Littlest Pet shop

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Petz Fashion

30.5.2011
96%
Hra - Petz Fashion
Video se načítá
Velmi povedená hra nejen pro holky. V této hře si vyberete některého domacího mazlíčka a připravíte ho na módní přehlídku. Musíte ho správně umýt, načesat a obléknout a na všechno máte jen několik minut. Poté se vydáte na samotnou přehlídku, kde musíte získat co nejvíce pozornosti.

Dog Hotel

15.8.2011
95%
Hra - Dog Hotel
Video se načítá
V této hře se stanete majitelkou hotelu, ale ne ledajakého. Jde totiž o hotel s pejsky, takže je vaším úkolem starat se o všechny psíky, kteří se k vám dostanou. Musíte o ně pečovat a starat se, aby měli všechno co potřebují. Za to jste potom náležitě odměněni a můžete projít do dalšího levelu.

Dog Hotel 2

12.1.2012
95%
Hra - Dog Hotel 2
Video se načítá
Pro všechny milovnice zvířátek a pejsků zvlášť je tady druhé pokračování oblíbené hry Dog Hotel, kde máte opět za úkol postarat se správně o svěřené pejsky. Musíte včas plnit všechny jejich přání a potřeby a dát si dobrý pozor, aby Vám neutekli. Procvičíte si svůj postřeh a určitě Vás tihle malí a…

Virtual Pet Game

6.7.2012
94%
Hra - Virtual Pet Game
Video se načítá
Postarejte se co nejlépe o roztomilou kočičku. Musíte ji včas krmit, mazlit se s ní, česat ji, bavit ji, postarat se aby měla dost pohybu a samozřejmě také čistit její bedýnku. Zvládnete to všechno tak, aby byla spokojená a neutekla Vám?

Lilly Kissing Pet Salon

15.8.2011
92%
Hra - Lilly Kissing Pet Salon
Video se načítá
Přestali vás bavit klasické líbací hry? Vyzkoušejte tuto onlinovku, která je jiná. Vaším úkolem je pomoct Lilly, která pracuje v salonu pro domácí mazlíčky, aby políbila svého přítele, který ji přijde navštívit. Kromě toho se ovšem musíte starat o domácí mazlíčky a dávat si pozor, aby vás neviděla…

My sweet dog

7.7.2011
88%
Hra - My sweet dog
Video se načítá
V této hře je vaším úkolem postarat se o štěňátko psíka. Musíte ho krmit, koupat, dávat mu napít a samozřejmě ho musíte někdy nechat i odpočinout. Musíte si ovšem dávat pozor, jakou činnost mu zrovna určíte, protože ne všechno se mu líbí. Podaří se vám tedy psíka správně vychovat?

Pet Fashion Contest

15.8.2011
77%
Hra - Pet Fashion Contest
Video se načítá
Ve hře Pet Fashion Contest se dostanete na módní přehlídku, ve které proti sobě soutěží pes a kočka. Vy se staráte o vizáž obou zvířátek. Vyberte jim to nejlepší oblečení, aby obě zvířátka získala co nejvíce bodů.

Pet Shop Caring

19.4.2012
75%
Hra - Pet Shop Caring
Video se načítá
Dokážete se včas postarat o všechny psy a kočky v obchodě se zvířaty? Plňte včas jejich přání, krmte je, nalévejte jim vodu nebo mléko, aby byla spokojená. Čím budou šťastnější, tím víc bodů dostanete a postoupíte do dalšího levelu, ale pozor na časový limit...

Cute Puppy

15.8.2011
73%
Hra - Cute Puppy
Video se načítá
Cute Puppy je povedená oblékací hra s pejskem. Můžete mu úplně změnit vzhled, vybrat mu oblečky, nasadit čepku nebo brýle. Slaďte ho, ať je co nejkrásnější a aby byl rád, tak mu můžete dát kostičku nebo balonek na hraní.

Asistent na farmě

15.8.2011
73%
Hra - Asistent na farmě
Video se načítá
V této hře se dostaneš do pozice asistenta na farmě s poníky. Tvým úkolem je se o koně starat, hřebelcovat je, krmit a hrát si s nimi. Koníci toho chtějí opravdu hodně a musíš být velmi rychlá, abys to stíhala.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.