Angry Birds

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Angry Birds SpaceNÁŠ TIP

16.7.2013
99%
Hra - Angry Birds Space
Video se načítá
Jistě každý z vás zná hru Angry Birds, tak se podržte. Máme tu pro vás další díl, až přímo z vesmíru. Hra se ovládá pořád stejně, myší natáhněte prak a nasměrujte trajektorii letu tak, aby nejlépe sundala všechny příšerky najednou. Za to potom dostanete maximální počet hvězdiček na level. Hra má…

Angry Birds Cannon 3

24.10.2013
91%
Hra - Angry Birds Cannon 3
Video se načítá
Určitě každý z vás hrál Angry Birds, přinášíme vám další díl, ve kterém tentokrát budete sbírat zamilované samičky. Pro ty z vás co nikdy hru nehráli tak se ovládá pouze myší. Klikněte na prak a pohybem myši ho natáhněte tam, kam chcete a pusťte levé tlačítko. Vyřešíte všechny levely?

Jewel and Crazy Birds

28.11.2019
90%
Hra - Jewel and Crazy Birds
V této logické hře na tebe čeká celkem 30 úrovní, ve kterých je tvým úkolem pomoci zpět hranatým Angry Birds dostat se zpět do jejich hnízda.

Angry Birds RIO

28.4.2012
89%
Hra - Angry Birds RIO
Video se načítá
Angry Birds, neboli naštvané ptáky můžete znát z populárních videoher a her na mobilních počítačích. Tentokrát se tito sympaťáci vydali až do Ria a chtějí vysvobodit všechny uvězněné ptáky z jejich klecí. Vy musíte ptáka vždycky dobře zamířit a vystřelit tak, aby se mu podařilo zničit všechny klece.

Angry Birds

5.4.2012
87%
Hra - Angry Birds
Video se načítá
Užijte si super logickou hru s naštvanými ptáky v hlavních rolích. Ty budete vystřelovat katapultem na improvizovaná obydlí malých prasátek. Podaří se Vám v každém levelu jen za 4 pokusy dostat naštvané ptáky až k prasátkům?

Birdy Trick

22.5.2021
85%
Hra - Birdy Trick
V této hře budete muset doletět co nejdále s vaším ptáčkem, kterého ovládáte pomocí klikání levého tlačítka myši. Sbírejte ostatní ptáčky a hvězdy, za které si poté můžete kupovat nové vzhledy vašeho ptáčka.

Pichon: The Bouncy Bird

16.3.2021
85%
Hra - Pichon: The Bouncy Bird
Vynikající hra, ve které musíte najít všechny diamanty a poté utéct do cíle a to před vypršením časového limitu. Cílem každého kola je získat maximální počet hvězd v co nejnižším čase. Tak vzhůru do toho.

Mango Piggy Piggy Farm

17.3.2020
85%
Hra - Mango Piggy Piggy Farm
V této roztomilé logické hříčce musíš ovládat hladové prasátko, které má moc rádo ovoce jménem mango. Kliknutím a podržením na prasátku namíříš správnou trajektorii a poté jej vypusť, aby mohlo chytit všechna manga na hracím poli. Dokážeš posbírat všechno ovoce v co nejmenším počtu pokusů?

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video se načítá
Zkuste zničit vše co budete mít v cestě na co nejméně papoušků. Myslíte, že to zvládnete?

Angry Birds Crazy Racing

29.6.2014
81%
Hra - Angry Birds Crazy Racing
Video se načítá
Angry Birds jsou zpět a chtějí závodit! Vaším úkolem bude jim pomoci vyhrát každý závod. Vyhýbejte se překážkám a ničte po cestě zlá prasátka. Dávejte pozor na náročný terén, protože jakmile otočíte váš povoz na střechu tak musíte začít znova.

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všechny zombie příšery číhající na tebe v každém levelu. K tomu si můžeš dopomoci prakem, který vystřeluje obrovské lebky. Důležité je sledovat dráhu lebky a podle toho se rozhodovat, kterou lebku jak vyhodíš.

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video se načítá
V této hře přichází lehká obměna Angry Birds. Dokážete si poradit se zničením nepřátelských základem, kde jsou ukryta prasata? Každý z Vašich ptáků má speciální schopnosti, které se budou během hry jistě velmi hodit.

Angry Birds Ice Cream

19.11.2012
80%
Hra - Angry Birds Ice Cream
Video se načítá
Oblíbení "naštvaní ptáci" přicházejí v další své verzi. Tentokrát budete vystřelovat tyto opeřence a jejich pomocí trefovat zmrzliny na nebi. Za každou zasaženo zmrzlinu dostanete body a pro postup do následujícího levelu potřebujete vždy určitý minimální počet bodů. Plánujte své hody i s ohledem na…
Hra - Angry Birds Special Cannon
Video se načítá
Zahraj si další hru s Angry birds! Střílej malé červené naštvané ptáčky na zelená prasátka a další nestvůry. Čím méněkrát vystřelíš, tím lépe. Vydej se za novými koly se speciálním kanónem!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.