Řetězové reakce

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Geometry Neon Dash Rainbow
Rychlá hra, ve které musíte překonat všechny překážky a dostat se do cíle dříve, než vás zničí některá z překážek. Dokážete to?

Kingdom Reaction

2.9.2013
81%
Hra - Kingdom Reaction
Video se načítá
V této postřehovce budete bránit váš hrad, který vám obsadili neznámý vetřelci. Klikejte na hlavy nebo různé předměty jako třeba láhve. Dávejte pozor, abyste netrefili princeznu (až na jeden level). Používejte flašky vína nebo láhve s kyselinou, abyste napáchali co nejvíce škod, vlevo nahoře máte…

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všechny zombie příšery číhající na tebe v každém levelu. K tomu si můžeš dopomoci prakem, který vystřeluje obrovské lebky. Důležité je sledovat dráhu lebky a podle toho se rozhodovat, kterou lebku jak vyhodíš.

Pumpkin Palava

28.5.2013
78%
Hra - Pumpkin Palava
Video se načítá
Máme tady oddechovku pro každého. Cílem hry je odpálit dýni tak, aby její semínka zasáhla co nejvíce objektů. Takže je dobré vyčkávat na správný okamžik. Hra není omezena životy, takže když nesplníte daný limit, tak ztratíte pár bodů. Máte na to projít všech 12 levelů a udělat rekord?

Candy Chain

5.4.2017
77%
Hra - Candy Chain
Video se načítá
Podaří se vám vytvořit takovou řetězovou reakci, která pohltí všechny sladkosti? Čím více sladkostí dokážete rozbít, tím více získáte na konci levelu hvězdiček.

Flying CandyHra s oceněním

14.5.2012
76%
Hra - Flying Candy
Video se načítá
Ve hře Flying Candy bude vaším úkolem vyvolat co nejsilnější řetězovou reakci za pomoci jediného výbuchu. Snažte se posbírat co největší množství cukrovinek, které vám poslouží na nákup upgradů. Použitím různých bomb můžete vyvolat silnější reakci.

Rainbow Stars

15.5.2014
76%
Hra - Rainbow Stars
Video se načítá
Rainbow stars je zábavná řetězovka, která pobaví starší, ale i ty mladší. Jde o to jednou se správně trefit do hvězdičky, aby svým výbuchem natahala další a další. Každé kolo je limitované počtem zničených hvězd, ale když ho nedodržíte, tak se nic neděje, protože máte ještě 3 životy k dobru.

Chain Reaction Shooter

17.3.2015
75%
Hra - Chain Reaction Shooter
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem nastřílet kuličky podle barvy do shluku kuliček. Také můžete využít i zdi, od kterých se kuličky odrážejí. Jakmile ji nedopravíte do shluku tak přicházíte o život. Zvládnete se dostat do posledního levelu?

Flower Reaction

9.5.2014
75%
Hra - Flower Reaction
Video se načítá
Jestli máte rádi řetězovky, tak tohle je hra přímo pro Vás! Flower Reaction je klasická řetězovka, na které není nic složitého. Máte pole plné poletujících květin a máte za úkol trefit jednu kytičku, která je v chumlu dalších. Máte na to nahrát více jak 1000 bodů?

Nuclear ReactionHra na skóreHra o medaile

31.7.2014
74%
Hra - Nuclear Reaction
Video se načítá
Máme tu opět další skvělou hru, ve které musíte pomocí řetězové reakce spojovat zelené tečky. Dávejte si pozor na tečky červené, které spojit nesmíte!

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video se načítá
Vydejte se do boje proti hordě ozbrojených prasat v akční logické hře Kamikaze Pigs. V každém kole bude vaším úkolem správným odpálením nálože způsobit řetězovou reakci, která postupně zlikviduje nepřátele. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, která vám poslouží na nákup nezbytných…

Chain ReactionHra na skóreHra o medaile

4.6.2014
72%
Hra - Chain Reaction
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které jde hlavně o řetězovou reakci co nejvíce molekul. Vždy si vyberete jednu molekulu, na kterou kliknete a počkáte, kolik reakcí se vám povede. Výsledek můžete následně uložit.

Chain Reaction HTML5

20.7.2016
70%
Hra - Chain Reaction HTML5
Video se načítá
Další parádní hra, ve které budete spojovat letící kuličky pomocí řetězové reakce. V každém kole máte omezený počet pokusů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.