Sonic

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Wings Rush 2

15.9.2021
85%
Hra - Wings Rush 2
Skákejte se sonicem přes nejrůznější překážky a po cestě sbírejte drahokamy, za které si poté kupujete nové vzhledy Sonica. Hru ovládáte myší.

Ultimate Flash Sonic

24.5.2013
77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video se načítá
Ultimate Flash Sonic je super skákačka, která jen tak neomrzí. Hrajte za ježka Sonica nebo další 4 postavy. Utíkejte, skákejte, bojujte s nepřáteli, sbírejte zlaté kruhy. V některých levelech na Vás bude čekat i pár Bossů, se kterými není vůbec žádná sranda. Dostanete Sonica až na konec?
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video se načítá
Připravte růžovou Amy na rande se Sonicem. Bude se jí líbit po vaší úpravě?

Sonic Boom Link n Smash

19.3.2015
75%
Hra - Sonic Boom Link n Smash
Video se načítá
Pokuste se spojovat obrázky jednotlivých hrdinů ze seriálu Sonic, kterým je vždy přiřazen určitý znak. Pokud se Vám to podaří třikrát, můžete využít jejich speciální útok.

Sonic RPG episode 7

12.3.2012
75%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video se načítá
Jistě znáte jednoho z nejstarších hrdinů počítačových her - Sonica, který proslul ve svých skákačkách. Tentokrát ale nebudete zdolávat žádný náročný terén, ale budete bojovat ve velice povedené RPG tahové hře proti nepřátelům. Používejte klasické údery, kouzla, nebo speciální schopnosti.
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video se načítá
Pomozte s výběrem oblečení mladé kamarádce Sonica. v Její skříni najdete krásné šaty a odvážné kousky. Nezapomeňte jí změnit barvu srsti nebo vybrat doplňky.

Sonic Heroes Puzzle

13.6.2012
71%
Hra - Sonic Heroes Puzzle
Video se načítá
Oblíbený Sonic se tentokrát neobjeví v žádné skákačce, ale bude Vaším průvodcem v logicko - postřehové hře, kde budete muset odstřelovat kuličky z hracího pole. Dosáhnete toho tak, že vystřelíte kuličku a spojíte tak 3 a více stejné barvy. Za každou kuličku dostanete body. Kolik bodů dokážete nahrát…

Sonic RPG episode 1

13.9.2013
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video se načítá
V tomto krátkém díle budete hrát za Sonica a jeho silného parťáka, rozdáte si to s 2 nepřáteli, které porazíte. Potom budete chtít překazit plány bosse v červeném kabátě na stvoření nového hrdiny.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.