Vězení

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Stealth Bound

24.7.2014
85%
Hra - Stealth Bound
Video se načítá
Vězení není vůbec hezké místo, proto se tento vězeň odhodlal k útěku. Vaším úkolem mu bude pomoci najít cestu ven. Musíte dávat pozor na stráže a alarm, který mohou spustit.

Escaping the Prison

10.7.2012
75%
Hra - Escaping the Prison
Video se načítá
Být zavřený ve vězení není žádná výhra. Naštěstí existuje hned několik způsobů, jak se dostat na svobodu. S pomocí zásilky, která vám došla na vaši celu se musíte pokusit o útěk. Celkově existují 3 různé způsoby, jak se vám to může podařit. Najdete je všechny?

Randys Jail Break

15.10.2012
68%
Hra - Randys Jail Break
Video se načítá
Dostat se s vězení vlastními silami je opravdu téměř nadlidský výkon. Ve hře Randys Jail Break se přesto o to pokusíte. Cesta za svobodu však vyžaduje bystrost a dobrý úsudek, takže musíte najít tu správnou kombinaci úkonů, které vaši postavu z vězení bezpečně dostanou.

Hobo Prison Brawl

4.3.2013
68%
Hra - Hobo Prison Brawl
Video se načítá
Známý rváč Hobo se dostal do vězení, což mu však rozhodně nebrání v tom, aby pokračoval se svým násilným chováním. Vaším úkolem bude Hobovi pomoci v likvidaci ostatních vězňů i samotných dozorců. Dokážete si však probít cestu pomezi desítky nepřátel?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.