Svatba

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Wedding Trouble

9.4.2012
96%
Hra - Wedding Trouble
Video se načítá
Wedding Trouble je super hra pro všechny holky, které si někdy představovaly, jak by asi měla vypadat jejich svatba. Postupně si totiž podle svých představ budete moct vybrat a vyzdobit svatební místo, nakoupit oblečení pro nevěstu i ženicha a zvolit všechny nezbytné doplňky. Na rozdíl od běžných…

Wedding Lily

19.3.2014
94%
Hra - Wedding Lily
Video se načítá
Svatba se už blíží a Lily se nemůže dočkat. Navrhněte její krásné šaty, aby byla tou nejkrásnější nevěstou. Nezapomeňte ani na krásný účes, make-up a doplňky.
Hra - Obchod se svatebními šaty
Video se načítá
Staňte se na chvíli obsluhou v luxusním obchodě se svatebními šaty. Své zákaznice nejprve usadíte na pohovku a když se rozmyslí, o který model mají zájem, šaty jim ukázat. Pokud budou potřebovat, musíte je doprovodit do kabinky i k zrcadlu a nakonec si od nich vzít peníze. Dokážete vydělat dost na…

Ellie Wedding Prep

30.9.2014
92%
Hra - Ellie Wedding Prep
Video se načítá
Na Ellie čeká v tento den velká svatba. Je nevěstou a proto potřebuje musí vypadat nádherně. nejdříve jí vyčistíte pleť, vyberete make-up a nakonec svatební šaty a hezké doplňky.

Wedding Anime Avatar

9.2.2014
91%
Hra - Wedding Anime Avatar
Video se načítá
V této hře budete mít možnost obléci nevěstu na její svatební den. Nejen, že jí budete vybírat šaty a doplňky, ale fantazii můžete zapojit i do tvorby účesu, obličeje, očí a samotné mimiky. Jak bude vypadat vaše nevěsta?
Hra - Mary Knots Garden Wedding Hidden Object
V této hře musíte najít všechny skryté předměty, které se ukrývají v útrobách stodoly. Dokážete je všechny najít?
Hra - Barbara Real Makeover Bride
Video se načítá
Barbara se bude v dnešní den vydávat a proto potřebuje dokonalý make-up a správný vybral šatů a doplňků. Pomozte jí v každém ohledu, aby se hostům, ale hlavně ženichovi líbila.
Hra - Wedding Destination Italy
Video se načítá
Pomozte nevěstě s přípravou svatby a výběrem šatů. Postarejte se, aby jí šaty a zbývající věci byly dokonalé.

Bridal Shower Prep

10.4.2013
89%
Hra - Bridal Shower Prep
Video se načítá
Svatební den je pro většinu dívek a žen jistě jedním z nejdůležitějších v životě. Pomozte slečně v této hře, aby byla na svou svatbu opravdu dokonale připravena a co nejvíce jí to slušelo. První se budete muset postarat o její zanedbanou pleť a potom se můžete vrhnout na výběr líčení a šatů s…

Wedding Slacking

26.8.2013
88%
Hra - Wedding Slacking
Video se načítá
Možná se tomu budeš divit, ale nudit se dá i na svatbě, a to když Sára a Tim čekají na obřad. Sára by ráda ještě stihla mnoho věcí, ale Tim ji přitom nesmí vidět. Rychle si maluje rty, líčí se, píše smsku, dokonce píše status na Facebook. Také chce zkusit sníst celý dort a ještě si ozdobit šaty.

Bride's Shopping

20.10.2013
88%
Hra - Bride's Shopping
Video se načítá
Ve hře Bride 's shopping jste majitelem svatebního salonu, kde je vaším úkolem obsloužit klientky. Po jejich příchodu do salonu, si sednou na židli, kde čekají na vás. Po kliknutí na ně, zjistíte v bublině, jaké šaty si přejí. Stačí jim je ukázat a buď si je koupí nebo předtím ještě vyzkouší. Pokud…
Hra - Zayn Perrie Wedding Preparation
Video se načítá
Zayn Malik a Perrie Edwards z Little Mix se bude brát! V této hře dostanete na starost oba dva! Takže začněte Zaynem a pokračujte Perrie. Udělejte jim pleťové masky a celkově je zkultivujete na tento velký den.
Hra - Now and Then Barbie Wedding Day
Video se načítá
Barbie má svatbu a proto potřebuje šaty a různé doplňky. Pomozte jí ve třech různých případech, aby si vybrala ty pravé.

Barbie Las Vegas Wedding

26.5.2016
88%
Hra - Barbie Las Vegas Wedding
Video se načítá
Připravte Barbie a jejího přítele na rychlou svatbu v Las Vegas. Pomozte jim s výběrem oblečení a ostatními přípravami, aby byla jejich svatba nezapomenutelná.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.