Fotbal

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Football Killer

8.2.2022
85%
Hra - Football Killer
Zničte všechny fotbalisty a rozhodčí v zábavné hře.

Rocket Soccer Derby

26.11.2021
85%
Hra - Rocket Soccer Derby
Zábavná hra, ve které musíte usednout do auta a porazit vašeho nepřítele. Hru ovládáte klávesami asdw, mezerníkem a Shiftem.

Stan James

28.4.2012
85%
Hra - Stan James
Video se načítá
Stan James je sportovní hra, ve které si můžete vyzkoušet jak vám jde střílení na bránu. V roli útočníka musíte nastřílet, co nejvíce gólů. Problém je v tom, že pokud minete budete muset začít znovu. Navíc budou před bránou postupně přibývat obránci, kteří vám celou věc ještě zkomplikují.

Puppet Soccer 2014

3.6.2014
82%
Hra - Puppet Soccer 2014
Video se načítá
Zahrajte si skvělou fotbalovou hru Puppet Soccer 2014! Vyberte si vlastního fotbalistu, za kterého budete hrát a vylepšovat jeho statistiky. Na výběr je několik možností. Můžete si tedy dát klasický šampionát a získat co nejvíce peněz!

World Striker 2014

4.8.2014
80%
Hra - World Striker 2014
Video se načítá
Skvělá hra, ve které si zahrajete opravdový fotbal! Na začátku si vyberte národní tým a následně jen porážejte soupeře. V týmu máte jen pár hráčů, hra je však o to rychlejší.

Street World Cup 2014

2.10.2014
78%
Hra - Street World Cup 2014
Video se načítá
Další skvělá fotbalová hra je zde! Zahrajte si parádní pouliční fotbal, ve kterém máte pouze 3 hráče. Brankář, obránce a útočník vám však postačí k vyhrání zápasu. Hráče ovládáte klikáním do stran.

Ball Practice

10.6.2013
76%
Hra - Ball Practice
Video se načítá
Otestujte si svůj vlastní postřeh a reakce v této hře. Vyberte si jeden z nejslavnějších stadionů světa a ukažte co ve vás je! Jde o to dát co nejvíce nožiček a na skóre! Takže neváhejte a vyzkoušejte, potom můžete porovnat s kamarády kdo je lepší. Tak kdo z vás si troufne?

World Cup Hairstyles

12.9.2015
75%
Hra - World Cup Hairstyles
Video se načítá
Pokuste se co nejlépe vymyslet nový účes pro fanynku fotbalového týmu. Bude potřeba jí pořádně připravit na nadcházející mistrovství.

Ball LiftingHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
74%
Hra - Ball Lifting
Video se načítá
Ball Lifting je postřehová hra, ve které musíte mačkat šipky v momentě, kdy je v nich míč. S postupem se obtížnost hry zvyšuje a máte pouze omezený počet životů.
Hra - Sports Heads Football Championship
Video se načítá
Staňte se fotbalistou v této bezvadné a svou grafikou i vtipné hře. Vašim úkolem je dát soupeři víc gólů než on Vám a to v časovém limitu. Hrát můžete sami proti počítači nebo se postavit proti kamarádovi.

GoalKeeper Premier

17.6.2012
71%
Hra - GoalKeeper Premier
Video se načítá
Goalkeeper je vynikající fotbalová hra, ve které jako brankář budete rozhodovat o průběhu celého zápasu. Pokud míč chytíte nebo vyrazíte váš tým získává body, které se následně promění na gól ve prospěch vašeho týmu. Pokud míč nestihnete chytit, soupeř si připíše jeden gól.

Goal! South Africa

14.8.2013
70%
Hra - Goal! South Africa
Video se načítá
Ten z vás kdo má rád fotbal, tak jistě ocení tuto hru. Máte na výběr ze, spoustu týmů světa kromě České republiky. Nastavte počítači, za koho bude hrát (manual), potom nastavte úroveň (ze začátku je lepší EASY), potom máte možnost nastavit i hrací dobu. Pak už jenom záleží na vašich schopnostech,…

Head Action Soccer

30.7.2013
70%
Hra - Head Action Soccer
Video se načítá
Ve hře Head Action Soccer se postavíte nejlepším týmům v turnaji. Pokud dokážete postoupit, dostanete se až do vyřazovacích bojů. Cílem je dostat míč do soupeřovy branky. Každé utkání trvá 70 vteřin, takže není času nazbyt. Ovládáte postupně tři hráče a je pouze na Vás, jak dostanete míč do…

Stickman Soccer 2

5.9.2013
70%
Hra - Stickman Soccer 2
Video se načítá
Ve hře Stickman Soccer 2 si potrénujete střílení na přesnost. Jedná se o střílení s fotbalovým míčem. Je třeba, abyste trefili všechny hvězdičky a v případě nutnosti i červené kopačáky. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte vše splnit pouze na tří pokusy. Zbylé pokusy jsou tréninkové.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.