Tučňáci

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Farm Frenzy 3 Ice Age

7.7.2011
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video se načítá
Určitě znáte oblíbenou hru Farm Frenzy, ve které se staráte o chod farmy. V této pozměněné verzi je princip podobný, farma je ovšem v době ledové. Místo slepic se tak například staráte o tučňáky. Dokážete správně vést farmu tak, aby byla zisková?

Penguin Food Club

3.4.2013
90%
Hra - Penguin Food Club
Video se načítá
Užijte si moc povedenou obsluhovací hru s povedenou grafikou a plnou krásných tučňáků, ve které budete těmto milým opeřencům chystat jejich oblíbené ryby. Dokážete dostatečně rychle splint jejich přání a nakrmit je rybou, kterou si budou právě přát dříve, než jim dojde trpělivost a Váš podnik…

Tokio Penguin Dinner

12.8.2013
90%
Hra - Tokio Penguin Dinner
Video se načítá
Vedení podniku, či restaurace, není jednoduché. Uvědomil si to i Penguin, který si otevřel restauraci v centru Tokia. Pomozte mu s obsluhou zákazníků a podejte, co nejlepší výkony. Vaším úkolem je usadit zákazníky, přinést jídlo, které si v bublině objednají a nakonec sebrat peníze.

Penguin Slice

30.4.2012
90%
Hra - Penguin Slice
Video se načítá
Penguin Slice je logická hra, ve které bude vašim cílem zničit všechny tučňáky za pomoci vhodného rozřezání konstrukce. Tučňáka může zneškodnit každý kus konstrukce, který na něj padne nebo i samotný pád z větší výšky. Dávejte si však pozor na civilisty, kteří musí zůstat nezranění.

Crazy Penguin Catapult

28.12.2013
88%
Hra - Crazy Penguin Catapult
Video se načítá
Pomozte tučňákům se ubránit před ledními medvědy. K tomu vám pomůže obrovský katapult, kterým před každým levelem odpálíte co nejvíce tučňáků nad bitevní pole. Dávejte si pozor, abyste je neodpálili do stropu nebo do zdi. V další části se objevujete nad bitevním polem a vaším úkolem bude nasměrovat…

Penguins Attack 3

11.4.2012
86%
Hra - Penguins Attack 3
Video se načítá
Bojový tučňáci útočí a vaším úkolem je postavit neproniknutelnou obranu. Na výběr máte několik obranných věží, které můžete navíc postupně vylepšovat. Za každého zneškodnění tučňáka navíc získáváte peníze, které můžete použít na stavbu vaší obrany.

Penguin diner

11.8.2011
84%
Hra - Penguin diner
Video se načítá
Klasická hra s obsluhováním restaurace, kterou si jistě oblíbíte. Vaším úkolem je provozovat restauraci tučňáků. Musíte rychle splnit požadavky vašich zákazníků a pak bude dobře odměněni.

Hungry Penguin

29.9.2014
81%
Hra - Hungry Penguin
Video se načítá
Tento Penguin miluje zmrzlinu, nanuky a proto je chce všechny sesbírat. Pomozte mu s tím a přeskakujte překážky, které vám stojí v cestě.

Cute Penguin Puzzle

8.8.2020
80%
Hra - Cute Penguin Puzzle
Složte si jeden z mnoha obrázků roztomilých tučňáků. V této hře budete skládat puzzle roztomilých obrázků. Před samotným startem si vyberete obrázek, poté zvolíte obtížnost a hurá do samotného skládání.

Penguins Attack

18.1.2013
79%
Hra - Penguins Attack
Video se načítá
V povedené tower defense hře Penguins Attack bude bránit pobřeží oceánu před útoky zlých tučňáků. Ti budou útočit vždy ve vlnách a vy budete moct mimo obyčejných vojáků používat vojenskou techniku jakou jsou helikoptéry nebo tanky. Svou techniku i věže pak budete moct s každým kolem za peníze za…

Penguin Wars 2

30.11.2013
78%
Hra - Penguin Wars 2
Video se načítá
V logické skákačce Penguin Wars 2 se s dvojicí tučňáků vydáte na dlouhou cestu vedoucí k jejich úkrytu. Abyste dokázali bezpečně dostat až do cíle, musíte se vyhýbat všem nástrahám. Zároveň musí tučňáci vzájemně spolupracovat, což jim umožní dostat se i na nedostupná místa.

Penguins Castle

1.1.2014
77%
Hra - Penguins Castle
Video se načítá
V této hře budete postaveni před velice náročný úkol. Z nebe vám budou padat tučnáci, které musíte dostat na břeh pomocí nafukovací plošiny, od které se odrážejí. Máte tři životy, snažte se vyhýbat rampouchům, které vám budou na plošinu padat, jinak přicházíte o život. Snažte se každý level nejlépe…

Zombies vs Penguins 2

21.12.2012
77%
Hra - Zombies vs Penguins 2
Video se načítá
Ve hře Zombies vs Penguins 2 budete pomáhat odvážnému tučňákovi v likvidaci nebezpečných zombie. V každém kole se musíte snažit za pomoci vaší zbraně zničit zombie za co nejkratší dobu. Čím rychleji se vám to podaří, tím vyšší skóre dostanete.

Penguins can Fly! 2

25.6.2013
76%
Hra - Penguins can Fly! 2
Video se načítá
Další skákačka, u které se určitě pobavíte. Hrajete za malého tučňáčka, který umí pěkně rychle skákat. Sbírejte mince a hvězdičky a dostaňte se co nejrychleji nahoru. Každý level je omezen časem, takže čím rychleji nahoře budete, tím lépe. Máte na to zdolat všech 16 levelů?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.