Skate

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Uphill Rush 5

8.1.2013
90%
Hra - Uphill Rush 5
Video se načítá
Již 5 díl této oblíbené závodní pecky, ve které si můžete vybrat mnoho vozidel, se kterými se budete prohánět po vodním parku. Po cestě musíte sbírat bankovky a poklady, které Vám přinášejí body a provádět i různé triky ve vzduchu.

Freebord The Game

4.3.2014
87%
Hra - Freebord The Game
Video se načítá
Zahrajte si skvělou 3D hru, ve které si budete moci pořádně zajezdit na skejtu. Hra nabídne mnoho tratí, od těch nejlehčích až po velmi šílené s mnoha skoky a překážkami. Pokud nemáte moc zkušeností s ježděním, tak začněte od zelených úrovní, naučíte se skejt aspoň ovládat. Pak můžete přejít do…

Madpet Skateboader 2Hra na skóreHra o medaile

3.6.2013
86%
Hra - Madpet Skateboader 2
Video se načítá
Baví vás skateboardng? Ano? Tak tohle je hra určitě pro vás! Máme tu druhý díl zábavné hry Madpet Skateboarer. Vyberte si jednu ze 4 postav a ukažte co ve vás je. Překonávejte překážky na střechách nočního města. Provádějte triky, které svět ještě neviděl, slidujte zábradlí a další různé triky. Když…
Hra - Cookies A Walk In The Wood
Video se načítá
Zahrajte si za sušenku, která umí jezdit na skateboardu. Vaším úkolem bude zdolávat náročné překážky a ničit nepřátelé, kteří vám budou bránit v cestě. Sbírejte květiny a jahody, kterými budete moci ničit nepřátelé. Čím déle držíte skok, tím déle letíte, když zmáčknete po druhé tak skočíte znovu. Je…

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video se načítá
Zkuste si, jaké to je jezdit na skateboardu. V této hře to nebude žádný problém. Užijte si super grafiku a náročné tratě, které vás pobaví. Podaří se vám pokaždé zvítězit?

Nesquik Quest

11.6.2013
80%
Hra - Nesquik Quest
Video se načítá
Sympatický zajíček Neskquik si v této hře chce vyjet na skateboardu. Má ale problém s cestou - je plná nebezpečných nástrah, díky kterým může spadnout. Dokážete mu všechny překážky odstranit z cesty dřív než k nim dojede a spadne?

Skatelander

10.6.2016
79%
Hra - Skatelander
Video se načítá
Kdo má rád dobré výzvy tak si jistě užije i tuto hru, kde bude vaším úkolem se dostat co nejdále to jen půjde. Sbírejte peníze a používejte triky, které vám pomohou se dostat daleko.

All Star Skate ParkHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
78%
Hra - All Star Skate Park
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde se budete na skateboardu prohánět po U rampě. Vyberete si jednu ze dvou postaviček a následně se budete snažit získat nejvyšší počet bodů. Hra má 3 kola, která jsou časově omezena.

Stuart Skateboard

21.3.2012
75%
Hra - Stuart Skateboard
Video se načítá
V této výborné hře je hlavním hrdinou oblíbený myšák Suart Little. Ten se tentokrát rozhodl jezdit na skateboardu. Nebude to mít ale tak jednoduché. V cestě mu stojí spousta nepříjemností jako jsou lavičky, louže a odpadky. Pomůžete mu je všechny šťastně překonat?

Sue s Skateboard

2.10.2013
72%
Hra - Sue s Skateboard
Video se načítá
Pro dívky, které mají rády skateboardy přichází hra Sue s Skateboard. Naše oblíbená Sue si v ní naskočí na skateboard a začne předvádět triky. Samozřejmě potřebuje Vaši pomoc, takže si připravte rychlé prsty, protože jí musíte v jednom místě rampy pomoci nabrat rychlost. Vždy musíte kliknout přesně,…

Street Sesh

28.4.2014
70%
Hra - Street Sesh
Video se načítá
Zábavná sportovní hra, to je Street Sesh. Po ulici se budete prohánět na skatebordu, vyhýbat se dopravě a různým překážkám. Navíc budete dělat triky a získávat za ně body.
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video se načítá
Zajezděte si s Tazem na skejtu a získejte body do tabulky! Triky děláte pomocí šipek a mezerníku. Za získané body se vám odemykají lepší skejty.

Tiny Hawk

29.7.2013
69%
Hra - Tiny Hawk
Video se načítá
V této hře se vžijete do role skejťáka, který si troufne na každou překážku. Cílem hry je za co nejkratší dobu vysbírat všechny jablka v poli. Skákejte, jezděte po zábradlí a po zdech sesbírejte naprosto vše. Ve hře je spousta levelů, které určitě hravě zvládnete.

Crazy Skater

11.9.2015
69%
Hra - Crazy Skater
Video se načítá
Pomozte Skater, aby se dostal do cíle, během cesty na vás čeká mnoho nástrah, které musíte zdolat. Podaří se vám to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.