Vojenské

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video se načítá
Comando 2 je šílená střílečka, ve které se určitě vyřádíte. Hrajte za chlapíka, který vypadá jako John Rambo a ničeho se nebojí. Vyberte si před hrou zbraně, pod skoro každým písmenem něco najdete. Jste vysazeni přímo do bitevního pole plného nepřátel. Koste jednoho po druhém, ničte vozidla, tanky.…

Army Driver

13.5.2022
85%
Hra - Army Driver
Zábavná hra, ve které se snažíte pomocí šipek dostat co nejdále a přitom sbírat co nejvíce mincí, které vám umožní vylepšení vašeho auta.

Funny Battle Simulator

27.12.2021
85%
Hra - Funny Battle Simulator
Povedená hra, ve které musíte zničit nepřátelské vojsko. Toho docítíle tak, že postavíte silnější vojsko. To si však často dělá, co chce. Je tedy jen na vás, jak se s tímto problémem dokážete vypořádat.

Sniper Strike

26.1.2023
80%
Hra - Sniper Strike
Video se načítá
Hra - Princess Military Fashion
Pomozte krásným princeznám s výběrem vhodného vojenského outfitu na přehlídku, která se koná již za pár hodin. Jednotlivé princezny potřebují vypadat jako slušné vojačky. Vaším úkolem je pomoci princeznám s výběrem armádního oblečení.

Battle Gear 2.5

16.1.2013
79%
Hra - Battle Gear 2.5
Video se načítá
Válečná hra, ve které se snažíte dobít celý svět. Může se Vám to však podařit jen za pomoci spojenců a hlavně silného zbraňového arsenálu. Proto si ze začátku vybírejte slabší státy a útočte na ně.

Carveola Files

15.12.2012
75%
Hra - Carveola Files
Video se načítá
Udržte válečnou linii a zabraňte nepřátelům proniknout přes barikádu ve strategické hře Carveola Files. To jakou obrannou strategii zvolíte bude záviset pouze na vás a vojenských jednotek, které se rozhodnete nakoupit.

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video se načítá
Vydejte se do boje proti hordě ozbrojených prasat v akční logické hře Kamikaze Pigs. V každém kole bude vaším úkolem správným odpálením nálože způsobit řetězovou reakci, která postupně zlikviduje nepřátele. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, která vám poslouží na nákup nezbytných…

Frontline Defense 2

23.3.2012
70%
Hra - Frontline Defense 2
Video se načítá
Braňte své pozice a hlavně vchod do své pevnosti před nájezdy nepřátel ve výborné tower defense hře s válečnou tématikou. Rozmístěte co nejlépe své palebné věže a nenechte projít žádného nepřátelského vojáka. Za zabité nepřátele získáte body k nákupu dalších obranných prvků.

Commando

21.3.2013
69%
Hra - Commando
Video se načítá
Commando je akční střílečka, ve které se s vojákem speciálních jednotek vydáte do boje proti nepřátelské armádě. Bojovat budete proti pěšcům, stíhačkám a dokonce i tankům. Naštěstí však máte k dispozici široký arzenál zbraní, díky kterému můžete zvítězit.

Stalingrad

5.2.2013
68%
Hra - Stalingrad
Video se načítá
V téhle tower defense hře budete mít za úkol bránit město Stalingrad. K dispozici budete mít dělostřelectvo, bunkry, kulomety nebo protiletadlová děla. Vše můžete navíc vylepšovat.

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video se načítá
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát přenese doprostřed bojové zóny plné ozbrojených vojáků a vybuchujících granátů. Abyste zůstali naživu, je potřeba být nejen rychlý, ale i využít všechny útoky, které máte k dispozici. Podaří se vám zvítězit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.