Meme

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video se načítá
Zažijte zábavu s netradiční adventuru, ve které musíte své logické myšlení odložit stranou. Myslíte si, že překonáte miny hry, které jsou pro vás přichystány?

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video se načítá
Vymaňte se od logického myšlení a pusťte se do netradiční hry, která má za úkoly vás zabavit. Podaří se vám hru dohrát do konce?

My #Fun Meme Review

3.11.2020
86%
Hra - My #Fun Meme Review
Vytvořte si vlastní meme obrázky společně s našimi princeznami. Každé z princezen pomozte vytvořit vtipný obrázek a k němu přidejte vtipný komentář. Poté váš výtvor nahrejte na internet a sledujte reakce vašich internetových fanoušků.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video se načítá
Ve čtvrté části se zúčastníte zimní olympiády, která může mít velký spád. Klikejte na předměty a spusťte nečekanou reakci, která vás posune dál. Podaří se vám hru dohrát?

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video se načítá
Pomozte hlavnímu hrdinovi s řešením různých úkolů. Ovšem pozor nepoužívejte klasické logické myšlení jako u jiných hrách! Úkolem je, abyste zabavili.
Hra - Trollface Quest TV Show
Video se načítá
Potrolte aktéry ze známých televizních pořadů! Snažte se co nejméně kliknout. Trolit budete doktora House nebo třeba hrdiny z Akt X.

Meme Generator

1.11.2013
80%
Hra - Meme Generator
Video se načítá
MEME komiks letí světem a vy máte možnost si jeden vytvořit s tímto MEME generátorem. Vybrat si budete velké množství meme obličejů a postaviček. Vytvořte si tedy vlastní komix, s bublinami a vtipnými obrázky.

ShooTrollin

17.9.2013
72%
Hra - ShooTrollin
Video se načítá
ShooTrollin je zábavná hra, ve které bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy co nejvíce postaviček a tím získat vysoké skóre. Postavičky z hrací plochy odstraníte, jakmile spojíte alespoň tři se stejnou tváří. Jaké vysoké skóre dokážete získat?

Trollface Launch 2

17.12.2012
69%
Hra - Trollface Launch 2
Video se načítá
Trollface Launch 2 je zábavná hra, ve které budete mít za úkol dopravit internetovou postavičku Trollface sedící na záchodě co nejdál. Na začátku hry ji vystřelíte do vzduchu a následně můžete její let kontrolovat třemi spláchnutí, které ji opět vynesou do vzduchu. Snažte se po trase nasbírat co…

Trollface Launch

17.9.2012
68%
Hra - Trollface Launch
Video se načítá
Zkuste co nejdál vystřelit zábavnou komiksovou trolí hlavu. Každý metr se počítá a po každém kole si za svůj výsledek budete moct pořídit nějaké to užitečné vylepšení, které Vám pomůže příště překonat ještě větší vzdálenost.

Trollface

8.12.2014
66%
Hra - Trollface
Tato hra vás slušně potrolí. Počkejte, jakmile se nahraje a pak ji spusťte ;)

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video se načítá
Pokuste se vyřešit další záhadu, která bude v každém kole odlišná. Logické myšlení musí jít určitě stranou. nebojte se vyzkoušet všechno.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.