Doba ledová

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Influencer Fashion TV-Show
Dávejte dobrý pozor, právě začíná soutěž o nejlepší moderátorskou hvězdu v nové influencerské soutěži. Ty nejkrásnější princezny se přihlásily a tvým úkolem je všechny obléci tak, aby byly krásné. Současně jim udělej i vkusný makeup. Hru ovládáš myší.
Hra - Princess Anna Frozen Wedding
Video se načítá
Princezna Anna se chystá na svojí velkou svatbu! Na vás bude jí pomoci s přípravami. Chce vypadat úžasně a na vás bude jí upravit, takže se pořádně snažte a nakonec jí vyberte i šatičky.

Doba Ledová 2

12.3.2012
80%
Hra - Doba Ledová 2
Video se načítá
Zahrajte si výbornou logickou hru ve stylu tetrisu, kde budou Vašimi průvodci hrdinové z filmu Doba ledová. Na začátku si vyberete hrdinu, se kterým budete chtít hrát a obtížnost, která Vám vyhovuje a pak už se budete muset zbavit všech kostiček v hracím poli. Ty zmizí vždy, když na ně pustíte…

Bubble Trouble Ice Age

10.7.2012
79%
Hra - Bubble Trouble Ice Age
Video se načítá
Máte rádi veverku z Doby ledové? V této výborné hře si ji určitě užijete nejen díky super grafice. Můžete si vybrat jestli budete hrát za Scrata nebo slečnu Scratte. S vybraným hrdinou uvězněným v bublině potom budete skákat mezi nebezpečnými skalami abyste se dostali až úplně nahoru a nasbírali…

Anna Frozen Flu Doctor

1.1.2015
78%
Hra - Anna Frozen Flu Doctor
Video se načítá
Anna dostala chřipku a proto přišla do vaší ordinace, abyste ji vyléčili. Dokážete jí pomoci, aby ji už chřipka netrápila?
Hra - Touch And Catch Winter Fun
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci veverce jménem Scrat z filmu Doba ledová posbírat co nejvíce žaludů. Ty se budou postupně objevovat na stromě, přičemž vy je musíte v pravou chvíli shodit tak, aby je veverka chytila ​​do připraveného koše. Jaké nejvyšší skóre dokážete nahrát?

Scrat Kissing

23.7.2012
73%
Hra - Scrat Kissing
Video se načítá
Veverka Scrat z Doby ledové chce políbit svou vyvolenou. Neustále ale chodí kolem lenochod Sid, který je nesmí při líbání přistihnout. Pomůžete jim odhadnout pravé chvíle k polibku?
Hra - Obleč lenochoda z Doby ledové
Video se načítá
Užijte si tuto oblíkačku se super grafikou, ve které podle sebe oblečete a upravíte jednoho z hlavních hrdinů oblíbeného filmu Doba ledová, slavného lenochoda Sida.

Doba ledová omalovánka

11.8.2012
70%
Hra - Doba ledová omalovánka
Video se načítá
Máte rády film Doba ledová? Pak Vás jistě potěší tato omalovánka, ve které si budete moc podle předlohy nebo i vlastní fantazie vybarvit dvojici hlavních hrdinů Sida a Diega.

Doba ledová rozdíly 2

13.8.2012
66%
Hra - Doba ledová rozdíly 2
Video se načítá
Hledejte vždy 6 rozdílů mezi velice podobnými obrázky. Těšit se můžete na hrdiny oblíbeného filmu Doba ledová.

Doba ledová rozdíly

7.8.2012
64%
Hra - Doba ledová rozdíly
Video se načítá
V této postřehově-logické hře s obrázky z oblíbeného filmu Doba ledová budete mít za úkol najít vždy 6 rozdílů. Časový limit nemáte, ale čas Vám poběží, a tak si budete moct změřit, jak se budete zlepšovat. Když kliknete na špatné místo, odečte se Vám život. Těch máte sice na začátku dost, ale i tak…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.