Angry Birds

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Angry Birds SpaceNÁŠ TIP

16.7.2013
99%
Hra - Angry Birds Space
Video se načítá
Jistě každý z vás zná hru Angry Birds, tak se podržte. Máme tu pro vás další díl, až přímo z vesmíru. Hra se ovládá pořád stejně, myší natáhněte prak a nasměrujte trajektorii letu tak, aby nejlépe sundala všechny příšerky najednou. Za to potom dostanete maximální počet hvězdiček na level. Hra má…

Angry Birds Cannon 3

24.10.2013
91%
Hra - Angry Birds Cannon 3
Video se načítá
Určitě každý z vás hrál Angry Birds, přinášíme vám další díl, ve kterém tentokrát budete sbírat zamilované samičky. Pro ty z vás co nikdy hru nehráli tak se ovládá pouze myší. Klikněte na prak a pohybem myši ho natáhněte tam, kam chcete a pusťte levé tlačítko. Vyřešíte všechny levely?

Jewel and Crazy Birds

28.11.2019
90%
Hra - Jewel and Crazy Birds
V této logické hře na tebe čeká celkem 30 úrovní, ve kterých je tvým úkolem pomoci zpět hranatým Angry Birds dostat se zpět do jejich hnízda.

Angry Birds RIO

28.4.2012
89%
Hra - Angry Birds RIO
Video se načítá
Angry Birds, neboli naštvané ptáky můžete znát z populárních videoher a her na mobilních počítačích. Tentokrát se tito sympaťáci vydali až do Ria a chtějí vysvobodit všechny uvězněné ptáky z jejich klecí. Vy musíte ptáka vždycky dobře zamířit a vystřelit tak, aby se mu podařilo zničit všechny klece.

Angry Birds

5.4.2012
87%
Hra - Angry Birds
Video se načítá
Užijte si super logickou hru s naštvanými ptáky v hlavních rolích. Ty budete vystřelovat katapultem na improvizovaná obydlí malých prasátek. Podaří se Vám v každém levelu jen za 4 pokusy dostat naštvané ptáky až k prasátkům?

Birdy Trick

22.5.2021
85%
Hra - Birdy Trick
V této hře budete muset doletět co nejdále s vaším ptáčkem, kterého ovládáte pomocí klikání levého tlačítka myši. Sbírejte ostatní ptáčky a hvězdy, za které si poté můžete kupovat nové vzhledy vašeho ptáčka.

Pichon: The Bouncy Bird

16.3.2021
85%
Hra - Pichon: The Bouncy Bird
Vynikající hra, ve které musíte najít všechny diamanty a poté utéct do cíle a to před vypršením časového limitu. Cílem každého kola je získat maximální počet hvězd v co nejnižším čase. Tak vzhůru do toho.

Mango Piggy Piggy Farm

17.3.2020
85%
Hra - Mango Piggy Piggy Farm
V této roztomilé logické hříčce musíš ovládat hladové prasátko, které má moc rádo ovoce jménem mango. Kliknutím a podržením na prasátku namíříš správnou trajektorii a poté jej vypusť, aby mohlo chytit všechna manga na hracím poli. Dokážeš posbírat všechno ovoce v co nejmenším počtu pokusů?

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video se načítá
Zkuste zničit vše co budete mít v cestě na co nejméně papoušků. Myslíte, že to zvládnete?

Angry Birds Crazy Racing

29.6.2014
81%
Hra - Angry Birds Crazy Racing
Video se načítá
Angry Birds jsou zpět a chtějí závodit! Vaším úkolem bude jim pomoci vyhrát každý závod. Vyhýbejte se překážkám a ničte po cestě zlá prasátka. Dávejte pozor na náročný terén, protože jakmile otočíte váš povoz na střechu tak musíte začít znova.

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všechny zombie příšery číhající na tebe v každém levelu. K tomu si můžeš dopomoci prakem, který vystřeluje obrovské lebky. Důležité je sledovat dráhu lebky a podle toho se rozhodovat, kterou lebku jak vyhodíš.

Rolling Angry Birds

20.5.2014
80%
Hra - Rolling Angry Birds
Video se načítá
V této hře budete potřebovat velkou přesnost a trpělivost. Váš úkol je jasný, vysbírejte všechny růže a dostaňte ptáčka až k srdíčku. Vyrovnávejte plochu a snažte se, aby se nezranil o nějakou z pastí nebo aby vám neuletěl.

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video se načítá
V této hře přichází lehká obměna Angry Birds. Dokážete si poradit se zničením nepřátelských základem, kde jsou ukryta prasata? Každý z Vašich ptáků má speciální schopnosti, které se budou během hry jistě velmi hodit.

Angry Birds Ice Cream

19.11.2012
80%
Hra - Angry Birds Ice Cream
Video se načítá
Oblíbení "naštvaní ptáci" přicházejí v další své verzi. Tentokrát budete vystřelovat tyto opeřence a jejich pomocí trefovat zmrzliny na nebi. Za každou zasaženo zmrzlinu dostanete body a pro postup do následujícího levelu potřebujete vždy určitý minimální počet bodů. Plánujte své hody i s ohledem na…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.