Čtyřkolky

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video se načítá
Zahrajte si další díl parádní pařby, ve které se budete prohánět na šílených tobogánech. Budete sbírat peníze a body. Za peníze si pak můžete nakoupit různé vzhledy pro člun nebo panáček. Jezdit můžete v noci nebo ve dne.

Uphill Rush 9

16.3.2022
85%
Hra - Uphill Rush 9
Vynikající hra, ve které je vaším úkolem překonat všechny překážky a dostat se do cíle v každé z připravených her. Hru ovládáte myší.

Uphill Rush 8

13.11.2021
85%
Hra - Uphill Rush 8
Výborná hra, ve které musíte v co nejkratším čase přeplavat celý bazén. Hru ovládáte šipkami a mezerníkem.

Stunt Bike Deluxe

16.5.2014
84%
Hra - Stunt Bike Deluxe
Video se načítá
Stunt Bike Pro je hra podobná Elastomanii, až na to, že tady máte více možností. Můžete otevírat nové motorky a čtyřkolky. Cílem je překonat všechny překážky a nespadnout. Kdyby, jste se zasekli v nějakém levelu, zkuste vyměnit motorku, občas to pomůže. :-)

Dora ATV Challenge

25.1.2014
72%
Hra - Dora ATV Challenge
Video se načítá
Ve hře Dora ATV Challenge vyráží naše oblíbené dívka Dora na výlet na čtyřkolce. Do cesty se jí však postaví opravdu mnoho překážek, které jí mohou poškodit čtyřkolku. Dokážete jí pomoci přeskákat všechny nástrahy a dojet do cíle?

Uphill Rush

17.3.2013
72%
Hra - Uphill Rush
Video se načítá
Uphill Rush je skvělá závodní hra, ve které máte možnost zasoutěžit si na skateboardu, čtyřkolce nebo na obyčejné motorce. Důležité je zejména naučit se rychle a bezpečně zdolávat překážky, abyste si v následujícím kole mohli změřit své síly s dalším závodníkem.

Super Mario Racing

8.9.2013
70%
Hra - Super Mario Racing
Video se načítá
Super Mario je zase tady! Zahraj si závodní hru, ve které si můžeš vybrat, za koho budeš hrát. Ale ať už si vybereš Maria, jeho přátele nebo naopak nepřátele, vždy se snaž do cíle dojet jako první. Použít k tomu můžeš žluté hvězdičky - když nějakou sebereš, dostaneš zbraň. Některé fungují na jezdce…

Tom ATV Adventure

10.6.2012
68%
Hra - Tom ATV Adventure
Video se načítá
Vyjeďte se seriálovým kocourem Tomem, tentokrát bez Jerryho, na motokrosovou dráhu a ověřte si své řidičské schopnosti. Toto Tomovo dobrodružství na motorce se tentokrát bude určitě líbit i holkám díky dobré ovladatelnosti i grafice, která Vám připomene oblíbený seriál.

Mario Rain Race

28.8.2013
65%
Hra - Mario Rain Race
Video se načítá
Závodní hry se mohou inspirovat i herní sérií Mario. Ve hře Mario Rain Race se vžijete do pozice Maria a musíte v nehostinném počasí porazit všechny protivníky. Závodí se na čtyřkolkách, které si dokáží poradit s bahnitým terénem. V kariéře je cílem porážet všechny všechny protivníky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.