Plošinovky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Slimoban 2

6.5.2021
90%
Hra - Slimoban 2
V této hře musíte posbírat všechny mince v každém z mnoha připravených levelů a tím si tak zajistit postup do dalšího levelu. Pozor si však dejte na záludné hádanky a nestvůry, které se vás budou snažit zničit.

Mini Golf Funny

DNES
87%
Hra - Mini Golf Funny
Zábavný minigolf, ve kterém musíte dostat míček do jamky a přitom vše zvládnout dříve, než vám vyprší časový limit. Hru ovládáte myší.

Puppy Jump

28.11.2021
85%
Hra - Puppy Jump
V této hře musíte doskákat co nejvýše a přitom nespadnou dolů. Na vše máte časový limit, tak skákejte rychle.
Hra - Steve Adventurecraft Nether
Překonejte všechny překážky v zábavné adventuře na motiv slavné hry Minecraft a získejte titul nejlepšího skokana roku.

Santas Secret Gift

9.7.2021
85%
Hra - Santas Secret Gift
V této hře budete doručovat se Santou dárečky. Překonávejte překážky házením dárků a následnou teleportací k nim. Hru ovládáte šipkami a klávesou Z

Fireblob

7.7.2021
85%
Hra - Fireblob
Povedená hra, ve které je vaším úkolem překonat všechny překážky, které vás dělí od ohniště s dřevy, které musíte zapálit. Hru ovládáte šipkami.

Super Sandy World

1.7.2021
85%
Hra - Super Sandy World
Legendární Mario přichází v nové plošinovce, ve které je vaším úkolem překonat všechny překážky a dostat se ke své princezně. Dokážete to?

Pichon: The Bouncy Bird

16.3.2021
85%
Hra - Pichon: The Bouncy Bird
Vynikající hra, ve které musíte najít všechny diamanty a poté utéct do cíle a to před vypršením časového limitu. Cílem každého kola je získat maximální počet hvězd v co nejnižším čase. Tak vzhůru do toho.

Rhino Rush Stampede

16.1.2022
78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video se načítá
Vyzkoušejte si parádní hru, ve které se pokusíte s obrovským nosorožcem doběhnout, co nejdále to půjde. V cestě vám bude stát mnoho překážek, které musíte překonat skokem nebo probouráním. Sbírejte po cestě ovoce, abyste si mohli nakoupit vylepšení pro nosorožce.

Bread Pit 2

3.2.2021
70%
Hra - Bread Pit 2
Video se načítá
Vynikající logická hra, ve které bude vaším úkolem vyřešit hádanku pohyblivého chleba. Musíte se dostat do toustovače a přitom posbírat všechny mince, které na vás v dané úrovni čekají. Hru ovládáte myší.

Jak fungují hry Plošinovky

Tvým úkolem v plošinovkách je dostat se vždy z jednoho místa na druhé. U toho budeš muset často střílet protivníky, sbírat mince nebo plnit různé úkoly. Plošinovky jsou většinou postavené na skákacích nebo hopsacích hrách. A jelikož se jedná o arkádové hry, každý level bude těžší a těžší. V některých plošinovkách se setkáš s příběhem, u některých půjde spíše o obtížnost úkolů. Ať už je to jakkoliv, plošinovky ti zaručí zábavu na několik desítek minut nebo na několik hodin.

Nejlepší plošinovky

Jednou z nejznámějších plošinovek je už velmi stará hra Mario. My si ji připomeneme hrou Mario's Adventure, ve které budeš pomáhat Mariovi plnit nejrůznější úkoly. Další velmi povedenou plošinovkou je hra Money Movers Maker. Zde bude tvým úkolem pomoct dvěma lupičům krást peníze z nejrůznějších míst. Hra je hodně zaměřena na logiku a důvtip. Poslední zmíněnou hrou v kategorii plošinovek je velmi oblíbená hra Fireboy and Watergirl: Forest Temple. Tato hra je opět zaměřená na logiku a tvým úkolem bude vždy dostat ohnivého panáčka a vodní dívku do dveří k dalšímu dobrodružství.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.