Robot

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Ninja Pi Ro

7.10.2012
95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá
V této super adventuře budete ovládat hned tři hlavní hrdiny najednou. Ninja, pirát i robot mají jiné dovednosti a schopnosti, které se budou hodit v jiných situacích. Zajímavé je, že všichni jsou v jednom těle a vy musíte mezi nimi přepínat kolečkem nad hlavou. Zvládnete s nimi splnit náročné mise?

Truck Loader 2

3.9.2013
92%
Hra - Truck Loader 2
Video se načítá
Druhý díl skvělé série logických her jménem Truck Loader je tady. Určitě tě bude bavit stejně jako to první. Tvým úkolem je dostat do nákladního auta krabice, které poté odveze. To ale není tak snadné, protože někdy jsou krabice třeba rozbité, jindy mají zase velmi neobvyklý tvar. Čeká tě mnoho…

Anbot 2

18.9.2012
91%
Hra - Anbot 2
Video se načítá
Pomozte malému roztomilému robotovi dostat se z nenáviděné továrny, kde dřív musel pracovat, ale která ho teď chce raději zničit. Dokážete včas najít řešení všech logických úkolů, aby uprchl před pronásledováním a nic se mu nestalo?

Truck Loader 4

5.9.2013
90%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá
Čtvrtý a zatím bohužel poslední díl této skvělé logické hry jménem Truck Loader. Opět dostaneš na starost auto s robotickým ramenem, s jehož pomocí musíš do přistaveného nákladního auta dostat všechno zboží. Není to vždy tak jednoduché a je potřeba dost tvé zručnosti.

Truck Loader 3

4.9.2013
86%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá
Zahraj si již třetí díl výborné hry Truck Loader. Opět tě čeká nakládání krabic na náklaďák pomocí robota s magnetickou rukou. V tomto pokračování tě čeká třicet záludných levelů, mnohdy zajímavějších a těžších než v předchozích dílech.

Little Wheel

17.12.2014
85%
Hra - Little Wheel
Video se načítá
Opravte generátor, který udržuje v chodu celé město. Jenže se záhadně a zničil a po několika tisích let se probudil jeden robot, který může vše změnit. Přijdete na to, v čem je problém a dokážete ho vyřešit?

Anbot

27.1.2013
84%
Hra - Anbot
Video se načítá
Logická avšak celkem jednoduchý hra, ve které budete mít za úkol pomoci malému Anbotu utéci z továrny kde se mu již nelíbí. Snažte se dostat ho ven na co nejméně kliknutí.

Girl & Robot 3

3.6.2014
83%
Hra - Girl & Robot 3
Video se načítá
Cindy a její robot jsou dnes navštívit její kamarádku. Zvládnete je na to řádně připravit? Musíte nalíčit Cindy a pak je oba obléct do něčeho pěkného.

Robostory

27.1.2015
82%
Hra - Robostory
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické skákačce bude pomoci robotovi dostat se do cílového teleportu. V každém kole budete muset dostat červenou kostku do přístroje, díky čemuž se teleport na hrací ploše objeví. Snažte se přitom vysbírat všechny baterky.

Deactivator

17.12.2012
82%
Hra - Deactivator
Video se načítá
Pomozte hlavnímu hrdinovi hry Deactivator odstranit všechny sudy a postupte tak do dalšího kola. Každý sud je označen číslem, přičemž spojení dvou nebo více stejných sudů způsobí jejich zmizení. Ve většině kol budou stát před vámi překážky v podobě zamčených dveří či laserových paprsků.

Pack up the Toy

30.3.2015
81%
Hra - Pack up the Toy
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat robota do cílových dveří. Aby se vám to podařilo, budete muset překonat různé pohyblivé překážky. Rychlost překážek přitom můžete ovládat za pomoci přísunu elektrické energie.

Rob-Rob

11.5.2014
80%
Hra - Rob-Rob
Video se načítá
Pomozte robotovy najít všechny baterie v každé úrovni. Přitom se tak snažte udělat co nejméně pohybu, protože každý krok se počítá. V tom Vám budou pomáhat různé teleporty, gravitační pole nebo laserové oči.

Truck Loader

2.9.2013
80%
Hra - Truck Loader
Video se načítá
Zahraj si povedenou hru za nakládacího robota. Ten má za úkol co nejrychleji převézt krabice na místo určení. Nakládání krabic do auta ale může být velmi zapeklité a to je právě ten úkol, který bys měla zkusit vyřešit. Někdy může být těžké i se ke krabicím jen dostat.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.