Letecké

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Airport Mania First Flight
Video se načítá
Staňte se dispečerem na letišti. V této návykové hře budete navádět na přistání roztomilá letadla, posílat je k terminálu pro nástup a výstup cestujících a znovu je odesílat na cestu. Zvláště v pokročilejších levelech, kdy přibudou letadla i jejich potřeby jako čerpání benzínu nebo opravy, budete…
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá
Zahrajte si i vy tuto hru, ve které budete ovládat draka, sbírat diamanty a vyhýbat se různým překážkám. Diamanty, které jsou ve hře mají různou sílu, například vám dodají rychlost nebo naopak zpomalí. Podaří se vám projít nejdelší úsek?

Jets Of War

13.5.2014
84%
Hra - Jets Of War
Video se načítá
Parádní hra, ve které si můžete vyzkoušet, jaké to je být pilotem ve stíhacím letounu. K dispozici budete mít dva odlišné modely a budete mít za úkol ubránit dvě ropné plošiny. K dispozici budete mít slušný arsenál zbraní.

Hanna in a Choppa 2

14.8.2013
84%
Hra - Hanna in a Choppa 2
Video se načítá
Druhý díl skvělé postřehové hry je zde! Tentokrát vám přináší mnohem více misí, protože se rozrostl i létající park slečny Hanny. Létat tak budete i s mimozemskou lodí, raketovým pohonem na zádech nebo s raketou.

Help Me Fly

21.10.2013
82%
Hra - Help Me Fly
Video se načítá
Cílem logické hry Help Me Fly je dostat elektrickou energii z baterky k malému letadélku. K vedení energie můžete využít všechny dostupné herní prvky, které je potřeba správně rozmístit na hrací plochu. Snažte se přitom posbírat všechny hvězdičky, abyste získali maximum bodů.

Starship Hunter 3DNÁŠ TIP

5.11.2012
80%
Hra - Starship Hunter 3D
Video se načítá
Staňte se pilotem bojového letounu a postavte se spoustě nepřátel, kteří na Vás budou z nebe útočit. Za sestřelená letadla dostanete vždy body, které Vám na konci úspěšné mise umožní nákup lepšího vybavení pro Váš stroj.

Happy Holiday

18.4.2016
79%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá
Lily a Lucy chtějí jít na dovolenou, aby zažili nová dobrodružství a vydělali si i nějaké peníze. Pomůžete jim při této cestě, aby si našetřili dost peněz a navštívili nejkrásnější kouty světa?

Astroflyer

24.7.2013
79%
Hra - Astroflyer
Video se načítá
V této postřehovce bude vaším hlavním cílem doletět a nenabourat pokud možno co nejdéle to půjde. Zdá se to být jednoduché, ale není. Každým levelem budou přibývat překážky, takže musíte být velmi opatrní. Máte pouze 5 životů. Snažte se vyhýbat všem objektům a pokuste se vysbírat co nejvíce…

Hanna in a Choppa

3.3.2014
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video se načítá
V této hře budete plnit různě složité úkoly a snažit se přitom nepoškodit vrtulník. Ten sice něco vydrží, ale když s ním praštíte o zem, tak se rozbije. Mezi úkoly, které budete plnit, pak patří přenášení objektů, otevírání dveří, úhybné manévry a spousty dalších.

Captain Nutty

6.11.2013
78%
Hra - Captain Nutty
Video se načítá
Vydejte se s létající veverkou na dobrodružnou cestu a pokuste se úspěšně zdolat všechny překážky a nástrahy. Důležité bude sbírat po cestě oříšky a mince, za které získáte body navíc a navíc vám poslouží na nákup nejrůznějších upgradů.

Unending Flight

29.9.2014
78%
Hra - Unending Flight
Video se načítá
Kromě toho, že si můžete letadlo navrhnout můžete s ním i létat. vaším úkolem je, aby jste se vyhnuli překážkám, které vám stojí v cestě. Podaří se vám zlomit rekord?

Fly Santa Christmas

16.12.2014
78%
Hra - Fly Santa Christmas
Video se načítá
V dnešní hře Santa rozváží dárky za pomoci svého letadla. Pomozte mu vyhnout se všem překážkám ve vzduchu. Za mince, které nasbíráte během letu si můžete koupit mnoho zajímavých vylepšení v obchodě.

Scooby-Doo! Fast & Fury

25.12.2014
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video se načítá
Zahrajte se s dvěma kamarády Shag a Scooby, kteří se rozhodli zalétat. Po výběru jednoho z nich bude vaším úkolem sesbírat co nejvíce bodů. Podaří se vám nad tím druhým vyhrát?

Air Traffic Chief

19.4.2016
77%
Hra - Air Traffic Chief
Video se načítá
Staňte se letovým dispečerem a postarejte se, aby byly všechny lety bezproblémové a šťastné. Vaším úkolem je, abyste jim vytyčili správnou trasu na přistání. Podaří se vám tuto práci vykonávat dobře?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.