Deskové a stolové hry

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Connect Animals Onet Kyodai
Vyzkoušej obdobu Mahjongu! Najdi vždy dvě shodné destičky s obrázky zvířat a spoj je dohromady. Podaří se ti překonat všech 50 levelů, které na tebe v této logické hře čekají?
Hra - Kuchyňské dobrodružství kočičky Fluffy
Video se načítá
Tato hra s kočičkou jménem Fluffy v hlavní roli se bude líbit hlavně úplně nejmenším hráčům. Spolu s Fluffy se ocitnete v neuklizené kuchyni a budete se potřebovat dostat k tajemným dveřím. Po vzoru klasických deskových her představují kachličky na zemi jednotlivá políčka po kterých budete po hodu…

Tic Tac Toe Stone Age

15.4.2020
85%
Hra - Tic Tac Toe Stone Age
Zahrejte si pravěké piškvorky proti umělé inteligenci nebo proti svým kamarádům či sourozencům v této logické hře. Cílem hry je sesbírat více celkových bodů než váš soupeř. Ty získáváte, pokud dokážete v jedné řadě jako první sesbírat tři své tvary.
Hra - Ludo Wizard Game (člověče nezlob se)
Zahrej si se svými kamarády tuto vynikající deskovou hru s názvem Člověče nezlob se. Cílem je vždy dostat všechny své hráče do domečku dříve než váš soupeř. Přitom se můžete vzájemně z herního pole vyhazovat. Zahrát si můžeš s kamarády na jednom počítači nebo online a nebo přímo proti botům.

Snakes and Ladders 2

28.3.2020
85%
Hra - Snakes and Ladders 2
V této hře bude vaším úkolem projít celou hrací plochou a dostat se až do cíle. Hru si můžeš zahrát jak sám, tak se svými kamarády v režimu více hráčů. Dej si pozor na hady, kteří tě mohou dostat zpátky na začátek hry. Naopak žebříky ti mohou velmi pomoci.
Hra - Flash Ludo - Člověče nezlob se
Video se načítá
Určitě jste někdy hráli, člověče nezlob se, tak tu pro vás jednu takovou hru máme. Určitě pravidla znáte každý, ale radši je objasníme. Musíte hodit číslo 6, abyste mohli dát panáčka do pole. Když hodíte znovu 6, tak hrajete znovu. Panáček musí obejít celé hrací pole až do domečku. Máte na to…

Carcassonne

14.1.2014
84%
Hra - Carcassonne
Video se načítá
Ve skvělé strategii Carcassonne si užijete zábavu i napětí. Musíte rozmístit hrací kartičky tak, abyste získali co nejvíce bodů za uzavřená pole, cesty a města. Umístěte na ně sedláky, rytíře či šerifa a dostanete více bodů.

Monopoly

17.7.2016
82%
Hra - Monopoly
Video se načítá
Zahrajte si světoznámou deskovou hru u vás na PC! Hrát můžete až 4 hráči na jednom pc. Cílem hry je nakoupit co nejvíce nemovitostí a obrat všechny hráče o peníze.

Tilt

30.5.2011
79%
Hra - Tilt
Video se načítá
Hra Tilt patří mezi 3D oddechovky, ve kterých musíte mít trochu postřeh a trochu logického myšlení. Vaším úkolem je dostat kuličku, která je umístěna na pohyblivé dřevěné desce do portálu, který ji přenese do dalšího levelu. Pohyb kuličky udáváte nakloněním desky.

Domino

3.1.2014
78%
Hra - Domino
Video se načítá
Domino je zábavná hra, ve které skládáte kostičky k sobě podle čísel. Mnozí z vás, mohou domino znát jako řadu kostiček, které se navzájem shodí. Zde však musíte uvažovat a skládat kostičky tak, abyste porazili soupeře.

Puzzle Freak 2

29.8.2014
77%
Hra - Puzzle Freak 2
Video se načítá
Puzzle Freak je hra ve které se pobavíte, ale i použijete mozek. Budete hrát společně s jiným hráčem a vaším úkolem je, dostat panáčka do cíle. Ale nebudete to tak jednoduché, aby se tak stalo potřebujete splnit různé úkoly.

Hot or Cold

6.9.2012
77%
Hra - Hot or Cold
Video se načítá
Vyberte si, jestli chcete hrát za stranu ohně nebo ledu, zvolte obtížnost a vrzhněte se do intelektuálního boje. Vždy když kliknete na svou figurku zobrazí se Vám pole, kam se může pohybovat. Podle vzdálenosti se buď namnoží, nebo skočí. Když se ocitne vedle nepřátelské figury, ta se změní na Vaši.…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.