Tučňáci

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Conquer Antartica

17.12.2014
71%
Hra - Conquer Antartica
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete potřebovat dobrou mušku. Budete mít za úkol shodit tučňáky na protějším ledovci. Na výběr máte několik druhů zbraní. Dávejte si však pozor, aby vás neshodili dříve.

Penguin skate 2

28.11.2013
70%
Hra - Penguin skate 2
Video se načítá
Penguine Skate 2 je sportovní hra, kde vystupuje v hlavní roli milý tučňák, V téhle hře dostanete možnost předvést, jací jste dobří na svahu. Vaším hlavním úkolem je nespadnout a cestou posbírat co nejvíce lízátek.

Pet Stars: Baby Penguin

15.10.2015
68%
Hra - Pet Stars: Baby Penguin
Video se načítá
Postarejte se o tohoto zraněného tučňáka, který potřebuje vaší pomoc. Jakmile ho ošetříte tak ho budete koupat a oblékat.

Penguin Massacre

14.7.2012
64%
Hra - Penguin Massacre
Video se načítá
Penguin Massacre je zdařilá střílečka, ve které s hlavním hrdinou - tučňákem budete mít za úkol bránit svůj kopec před útokem ostatních nepřátelských tučňáků. Na výběr budete mít množství zbraní i kopu různých upgradů.

Yetisports 1Hra na skóreHra o medaile

8.10.2014
63%
Hra - Yetisports 1
Video se načítá
Podaří se vám odpálit tučňáka co nejdále? Vaším úkolem bude odpálit tučňáka, který seskočí dolů. Na získání největšího skóre máte 5 pokusů, které se sečtou.

Yeti Sports 5

20.5.2013
59%
Hra - Yeti Sports 5
Video se načítá
Máme tu další pokračování série Yeti Sports 5! Tentokrát budete hrát přímo v Africe. Zahrajte si golf se zvířátky, odpalte tučňáka pomocí plameňáka co nejdál. Doporučujeme střílet níž, protože se potom kutálí, když vystřelíte moc vysoko tak vás odnese sup a nemá to takový efekt. Máte 5 pokusů. Tak…

Yeti Sports 4

10.6.2013
58%
Hra - Yeti Sports 4
Video se načítá
V další docela drsné hře s Yetim a tučňákem se dostanete do neobvyklého prostředí australské pouště. Potkáte tady klokany i racky. Yeti pak musí pomocí katapultu vystřelit tučňáka tak, aby doletěl co nejdál. Pomůžou m v tom právě rackové, kterých se může ve vzduchu zachytit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.