Vojenské

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video se načítá
Comando 2 je šílená střílečka, ve které se určitě vyřádíte. Hrajte za chlapíka, který vypadá jako John Rambo a ničeho se nebojí. Vyberte si před hrou zbraně, pod skoro každým písmenem něco najdete. Jste vysazeni přímo do bitevního pole plného nepřátel. Koste jednoho po druhém, ničte vozidla, tanky.…
Hra - Princess Military Fashion
Pomozte krásným princeznám s výběrem vhodného vojenského outfitu na přehlídku, která se koná již za pár hodin. Jednotlivé princezny potřebují vypadat jako slušné vojačky. Vaším úkolem je pomoci princeznám s výběrem armádního oblečení.

Battle Gear 2.5

16.1.2013
79%
Hra - Battle Gear 2.5
Video se načítá
Válečná hra, ve které se snažíte dobít celý svět. Může se Vám to však podařit jen za pomoci spojenců a hlavně silného zbraňového arsenálu. Proto si ze začátku vybírejte slabší státy a útočte na ně.

Carveola Files

15.12.2012
75%
Hra - Carveola Files
Video se načítá
Udržte válečnou linii a zabraňte nepřátelům proniknout přes barikádu ve strategické hře Carveola Files. To jakou obrannou strategii zvolíte bude záviset pouze na vás a vojenských jednotek, které se rozhodnete nakoupit.

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video se načítá
Vydejte se do boje proti hordě ozbrojených prasat v akční logické hře Kamikaze Pigs. V každém kole bude vaším úkolem správným odpálením nálože způsobit řetězovou reakci, která postupně zlikviduje nepřátele. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, která vám poslouží na nákup nezbytných…

Frontline Defense 2

23.3.2012
70%
Hra - Frontline Defense 2
Video se načítá
Braňte své pozice a hlavně vchod do své pevnosti před nájezdy nepřátel ve výborné tower defense hře s válečnou tématikou. Rozmístěte co nejlépe své palebné věže a nenechte projít žádného nepřátelského vojáka. Za zabité nepřátele získáte body k nákupu dalších obranných prvků.

Commando

21.3.2013
69%
Hra - Commando
Video se načítá
Commando je akční střílečka, ve které se s vojákem speciálních jednotek vydáte do boje proti nepřátelské armádě. Bojovat budete proti pěšcům, stíhačkám a dokonce i tankům. Naštěstí však máte k dispozici široký arzenál zbraní, díky kterému můžete zvítězit.

Stalingrad

5.2.2013
68%
Hra - Stalingrad
Video se načítá
V téhle tower defense hře budete mít za úkol bránit město Stalingrad. K dispozici budete mít dělostřelectvo, bunkry, kulomety nebo protiletadlová děla. Vše můžete navíc vylepšovat.

Gi Joe Grizzly Tank

28.2.2013
68%
Hra - Gi Joe Grizzly Tank
Video se načítá
Výborná hra, ve které ovládáte moderní tank. Vaším úkolem bude zlikvidovat v každém sektoru všechny nepřátele. Sice se pohybujete mezi budovami, avšak ty je možné prostřelit skrz naskrz.

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video se načítá
Ultimate Army je velmi zábavná strategie, ve které musíte obsadit neutrální a nepřátelská stanoviště. Nepřítel se snaží udělat totéž, takže musíte být rychlejší než on. Na konci každého levelu si budete moci koupit vylepšení nebo jednotky.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video se načítá
Nepřátelé se snaží zničit tvé království, což nemůžeš nechat jen tak. Buduješ velikou armádu a kupuješ nové jednotky, aby byly účinější proti různým druhům nepřátel. Nejdůležitější v této hře je ale to, jakým způsobem uspořádáš jednotlivé vojáky, abys získala taktickou výhodu.

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video se načítá
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát přenese doprostřed bojové zóny plné ozbrojených vojáků a vybuchujících granátů. Abyste zůstali naživu, je potřeba být nejen rychlý, ale i využít všechny útoky, které máte k dispozici. Podaří se vám zvítězit?

Warfare 1917

23.5.2011
66%
Hra - Warfare 1917
Video se načítá
Vyzkoušejte si, jak probíhal první světová válka v zákopech. Dostali jste se do vedení armády a vašim úkolem je dobýt nepřátelské zákopy. Využívejte správně taktiky, sledujte morálku vojáků a vymýšlejte nejvhodnější strategie. Warfare 1917 je prostě velmi povedená strategická onlinovka.

Shadez

23.5.2011
65%
Hra - Shadez
Video se načítá
Veďte své vojsko k vítězství. V této hře se dostanete na pozici velitele armády a vaším úkolem je starat se o to, abyste se svými vojáky dobili co nejvíce nepřátelského území a nepřišli o žádné svoje. Zpočátku můžete používat pouze jeden typ jednotek, na vyšších úrovních ovšem dostanete k dispozici…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.