Taxi

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Ace Gangster Taxi

8.8.2013
72%
Hra - Ace Gangster Taxi
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete hrát za chlapíka, kterého požádá jeho dlouholetý kamarád, aby mu pomohl s jeho krachující taxi službou. Vše mu bylo zabaveno až na jedno taxi, které vám pronajme. Vaším úkolem bude jezdit po městě, nabírat a odvážet zákazníky pokud možno bez bouraček na dané…

Zombie Taxi 2

12.6.2012
67%
Hra - Zombie Taxi 2
Video se načítá
Zombie Taxi 2 je druhý díl akční hry, ve které je potřeba zachránit lidi z města, které zanedlouho kompletně zaplaví zombie. Odpadních kontejnerech lidí na bezpečná místa a přitom se snažte srazit co nejvíce zombie. Druhý díl této hry disponuje i několika novými auty a dalšími vylepšeními.

Zombie Taxi

31.5.2012
64%
Hra - Zombie Taxi
Video se načítá
Zombie Taxi je akční hra, ve které bude vašim cílem zachránit co nejvíce lidí z města napadeného zombie. Zombie zničíte tak, že je srazíte. Ohrožené lidi je třeba naložit do taxíku a odvést je na bezpečné místo. Nechybí ani několik vylepšení a velký výběr aut.

Sim TaxiHra na skóreHra o medaile

9.7.2014
62%
Hra - Sim Taxi
Video se načítá
Skvělá taxi hra, ve které můžete získat body do tabulky! Váš úkol je jednoduchý. Musíte nabrat zákazníka a dovézt ho co nejrychleji na místo určení.

Taxi Express

23.5.2015
40%
Hra - Taxi Express
Video se načítá
Sedni za volant taxi a pokus se dopravit klienta do cílového místa. Na cestě Tě čeká řada překážek, které mohou poškodit automobil, ale také způsobit zdravotní újmu cestujícím.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.