Vojenské

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video se načítá
Comando 2 je šílená střílečka, ve které se určitě vyřádíte. Hrajte za chlapíka, který vypadá jako John Rambo a ničeho se nebojí. Vyberte si před hrou zbraně, pod skoro každým písmenem něco najdete. Jste vysazeni přímo do bitevního pole plného nepřátel. Koste jednoho po druhém, ničte vozidla, tanky.…

Battle Gear 2.5

16.1.2013
79%
Hra - Battle Gear 2.5
Video se načítá
Válečná hra, ve které se snažíte dobít celý svět. Může se Vám to však podařit jen za pomoci spojenců a hlavně silného zbraňového arsenálu. Proto si ze začátku vybírejte slabší státy a útočte na ně.

Carveola Files

15.12.2012
75%
Hra - Carveola Files
Video se načítá
Udržte válečnou linii a zabraňte nepřátelům proniknout přes barikádu ve strategické hře Carveola Files. To jakou obrannou strategii zvolíte bude záviset pouze na vás a vojenských jednotek, které se rozhodnete nakoupit.

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video se načítá
Vydejte se do boje proti hordě ozbrojených prasat v akční logické hře Kamikaze Pigs. V každém kole bude vaším úkolem správným odpálením nálože způsobit řetězovou reakci, která postupně zlikviduje nepřátele. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, která vám poslouží na nákup nezbytných…

Frontline Defense 2

23.3.2012
70%
Hra - Frontline Defense 2
Video se načítá
Braňte své pozice a hlavně vchod do své pevnosti před nájezdy nepřátel ve výborné tower defense hře s válečnou tématikou. Rozmístěte co nejlépe své palebné věže a nenechte projít žádného nepřátelského vojáka. Za zabité nepřátele získáte body k nákupu dalších obranných prvků.

Commando

21.3.2013
69%
Hra - Commando
Video se načítá
Commando je akční střílečka, ve které se s vojákem speciálních jednotek vydáte do boje proti nepřátelské armádě. Bojovat budete proti pěšcům, stíhačkám a dokonce i tankům. Naštěstí však máte k dispozici široký arzenál zbraní, díky kterému můžete zvítězit.

Stalingrad

5.2.2013
68%
Hra - Stalingrad
Video se načítá
V téhle tower defense hře budete mít za úkol bránit město Stalingrad. K dispozici budete mít dělostřelectvo, bunkry, kulomety nebo protiletadlová děla. Vše můžete navíc vylepšovat.

Gi Joe Grizzly Tank

28.2.2013
68%
Hra - Gi Joe Grizzly Tank
Video se načítá
Výborná hra, ve které ovládáte moderní tank. Vaším úkolem bude zlikvidovat v každém sektoru všechny nepřátele. Sice se pohybujete mezi budovami, avšak ty je možné prostřelit skrz naskrz.

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video se načítá
Ultimate Army je velmi zábavná strategie, ve které musíte obsadit neutrální a nepřátelská stanoviště. Nepřítel se snaží udělat totéž, takže musíte být rychlejší než on. Na konci každého levelu si budete moci koupit vylepšení nebo jednotky.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video se načítá
Nepřátelé se snaží zničit tvé království, což nemůžeš nechat jen tak. Buduješ velikou armádu a kupuješ nové jednotky, aby byly účinější proti různým druhům nepřátel. Nejdůležitější v této hře je ale to, jakým způsobem uspořádáš jednotlivé vojáky, abys získala taktickou výhodu.

Warfare 1917

23.5.2011
66%
Hra - Warfare 1917
Video se načítá
Vyzkoušejte si, jak probíhal první světová válka v zákopech. Dostali jste se do vedení armády a vašim úkolem je dobýt nepřátelské zákopy. Využívejte správně taktiky, sledujte morálku vojáků a vymýšlejte nejvhodnější strategie. Warfare 1917 je prostě velmi povedená strategická onlinovka.

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video se načítá
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát přenese doprostřed bojové zóny plné ozbrojených vojáků a vybuchujících granátů. Abyste zůstali naživu, je potřeba být nejen rychlý, ale i využít všechny útoky, které máte k dispozici. Podaří se vám zvítězit?

Shadez

23.5.2011
65%
Hra - Shadez
Video se načítá
Veďte své vojsko k vítězství. V této hře se dostanete na pozici velitele armády a vaším úkolem je starat se o to, abyste se svými vojáky dobili co nejvíce nepřátelského území a nepřišli o žádné svoje. Zpočátku můžete používat pouze jeden typ jednotek, na vyšších úrovních ovšem dostanete k dispozici…

Colony

26.7.2012
65%
Hra - Colony
Video se načítá
Colony je perfektně zpracovaná vojenská strategie, ve které budete mít za úkol vybudovat mocnou základnu schopnou produkovat mnoho vojenských jednotek a tak zničit nepřítele. Hra má tři módy - kampaň, rychlá hra a multiplayer.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.