Shrek

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Fiona's Double Makeover

29.8.2013
86%
Hra - Fiona's Double Makeover
Video se načítá
Princezna Fiona z filmu Shrek se potřebuje upravit. Můžeš jí pomoci v její lidské i zlobří podobě. V obou případech tě nejdřív čeká čas strávený v koupelně s různými přípravky a pleťovými maskami, poté můžeš Fionu namalovat a obléci.

Fiona and Shrek Wedding PrepNÁŠ TIP

4.8.2014
83%
Hra - Fiona and Shrek Wedding Prep
Video se načítá
Fiona a Shrek potřebují pomoci s výběrem oblečení a make-upu na svatbu. kromě toho jim musíte vyčistit obličej.

Sudoku Shrek

9.3.2012
79%
Hra - Sudoku Shrek
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity s bezvadnou a graficky moc povedenou hrou sudoku, kde nebudete doplňovat čísla, ale hlavní postavy oblíbeného filmu Shrek.
Hra - Shrek forever after similarities
Video se načítá
Je tady oblíbený zelený zlobr a jeho kamarádi tentokrát ve hře, která prověří Váš postřeh. Budete vždycky porovnávat dva obrázky, z nichž na jednom bude někdo ze seriálu Shrek, a budete hledat věci ve kterých se schodují. Dokážete najít všech 5?

Hipster Donkey

28.5.2014
68%
Hra - Hipster Donkey
Video se načítá
Oblečte oslíka z filmu Shrek! Budete mu moct udělat účes, dát mu různé doplňky, jako brýle a čepici, můžete ho i celého obléct a nabarvit. Záleží pouze na vás, jak bude vypadat.

Shrek puzzle 1

17.3.2012
62%
Hra - Shrek puzzle 1
Video se načítá
Poskládejte obrázek oblíbeného Shreka a jeho přátel! Obrázek má moc pěknou grafiku a určitě se bude líbit nejen milovníkům tohoto zeleného zlobra. Navíc je hra vhodná i pro mladší hráče, protože po celou dobu je obrázek slabě na pozadí vidět.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.