Tahové bojovky

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Hex Takeover

10.11.2021
85%
Hra - Hex Takeover
Zaberte co největší území v povedené hexa hře.

Dungelot

27.6.2013
85%
Hra - Dungelot
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které procházíte kobky a hledáte poklady, mince, kouzla či životy. Pod políčky, které odkrýváte, se mohou skrývat i vaši spojenci nebo také nepřátele. S nepřáteli je tu boj opravdu tuhý, ovšem při využívání kouzel je hravě porazíte.

Swords and Sandals 2

19.5.2014
84%
Hra - Swords and Sandals 2
Video se načítá
Máme tu další pokračování tahové bojovky Swords and Sandals. Probojujte se přes rivaly až do arény, bojujte ve velkých turnajích na život a na smrt! Vylepšete postavu, zbraně, brnění a ukažte vašim soupeřům, že není radno si s Vámi zahrávat. Porazíte všechny soupeře a stanete se šampiónem?

1066

3.4.2012
84%
Hra - 1066
Video se načítá
Pokud máte chuť zahrát si super strategickou hru, máme tu něco pro vás. Tato hra vás zavede na bojiště, kde budete muset pomocí vhodně zvolené strategie a taktiky porazit nepřátelské Angličany. Chopte se velení a pusťte se do nich!

Sonic RPG episode 7

12.3.2012
75%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video se načítá
Jistě znáte jednoho z nejstarších hrdinů počítačových her - Sonica, který proslul ve svých skákačkách. Tentokrát ale nebudete zdolávat žádný náročný terén, ale budete bojovat ve velice povedené RPG tahové hře proti nepřátelům. Používejte klasické údery, kouzla, nebo speciální schopnosti.

Toxers

4.5.2012
75%
Hra - Toxers
Video se načítá
Toxers je bezvadná strategie s prvky tahové RPG, ve které se ocitnete ve městě obsazeném příšerami. Procházejte postupně město, sbírejte peníze a další cenné věci a když narazíte na krvežíznivou potvoru zkuste ji co nejdříve zabít, aby Vám příliš neublížila. Volte správné zbraně a počítejte s tím,…

Swords and sandals

23.5.2011
72%
Hra - Swords and sandals
Video se načítá
Onlinovka Swords and sandals je velmi povedená hra s RPG prvky. Vyberete si jednu z deskových her, na které budete zažívat svá dobrodružství a vydáte se se svým gladiátorem na cestu skrz level. Hru můžete hrát proti počítači nebo proti svým kamaradům, v obou případech se určitě pobavíte.

Sands of the Coliseum

6.7.2012
66%
Hra - Sands of the Coliseum
Video se načítá
Sands of the Coliseum je tahová bojovka, která vás přenese do starověkého světa plného gladiátorských zápasů a soubojů. Se svým gladiátorem budete začínat téměř od nuly, postupně se však můžete vypracovat na nejsilnějšího a nejobávanějšího bojovníka.

Strategy Defense

4.7.2013
65%
Hra - Strategy Defense
Video se načítá
Byli jednou dvě království. Jedno z nich začalo expandovat do toho druhého a vypálilo po cestě všechny vesnice, zničili armádu a zajali královu rodinu. Jenomže královi se podařilo utéct do ústraní. Vy hrajete za bojovníka, který pomůže královi najít jeho rodinu a dát vše do pořádku. Troufnete si na…

Battle Mechs

23.5.2011
64%
Hra - Battle Mechs
Video se načítá
Strategická online hra Battle Mechs vás zavede do budoucnosti, ve které budete bojovat s roboty. Vaším úkolem je porazit nepřátelského bojového robota dříve než vás zničí. Svůj útok si musíte ovšem dobře naplánovat, protože během každého kola můžete provést pouze jednu akci.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.