Kamiony

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Smuggle Truck

18.9.2013
76%
Hra - Smuggle Truck
Video se načítá
Smuggle Truck je doručovací hra, kde se Vaším nákladem stávají lidé. Je nutné přivézt jich do cíle co nejvíce. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, protože do cesty se Vám staví výmoly a mnoho dalších překážek. Pokud nedovezete nikoho, pak musíte dané kolo opakovat.

Big Truck 2

5.6.2013
75%
Hra - Big Truck 2
Video se načítá
Sedněte do náklaďáku a doručte všechny potřebné zásilky!! Po cestě vždy narazíte na nějakého obchodníka, který potřebuje odvézt materiál, zvířata nebo potraviny. Jakmile máte naložený náklad, musíte sebou hodit, abyste jej včas dovezli. Dávejte si však pozor ať ho po cestě nevytratíte!

Jelly Wheels Arcade

28.8.2013
74%
Hra - Jelly Wheels Arcade
Video se načítá
Další doručovací hra, ve které se budete snažit posbírat v každém kole co nejvíce úrovní. K dispozici budete mít obrovské nákladní auto, kterému nedělá problém žádná překážka. Dávejte si však pozor, abyste neztratili moc mincí.
Hra - Horror truck zombie killer
Video se načítá
Lehce postřehová hra, ve které ovládáte nákladní auto a musíte posbírat co nejvíce černých přízraků. Hra je časově omezená, takže se musíte snažit být co nejrychlejší, občas se však na silnici najde i časový bonus.
Hra - Big Rig: Truck Stop Parking
Video se načítá
V této hře budete muset zaparkovat co nejvíce nákladních vozidel a to do jedné minuty. Za zaparkovaný náklaďák dostanete body a bonusové vteřiny.

18 Wheels Driver 4

27.7.2013
65%
Hra - 18 Wheels Driver 4
Video se načítá
I hry s automobilovou tématikou mají na dívčích webech rozhodně své místo, proto si můžete zahrát 18 Wheels Driver 4 i vy. Jednoduchým ovládáním (šipkami) se budete muset s vaším kamionem dopravit z místa na místo. Pokud byste náhodou zabloudili, stačí se podívat na mapu (tlačítko M) a cestu si…

Truckage

17.11.2012
64%
Hra - Truckage
Video se načítá
Truckage je závodní hra, ve které bude vaší prací převážet náklad na korbě vašeho auta. V každém kole budete muset projít opatrně po náročné dráze a při tom se snažit, abyste po cestě nevysypali vzácný náklad. Dokážete uspět ve všech levelech?

Body Dumper

25.5.2014
63%
Hra - Body Dumper
Video se načítá
Hra, ve které budeš mít zvláštní úlohu - v každém kole se zbavit mrtvého těla, které dostaneš. Pomocí myši ho nalož na korbu náklaďáku a poté bezpečně bez vyklopení doprav přes náročný terén až k útesu, kde můžeš tělo shodit dolů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.