Parkovací

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

School Bus License 2

16.6.2013
85%
Hra - School Bus License 2
Video se načítá
Staňte se řidičem autobusu. Prvně se musíte naučit řídit v autoškole a pak dostanete řidičské oprávnění. Dávejte si pozor, abyste nepřejeli žlutou čáru, protože jinak hra končí. Taky si dávejte pozor na zatáčení, protože je VELMI citlivé. Když zatáčíte, tak potom musíte volant srovnat, jinak se…

Tractor Parking

2.8.2013
83%
Hra - Tractor Parking
Video se načítá
Řídili jste někdy traktor? Ne? Tak si zkuste tuto parkovací hru, která otestuje vaše reakce a přesnost. Není to taková sranda, jak to tak na pohled vypadá. První level zvládne každý z vás, ale další kola budete táhnout vozíky plné sena a tak dále. Dávejte pozor, abyste nesrazili žádný dobytek po…

Bus Parking Simulator

11.12.2022
80%
Hra - Bus Parking Simulator
Video se načítá

Bratz Car Parking

26.8.2015
75%
Hra - Bratz Car Parking
Video se načítá
Pomozte hrdince z Bratz s parkováním nového auta. Musíte být skutečně opatrní, abyste ho nijak nepoškodili. Dokážete ho dostat na vyznačené místo?

LL City Parking

19.2.2013
75%
Hra - LL City Parking
Video se načítá
Parkovací hra, ve které se budete muset snažit zaparkovat co nejpřesněji na vyznačené místo. Můžete zaparkovat i jen na 80% procent, ovšem nedostanete tolik bodů, jako když zaparkujete na 100%.

LL City Parking 2

1.3.2013
75%
Hra - LL City Parking 2
Video se načítá
Zaparkujte své auto přesně a hlavně bezpečně. Druhý díl této parkovací hry přináší nová a těžší kola a nová auta. Parkovat se snažte přesně, rychle a hlavně bez poškození.

Pig Parking

15.9.2014
74%
Hra - Pig Parking
Video se načítá
Cíl hry je velmi jednoduchý. Stačí pouze navigovat prase tak, abyste jej dostali ke korytu, kde se může nažrat.

Cute Cat Parking

4.8.2015
74%
Hra - Cute Cat Parking
Video se načítá
Velmi netradiční věc na zaparkování je ukryta v této hře. Pokuste se zaparkovat kočku, kterou budete ovládat. Nebude to jednoduché, ale musíte si poradit. Zkuste se také vyhnout všem překážkám.

Line ParkingHra na skóreHra o medaile

26.8.2014
73%
Hra - Line Parking
Video se načítá
Zahrajte si skvělou parkovací hru s názvem Line Parking. Vaším úkolem bude nakreslit cestu pro auto. Kreslit musíte tak, abyste po cestě posbírali nejvíce bodů a dostali auto v pořádku na parkovací místo.

Park My PlaneHra na skóreHra o medaile

24.9.2014
73%
Hra - Park My Plane
Video se načítá
Zaparkujte každé letadlo včas a hlavně správně! Když letadlo přiletí, tak na něj kliknete a přijedete s ním ke správnému místu. Jakmile bude letadlo obsazené pasažéry, tak s ním musíte odletět.

Parking Zone

27.12.2014
73%
Hra - Parking Zone
Video se načítá
Máme tu parádní logickou pařbu, ve které budete parkovat auta podle jejich barev. Každé parkovací místo má barvu a k ní i příslušné auto. S auty budete muset i hýbat, abyste je dostali do správného místa.

Parking Expert

22.5.2015
72%
Hra - Parking Expert
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde budete parkovat auta pro zákazníky hotelu. Před hotelem je několik míst s čísly, kam auto můžete zaparkovat. Host pak vyjde ven, řekne číslo a vy mu auto dovezete.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.