Letecké

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Airport Mania First Flight
Video se načítá
Staňte se dispečerem na letišti. V této návykové hře budete navádět na přistání roztomilá letadla, posílat je k terminálu pro nástup a výstup cestujících a znovu je odesílat na cestu. Zvláště v pokročilejších levelech, kdy přibudou letadla i jejich potřeby jako čerpání benzínu nebo opravy, budete…
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá
Zahrajte si i vy tuto hru, ve které budete ovládat draka, sbírat diamanty a vyhýbat se různým překážkám. Diamanty, které jsou ve hře mají různou sílu, například vám dodají rychlost nebo naopak zpomalí. Podaří se vám projít nejdelší úsek?

Real Flight Simulator

3.12.2023
85%
Hra - Real Flight Simulator
Video se načítá
Hra - Airport Manager Adventure
Pohodová hra, při které budete udělovat povolení vašim zákazníkům, kteří se chtějí proletět. Dávejte razítka podle zemí, kam chtějí vaši zákazníci jet.

Jets Of War

13.5.2014
84%
Hra - Jets Of War
Video se načítá
Parádní hra, ve které si můžete vyzkoušet, jaké to je být pilotem ve stíhacím letounu. K dispozici budete mít dva odlišné modely a budete mít za úkol ubránit dvě ropné plošiny. K dispozici budete mít slušný arsenál zbraní.

Hanna in a Choppa 2

14.8.2013
84%
Hra - Hanna in a Choppa 2
Video se načítá
Druhý díl skvělé postřehové hry je zde! Tentokrát vám přináší mnohem více misí, protože se rozrostl i létající park slečny Hanny. Létat tak budete i s mimozemskou lodí, raketovým pohonem na zádech nebo s raketou.

Paper Flight

5.12.2022
82%
Hra - Paper Flight
Video se načítá

Help Me Fly

21.10.2013
82%
Hra - Help Me Fly
Video se načítá
Cílem logické hry Help Me Fly je dostat elektrickou energii z baterky k malému letadélku. K vedení energie můžete využít všechny dostupné herní prvky, které je potřeba správně rozmístit na hrací plochu. Snažte se přitom posbírat všechny hvězdičky, abyste získali maximum bodů.

Starship Hunter 3DNÁŠ TIP

5.11.2012
80%
Hra - Starship Hunter 3D
Video se načítá
Staňte se pilotem bojového letounu a postavte se spoustě nepřátel, kteří na Vás budou z nebe útočit. Za sestřelená letadla dostanete vždy body, které Vám na konci úspěšné mise umožní nákup lepšího vybavení pro Váš stroj.

Astroflyer

24.7.2013
79%
Hra - Astroflyer
Video se načítá
V této postřehovce bude vaším hlavním cílem doletět a nenabourat pokud možno co nejdéle to půjde. Zdá se to být jednoduché, ale není. Každým levelem budou přibývat překážky, takže musíte být velmi opatrní. Máte pouze 5 životů. Snažte se vyhýbat všem objektům a pokuste se vysbírat co nejvíce…

Happy Holiday

18.4.2016
79%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá
Lily a Lucy chtějí jít na dovolenou, aby zažili nová dobrodružství a vydělali si i nějaké peníze. Pomůžete jim při této cestě, aby si našetřili dost peněz a navštívili nejkrásnější kouty světa?

Hanna in a Choppa

3.3.2014
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video se načítá
V této hře budete plnit různě složité úkoly a snažit se přitom nepoškodit vrtulník. Ten sice něco vydrží, ale když s ním praštíte o zem, tak se rozbije. Mezi úkoly, které budete plnit, pak patří přenášení objektů, otevírání dveří, úhybné manévry a spousty dalších.

Captain Nutty

6.11.2013
78%
Hra - Captain Nutty
Video se načítá
Vydejte se s létající veverkou na dobrodružnou cestu a pokuste se úspěšně zdolat všechny překážky a nástrahy. Důležité bude sbírat po cestě oříšky a mince, za které získáte body navíc a navíc vám poslouží na nákup nejrůznějších upgradů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.