Hry s oceněním

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Papa's Taco Mia!Hra s oceněním

30.5.2011
95%
Hra - Papa's Taco Mia!
Video se načítá
Staňte se majitelem Taco restaurace a starejte se o své zákazníky. Na starost máte celou restaurace, tedy obsluhu i kuchyň. V daném čase musíte stíhat připravit svým zákazníkům vybraná jídla, tak aby byli spokojeni a zaplatili vám co nejvíce.

Red Ball 4Hra s oceněním

8.12.2012
91%
Hra - Red Ball 4
Video se načítá
Red Ball 4 je skvělá skákačka, ve které bude vaším úkol dopravit červeného smajlíka na konec každého levelu. Zdolávejte četné překážky, posbírejte co nejvíce hvězdiček a vyhněte se všem nepřátelům. Dokážete se dostat až k samotnému bossovi?

Fling a ThingHra s oceněním

19.5.2012
89%
Hra - Fling a Thing
Video se načítá
Vystřelte do vzduchu malé létající stvoření a posbírejte všechny bubliny v oddechovce Fling a Thing. K dispozici je i množství bonusů, které vám pomohou bubliny přilákat nebo vám přidají další body na vystřelování. Pokuste se dostat co nejvýše a nasbírat co nejvíce bodů. Hra může mít problém s…

Hanger 2Hra s oceněním

3.11.2011
88%
Hra - Hanger 2
Video se načítá
Povedená onlinovky, u které určitě strávíte spoustu času. Co je jejím cílem? V každém levelu musíte dostat panáčka až do cíle a to pouze pomocí lan, kterými se přichytává na strop. Cestou byste ho měli co nejméně zranit a k tomu, abyste se dostali do cíle byste měli použít minimum lan.

Totally spies miseHra s oceněním

4.4.2012
88%
Hra - Totally spies mise
Video se načítá
Vydejte se na misi společně s agentkou Totally spies. Překonejte všechny překážky a dorazte do cíle. Budete muset použít všechno své umění jako jsou skoky a správně načasované kopy.

BioGemsHra s oceněním

17.3.2013
88%
Hra - BioGems
Video se načítá
Pěkně zpracovaná hra, ve které musíte zničit nepřátelská monstra! S nepřáteli se vždy utkáte v logické spojovačce, ve které vybíráte, co uděláte. Když tedy spojíte 3 zelené kameny, tak Vám to doplní život nebo žluté zase energii.

PupzzleHra s oceněním

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video se načítá
Pupzzle je logická hra pro nejmenší, ve které bude vaším úkolem pomoci malému smutnému pejskovi. Rozveselíte ho tím, že mu budete pomáhat v jednotlivých kolech. Kola které se ve hře nachází jsou z praktického života. Abyste kolo prošli musíte používat nejen mozek, ale i správný postup. Dokážete…

Samurai FruitHra s oceněním

26.9.2013
79%
Hra - Samurai Fruit
Video se načítá
Samurai Fruit je velmi rychlá postřehová hra, ve které je tvým úkolem přeseknout všechno ovoce, které lítá nahoru. Za každé ztracené ovoce máš ale život dolů, tak si dej pozor, aby ti nic neuteklo! Povede se ti získat co nejvyšší skóre?

Demolition MathHra s oceněním

26.1.2014
79%
Hra - Demolition Math
Video se načítá
Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které budete počítat jako ďábel. Stačí zadat správný výsledek a odpálit nálož, dokud nezbyde ani jeden příklad. Podaří se vám dostat co nejdále a zapsat si tak to nejlepší skóre?

Flying CandyHra s oceněním

14.5.2012
76%
Hra - Flying Candy
Video se načítá
Ve hře Flying Candy bude vaším úkolem vyvolat co nejsilnější řetězovou reakci za pomoci jediného výbuchu. Snažte se posbírat co největší množství cukrovinek, které vám poslouží na nákup upgradů. Použitím různých bomb můžete vyvolat silnější reakci.

Heroic AntsHra s oceněním

22.5.2012
76%
Hra - Heroic Ants
Video se načítá
Zahrajte si skvělou oddechovku Heroic Ants, ve které bude vaším úkolem pomoci malému mravenci doletět co nejdál. Za pomoci katapultu sestrojeného z listu musíte mravence vystřelit do vzduchu, přičemž nastavit můžete výšku i směr vystřelení. Nezapomeňte využívat různé herní prvky, které vám mohou…

Jungle Jumbo JumpHra s oceněním

12.5.2012
75%
Hra - Jungle Jumbo Jump
Video se načítá
Ve hře Jungle Jumbo Jump, která dokonale ověří váš postřeh si zalétáte se stvořením jménem Niko. Vaším úkolem bude ve vzduchu posbírat co nejvíce ovoce, které vás vynese stále výš a výš. Navíc kromě ovoce můžete natrefit i na rakety či motýly, které také zvyšují vaši rychlost.

Motley Mutant WormHra s oceněním

11.10.2012
76%
Hra - Motley Mutant Worm
Video se načítá
V této docela náročné hře bude Vašim úkolem sníst s housenkou ovoce. Konkrétně vždy tři stejné ovoce za sebou a to takové barvy, jako bude mít její hlavička. Housenku povedete kam budete chtít pomocí mrkve, kterou si chce ukousnout. Musíte ji navnadit, ale nenechat ji si kousnout. Když Vám housenka…

The Crossword Game v1.0Hra s oceněním

17.2.2014
74%
Hra - The Crossword Game v1.0
Video se načítá
V této osmisměrce budete mít na levé straně zadaná slova, která musíte hledat. Hra je v angličtině, takže hledání slov může být někdy i obtížné. Podaří se vám co newjrychleji je všechny najít a zdolat všechny levely ve všech úrovních?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.