Hlavolamy

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Numz

1.4.2012
92%
Hra - Numz
Video se načítá
V této logické hře si pořádně potrápíte hlavu. S hlavním hrdinou se musíte dostat do cíle a přitom posbírat všechny mince. Problém je v tom, že hrdina se dokáže pohybovat jen rovně. Změnit směr můžete jedině pokud narazíte na stěnu.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá
Složte si z několika dílů tuto skládanku, ze které vám vyjde zvíře. Dokážete je pokaždé složit?

King Kong Skull Island

13.9.2012
82%
Hra - King Kong Skull Island
Video se načítá
King Kong Skull Island je logická hra, ve které budete muset co nejrychleji vyplnit hrací plochu za pomoci příchozích herních prvků. Každý umístěn prvek vám postupně odhalí obrázek, který se na ploše ukrývá. Herní prvky se nikdy nesmějí dotknout smrtky ve spodní části, jinak budete muset začít…

Nakrmte Nibblera

27.12.2012
81%
Hra - Nakrmte Nibblera
Video se načítá
Kdo by neznal super seriál Futurama. V této hře hraje hlavní roli roztomilý mimozemšťan Nibbler, kterého bude potřeba nakrmit. Podaří se Vám to pokud dokážete přesunout všechno jídlo ve stejném pořadí na jeho nejbližší talířek. Pro přesouvání to platí také a můžete dát na sebe jídlo jen v tom…

TOH 3D

1.9.2014
80%
Hra - TOH 3D
Video se načítá
Hlavolam hanojské věže je znám po celém světě. Dokážete přeskládat věž na jiný kolík? Můžete přesunout pouze malé disky na velké disky, opačně to nelze.

Glassez

27.9.2012
80%
Hra - Glassez
Video se načítá
Zahrajte si tuto vynikající logickou hru, která opravdu prověří Váš úsudek a postřeh. Cílem hry je v každém kole zaplnit celý obrázek jednotlivými kousky. Každý kousek má ale jiný tvar a obrázek je čarami rozdělen tak, že se kousky nehodí všude. Je nutné proto dobře plánovat, abyste umístili…

Clickplay Time 2

5.8.2015
79%
Hra - Clickplay Time 2
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude v každém kole vyřešit jednu úlohu či hádanku. K tomu vám budou muset posloužit pouze herní prvky na hrací ploše. Každá úloha je vyřešena, až když se objeví černá šipka, která vám umožní postup do dalšího kola.

Sudoku Shrek

9.3.2012
79%
Hra - Sudoku Shrek
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity s bezvadnou a graficky moc povedenou hrou sudoku, kde nebudete doplňovat čísla, ale hlavní postavy oblíbeného filmu Shrek.

The Adventures of Red

22.8.2013
78%
Hra - The Adventures of Red
Video se načítá
Malý kouzelník ve hře The Adventures of Red se snaží dostat přes všechny zamčené komnaty. Musíte tedy sbírat barevné klíče, které otevírají dveře do dalších místností. Není to tak jednoduché, protože k nalezení klíče je vždy třeba vyřešit nějakou hádanku nebo rébus, který prověří Vaše myšlení.

Stream Master : Unlimited

28.11.2014
78%
Hra - Stream Master : Unlimited
Video se načítá
Cílem této hry je spojit všechny barevné body, které se nacházejí na hrací ploše. Body budete spojovat vždy po dvojicích. Abyste daný level splnili a mohli postoupit dál, nesmějí se vám cesty navzájem křížit a musíte zaplnit všechny hrací políčka.

Tower of Hanoi

2.2.2016
78%
Hra - Tower of Hanoi
Video se načítá
V pěti různých levelech budete mít za úkol přesunout věž z jednoho sloupce na třetí. Na sebe můžete skládat pouze menší části na větší. S každým levelm máte víc částí, které musíte přesunout.

Clickplay

16.5.2013
77%
Hra - Clickplay
Video se načítá
Clickplay je zábavná minihra, u které se určitě nebudete nudit. Cílem hry je odhalit černobílou šipku skrytou někde na hrací ploše. Vy máte za úkol zjistit kde. K tomu vám pomůže nápověda v horním rámčeku, je potřeba drobná znalost angličtiny. Musíte co nejmíň klikat, aby jste měli co nejvíce bodů.…

ShapeFit

20.10.2014
76%
Hra - ShapeFit
Video se načítá
Poskládejte všechny netradiční skládačky v této logické hře. K dispozici budete mít několik dřevěných prvků připomínajících tetris, které musíte naskládat do význačných oblasti. Prvky se přitom nesmí navzájem překrývat a všechna políčka musí být zaplněny.

ClickPLAY Rainbow

26.10.2012
76%
Hra - ClickPLAY Rainbow
Video se načítá
Skvělá logická hra, ve které budete řešit mnoho mini – her. V každé mini hře budete muset přijít na to, jak se dostat do dalšího kola. Každá hádanka má jinou obtížnost. Tak si zahrajte!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.