Dora

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Dořino podmořské dobrodružství
Video se načítá
Vaše kamarádka Dora je tu zase a tentokrát se s ní vypravíte do podmořských hlubin, kde podniknete spoustu zajímavých dobrodružství. Zkuste třeba sbírat drahokamy a hvězdičky mezi korálovými útesy.

Unicorns Star Race

20.6.2014
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá
Vyberte si jednoho poníka, jeho jezdce a vyhrajte závod. Jediné co budete potřebovat jsou šipky a mezerník na skok.

Cute Dora Hair Cuts

6.7.2014
87%
Hra - Cute Dora Hair Cuts
Video se načítá
Dora se rozhodla jít ke kadeřnici. Vytvořte jí na hlavě nový pěkný úděsná a doplňte ho o pěkné oblečení a doplňky.

Dora Care Baby Giraffe

8.11.2013
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá
Dora se má tentokrát postarat o malou žirafu, ale nemá mnoho zkušeností, a proto potřebuje tvou pomoc. Žirafa si v bublinkách zvolí, co chce dělat. Vaším úkolem, je jí to splnit. Budete společně například psát sms-ku, hledat rozdíly, budete krmit žirafu nebo po ní uklízet.

Dora Fun Cafe

18.10.2013
85%
Hra - Dora Fun Cafe
Video se načítá
Dora si otevřela svůj podnik s kávou a různorodým občerstvením. Pomůžete jí s vedením podniku a obsluhou. V Bublince najdete, jakou objednávku si zákazník přeje. Vaším úkolem, je ji připravit, co nejrychleji. Zvládnete to?

Dora Hospital Recovery

25.11.2014
85%
Hra - Dora Hospital Recovery
Video se načítá
Jak jistě všichni víme, Dora podniká velké množství akcí, kde ovšem může přijít i k úrazu. Přesně taková situace nastala a proto ji musíte vyléčit. Dokážete ošetřit všechny druhy zranění, které Dora inkasovala? Pouze Ti nejlepší z Vás to dokáží.

Dora Care Baby Bears

9.11.2013
84%
Hra - Dora Care Baby Bears
Video se načítá
Dora má ráda zvířátka, a proto si vzala na starost medvídka. S tímto zvířetem nemá mnoho zkušeností protože je divoké, ale spoléhá na tebe, že jí s péčí pomůžeš. Splň všechna přání medvídkovi v bublinkách a buď tou nejlepší pečovatelkou. Ve hře budeš medvídka mýt, hrát si s ním nebo jej i krmit.

Dora Halloween Cupcakes

1.11.2014
84%
Hra - Dora Halloween Cupcakes
Video se načítá
Skvělá hra na uvolnění Tvojí fantazie a hlavní hrdinkou je Dora. Stačí připravit speciální sadu koláčků, které budou vypadat strašidelně. budou se totiž podávat na Halloween, ale samozřejmě budou jinak zcela jedlé.
Hra - After Term Begins Dora Haircuts
Video se načítá
Dora už dál nechce být šedou myškou, a proto potřebuje změnu účesu. Navrhni jí účes podle sebe. Ve hře jí vlasy můžeš například natáčet, barvit, stříhat nebo naopak žehlit. Jak bude vypadat po proměně?

Dora Winter Ride

19.1.2014
82%
Hra - Dora Winter Ride
Video se načítá
Dora je holčička, která se ve světě neztratí a umí snad všechno. V díle Dora Winter Ride nás přesvědčí o tom, že umí dokonale ovládat i motorku. Musí překonat velmi náročnou cestu, která je navíc pokrytá sněhem. Po cestě se snažte sbírat dárečky.
Hra - Dora’s cooking club rescetas de pizza
Video se načítá
Dora dostala chuť na pizzu, a proto se ji rozhodla upéct. Pomozte i vy Dore s krájením surovin a celkovým pečením, aby si na ní mohla pochutnat. Při vaření vám bude pomáhat.
Hra - Dora Care Baby Crocodile
Video se načítá
Dora zažívá ve hře Dora Care Baby Crocodile další skvělé dobrodružství. Tentokrát má za úkol starat se o malého krokodýla. Půjdete s ním třeba na procházku, procvičíte si matematiku nebo jej budete krmit. Dokážete se o něj postarat?

Dora Christmas Time

3.1.2015
80%
Hra - Dora Christmas Time
Video se načítá
Dora prožívá mnoho krásných chvil s přáteli a samozřejmě, že Vánoce u toho nemohou chybět. Dokážete udělat Doře radost a splnit všechny její vánoční potřeby? Je nutné si poradit s výzdobou a také se sportovními radovánkami.

Dora Family Restaurant

15.4.2015
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video se načítá
Dora si založila novou restauraci, ale trochu nestíhá, takže jí musíš pomoci. Postarej se o chod restaurace, o usazení hostů a také objednávky. Po každém dni můžeš nakoupit nové vybavení nebo přidat další pokrmy do jídelníčku.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.