mohly stát život.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.