1000 her

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Youda Farmer 3

30.5.2012
90%
Hra - Youda Farmer 3
Video se načítá
Je tady další z výborných farmářských her, které si určitě užijete. Tentokrát se ocitnete v zimním období, kde budete hospodařit se dřevem a i nezbytnými zásobami.

Youda Farmer 2

17.1.2013
86%
Hra - Youda Farmer 2
Video se načítá
Druhé pokračování skvělé farmářské hry, ve které budujete farmu od ničeho. Vaším největším odběratelem je blízké městečko a na Vás je, abyste zásoby dodali co nejdříve.

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video se načítá
V této netradiční taktické hře budete muset být opravdu rychlí a hlavně velice dobře plánovat a strategicky uvažovat jak rozdělit své omezené síly. Vašim cílem totiž bude vyslat energii ze svých budněk do těch nepřátelských a překonat jejich odpor. Problém je, že o totéž se budou snažit Vaši…

Horse Puzzle

24.3.2012
78%
Hra - Horse Puzzle
Video se načítá
Složte si fotku koně v moc pěkných puzzle. Na výběr budete mít z několika zajímavých obrázků a tří stupňů náročnosti, takže si na své přijde opravdu každý. Pokud budete chtít sledovat své pokroky, nebo se zapsat do tabulky nejlepších hráčů, můžete si své výkony stopovat na stopkách u hry, ale…

Beauty Doll Princess

13.4.2014
77%
Hra - Beauty Doll Princess
Video se načítá
Oblečte si mladou princeznu a připravte ji na ples. V jejím šatníku najdete krásný výběr šatů.
Hra - Pokoj pro Operettu z Monster High
Video se načítá
Operetta z Monster High se právě přestěhovala do nového pokoje a potřebuje Vaši pomoc s jeho vybavením. Jakou jí vyberete postel, skříňky, křesílko i ostatní nezbytnosti? Bude v pravém strašidelném stylu, nebo dáte důraz na její holčičí stránku?

Red Warrior

30.9.2012
73%
Hra - Red Warrior
Video se načítá
Red Warrior je super střílečka, ve které budete jako indián mít za úkol ochránit své území před nájezdy kovbojů. Za pomoci luku zastřelte každého, kdo se k vám přiblíží. Svou zbraň si můžete navíc postupně vylepšovat, abyste měli šanci uspět v boji proti neustále silnějším nepřátelům.

Baby Room

15.8.2011
71%
Hra - Baby Room
Video se načítá
Dekorační hra, ve které vytváříte pokoj pro miminka. K dispozici máte spoustu nábytku a různého vybavení a můžete si ho po pokojíčku rozestavět jak budete chtít. Vytvořte miminku ten nejkrásnější pokojíček, jaký může mít.

Xiao Xiao 1

23.1.2013
70%
Hra - Xiao Xiao 1
Video se načítá
Výborná animace, v níž se hlavní hrdina utká hned se dvěma nepřáteli. Ti prověří jeho bojové umění, a i když je nesmrtelný, nebude to mít vůbec lehké. Jedná se o video

Storm the House

11.9.2012
66%
Hra - Storm the House
Video se načítá
V střílečce Storm the House budete mít za úkol bránit svou základnu před neustálým útokem nepřátel. Jen za pomoci kurzoru myši, musíte protivníky rychle likvidovat, aby se k vaší pevnosti nikdo nedostal. Postupem času si můžete dokoupit různá vylepšení, které vám v obraně pomohou.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.