Meme

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video se načítá
Zažijte zábavu s netradiční adventuru, ve které musíte své logické myšlení odložit stranou. Myslíte si, že překonáte miny hry, které jsou pro vás přichystány?

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video se načítá
Vymaňte se od logického myšlení a pusťte se do netradiční hry, která má za úkoly vás zabavit. Podaří se vám hru dohrát do konce?

My #Fun Meme Review

3.11.2020
86%
Hra - My #Fun Meme Review
Vytvořte si vlastní meme obrázky společně s našimi princeznami. Každé z princezen pomozte vytvořit vtipný obrázek a k němu přidejte vtipný komentář. Poté váš výtvor nahrejte na internet a sledujte reakce vašich internetových fanoušků.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video se načítá
Ve čtvrté části se zúčastníte zimní olympiády, která může mít velký spád. Klikejte na předměty a spusťte nečekanou reakci, která vás posune dál. Podaří se vám hru dohrát?

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video se načítá
Pomozte hlavnímu hrdinovi s řešením různých úkolů. Ovšem pozor nepoužívejte klasické logické myšlení jako u jiných hrách! Úkolem je, abyste zabavili.
Hra - Trollface Quest TV Show
Video se načítá
Potrolte aktéry ze známých televizních pořadů! Snažte se co nejméně kliknout. Trolit budete doktora House nebo třeba hrdiny z Akt X.

Meme Generator

1.11.2013
80%
Hra - Meme Generator
Video se načítá
MEME komiks letí světem a vy máte možnost si jeden vytvořit s tímto MEME generátorem. Vybrat si budete velké množství meme obličejů a postaviček. Vytvořte si tedy vlastní komix, s bublinami a vtipnými obrázky.

ShooTrollin

17.9.2013
72%
Hra - ShooTrollin
Video se načítá
ShooTrollin je zábavná hra, ve které bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy co nejvíce postaviček a tím získat vysoké skóre. Postavičky z hrací plochy odstraníte, jakmile spojíte alespoň tři se stejnou tváří. Jaké vysoké skóre dokážete získat?

Trollface Launch 2

17.12.2012
69%
Hra - Trollface Launch 2
Video se načítá
Trollface Launch 2 je zábavná hra, ve které budete mít za úkol dopravit internetovou postavičku Trollface sedící na záchodě co nejdál. Na začátku hry ji vystřelíte do vzduchu a následně můžete její let kontrolovat třemi spláchnutí, které ji opět vynesou do vzduchu. Snažte se po trase nasbírat co…

Trollface Launch

17.9.2012
68%
Hra - Trollface Launch
Video se načítá
Zkuste co nejdál vystřelit zábavnou komiksovou trolí hlavu. Každý metr se počítá a po každém kole si za svůj výsledek budete moct pořídit nějaké to užitečné vylepšení, které Vám pomůže příště překonat ještě větší vzdálenost.

Trollface

8.12.2014
66%
Hra - Trollface
Tato hra vás slušně potrolí. Počkejte, jakmile se nahraje a pak ji spusťte ;)

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video se načítá
Pokuste se vyřešit další záhadu, která bude v každém kole odlišná. Logické myšlení musí jít určitě stranou. nebojte se vyzkoušet všechno.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.