Sudoku

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Annas Brain Surgery

25.3.2015
80%
Hra - Annas Brain Surgery
Video se načítá
Pokuste se přijít na kloub tomu, co stojí za velkými bolestmi hlavy, kterými Anna trpí. Jakmile problémy vyřešíte ihned jí zvednete náladu, protože jí můžete pěkně nalíčit a také vybrat oblečení v němž jí to bude slušet.

Sudoku Shrek

9.3.2012
79%
Hra - Sudoku Shrek
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity s bezvadnou a graficky moc povedenou hrou sudoku, kde nebudete doplňovat čísla, ale hlavní postavy oblíbeného filmu Shrek.

Sudoku Remote

21.5.2012
75%
Hra - Sudoku Remote
Video se načítá
Zahrajte si klasické číselné sudoku a vyzkoušejte své mozkové závity. Dokážete poskládat čísla do herního pole tak, aby v žádném řádku, sloupci ani malém čtverci nebylo žádné číslo dvakrát?

Sudoku 2010

21.11.2012
75%
Hra - Sudoku 2010
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity a zkuste si jedno z opravdu povedených sudoku. Jako vždy v této hře bude Vašim úkolem zaplnit všechny políčka čísly od 1 do 9 tak, aby se v žádném řádku, sloupci ani čtverci neopakovala. Zvolit si můžete z několika obtížností, takže se nemusejí bát ani úplní začátečníci v…

Auway Sudoku

10.8.2012
74%
Hra - Auway Sudoku
Video se načítá
Je tu další varianta oblíbené číselné hry sudoku. Dokážete správně vyplnit všechna pole herní plochy tak, aby se čísla v žádném sloupci, řádku ani malém čtverci neopakovala? Součástí hry je i časomíra, takže budete moci sledovat své pokroky;)

Pendoku

25.11.2012
71%
Hra - Pendoku
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity s moc povedenou obměnou oblíbeného číselného sudoku. Tentokrát ne po jednom, ale po celých segmentů budete doplňovat čísla do číselné mřížky tak, aby se celá zaplnila ale v žádném řádku, sloupci ani čtverci se žádné číslo neopakovalo.

Květinové sudoku

28.3.2012
70%
Hra - Květinové sudoku
Video se načítá
Toto sudoku je opravu vynikající zástupce své kategorie logických her. Na začátku si budete moct zvolit, jak velké chcete pole, na jak náročnou hru si troufáte i jestli chcete být omezeni časem. Potom už jde jako u každého sudoku o doplňování symbolů (tentokrát květinek, ale můžete si přepnout i na…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.